Jump to content

ASM-5 grūdų valomoji


fortuks

Recommended Posts

Prieš 11 valandų, Benas369 pranešimas:

Taip atrodo seklos ruosimas 

Trūksta dar vieno šnekučio beicavimui :) bet jei 2tonos/val, tai beicavimui reik lėto šnekučio. Pas mus iš priekabos į cikloną byra, iš ciklono į beicavimo aparatą ir tiesiai į didmaišius. Bet valymo kokybę norisi pagerinti. 

Tai visumoj valomąja patenkinti? Už kiek pavyko rasti jei nepaslaptis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, JCB pranešimas:

Trūksta dar vieno šnekučio beicavimui :) bet jei 2tonos/val, tai beicavimui reik lėto šnekučio. Pas mus iš priekabos į cikloną byra, iš ciklono į beicavimo aparatą ir tiesiai į didmaišius. Bet valymo kokybę norisi pagerinti. 

Tai visumoj valomąja patenkinti? Už kiek pavyko rasti jei nepaslaptis?

Tai pastatom kita karta beicarke vietoj priekabos speja valyti nes radviliskio beicarke gali suletinti bet kai reikia tik valyt varom i priekaba  radau uz 2000eu naudota nedaug dar dave du komplektus sietu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Benas369 pranešimas:

labai daug atskiria ant puses ir i gerus varo sunkias siuksles saiudgalius kvietrugius jai valai neiskultas galvikes usnes ir panasiai

O tai padidinus vėja neišpučia tų šiaudu ir usniu, kažkaip isivaizdavau, kad principe ta pati valomoji kaip maniškis ALMAZ. Pas mane tai jei valyčiau ant pusės tai žirniai ir kviečiai  išsivalo idialiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Almaz kaina dviguba ir ten ventiliatorius turbina o pas asm propeleris tai tokie skirtumai kiek mačiau, pats turiu asm15 seklai valau santykių 30/70 40/60 žiūriu kas byra iš pirmu 3 kamerų viskas kas lieka eina atgal, lengvas šiukšles ir dulkes išpučia i maiša, dulkiu nemažai, rezultatu patenkintas, aišku grūdai gan švarus nes elevatoriui niekada neviršija 1% šiukšlių  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , UK. POVILAS pranešimas:

Almaz kaina dviguba ir ten ventiliatorius turbina o pas asm propeleris tai tokie skirtumai kiek mačiau, pats turiu asm15 seklai valau santykių 30/70 40/60 žiūriu kas byra iš pirmu 3 kamerų viskas kas lieka eina atgal, lengvas šiukšles ir dulkes išpučia i maiša, dulkiu nemažai, rezultatu patenkintas, aišku grūdai gan švarus nes elevatoriui niekada neviršija 1% šiukšlių  

O trumpus siaudgaliukus apie 3cm ar pavyksta atskirt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , UK. POVILAS pranešimas:

Didžiąją dali išpučia, jai koks vienas kitas ir lieka jokios įtakos nedaro sėklos dygimui ir sėjai       

sejai ytaka man tai uzkisdavo seklavazdzius tai atsibosdavo krapstinet aisku ten sujudini ir iskrenta na as pabandziau man netiko tokia nuomone sietine man geriau na dar varijantas buvo is sietines leist per orine bet daug zaidimo gaunas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-01-12 at 17:34, UK. POVILAS pranešimas:

Almaz kaina dviguba ir ten ventiliatorius turbina o pas asm propeleris tai tokie skirtumai kiek mačiau, pats turiu asm15 seklai valau santykių 30/70 40/60 žiūriu kas byra iš pirmu 3 kamerų viskas kas lieka eina atgal, lengvas šiukšles ir dulkes išpučia i maiša, dulkiu nemažai, rezultatu patenkintas, aišku grūdai gan švarus nes elevatoriui niekada neviršija 1% šiukšlių  

Na jei per tokia valomaja pravarai tai faktiškai turbūt šiukšlių būna 0,1% bet ne daugiau tik laborantės inertiškai rašo 1%. Aš asmeniškai jau apie 10 metų visus kviečius nevalytus išvežu į Klaipėda ir nei karto neturėjau bėdų su šiukšlėm ir ražienos niekad nežaliavo išskyrus praitą rudenį kur buvo kulti po visų lietų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ūkininkas pranešimas:

Na jei per tokia valomaja pravarai tai faktiškai turbūt šiukšlių būna 0,1% bet ne daugiau tik laborantės inertiškai rašo 1%. Aš asmeniškai jau apie 10 metų visus kviečius nevalytus išvežu į Klaipėda ir nei karto neturėjau bėdų su šiukšlėm ir ražienos niekad nežaliavo išskyrus praitą rudenį kur buvo kulti po visų lietų.

Valau tik sėklai, i elevatoriu visi važiuoja nevalyti   

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...