Jump to content

Žemės nuomos kainos


Zy ūkis

Recommended Posts

prieš valandą, pukotukas pranešimas:

Na ką daryti  su pyderas kūrė kele nuomos kainas neadakvacei. Nenormalus kazkoke

Ka tu nori uz dyka zemes, pamirsk tuos pigius laikus kai uz ha 100eu ar maziau kisteri, viskas brangsta zinok, siulyk daugiau, o jei ubagas nesinuomuok bus be taves kas issinuomuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Ramza pranešimas:

Ka tu nori uz dyka zemes, pamirsk tuos pigius laikus kai uz ha 100eu ar maziau kisteri, viskas brangsta zinok, siulyk daugiau, o jei ubagas nesinuomuok bus be taves kas issinuomuos.

Reik kad trasos būtų 2000 kuras 2 eurai. Chemije dviguba. O grūdai iki 200 eurų. Ką tada sneketum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pats šiuo metu nuomoju žemę ir kitais metais ketinu ieškoti išsinuomoti. Pradžioje nėra kito kelio kaip tik siūlyti didesnę kainą. Daug kas manipuliuoja, kad prižiūrės žemę ir pan. bet ką matau tai kviečiai rapsas kviečiai rapsas nenutrūkstamai.

Laisva rinka viską sureguliuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , pukotukas pranešimas:

Būna ūkių kūrė baigė dirbti ir panasei. 

Gerai, sėdėsiu ant pečiaus ir melsiuos kol koks ūkininkas pritrūks vaikų jauniesiems ūkininkams ir likviduosis ir tada pradėsiu aš ūkininkauti gavęs privilegiją ir leidimą kurti savo ūkį (ir lietuvių kalbą mokintis), tikiuos dar kojas pavilksiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, prancius pranešimas:

Aš pats šiuo metu nuomoju žemę ir kitais metais ketinu ieškoti išsinuomoti. Pradžioje nėra kito kelio kaip tik siūlyti didesnę kainą. Daug kas manipuliuoja, kad prižiūrės žemę ir pan. bet ką matau tai kviečiai rapsas kviečiai rapsas nenutrūkstamai.

Laisva rinka viską sureguliuos.

prie keturiu šimtu tai tik taip ir gali paviršiuje išlikti.rapsas kviečiai,kviečiai rapsas...Juk reikia ne tik mokėti nuoma bet ir ūkį vystyti ir dar uždirbti.man jai siulytu tiek nuomos prašyčiau avanso o tai kartais tik pasisėja nusikulia ir ieškok vėja laukuos telefonai pakeisti gatvėje nebepažysta......Taip liberizuota rinka tikrai viską sureguliuos.....vat dabar kaip tik elektros kainas reguliuoja.Litgridas,Ignitis,Perlo loterija,Eso tik pyst ir reguliuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, pukotukas pranešimas:

Protingi ūkininkai nelenda pas kito ukininka į laukus. 

lenda ,lenda ir teisingai daro patys su kainu pasiutpolke užsiverž sau deguonį.Kaip galvojate jaunieji uukinikai: katras ūkis gali mokėti daugiau nuomos - tas kuris vakar tik ant nuomotos įsikures ar tas kuris turi įdirbi - daugiau kaip puse nuosavos žemės,baze technika ir be skolu....kaip galvojate pas ką žemės nuoma pigesnė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, prancius pranešimas:

Gerai, sėdėsiu ant pečiaus ir melsiuos kol koks ūkininkas pritrūks vaikų jauniesiems ūkininkams ir likviduosis ir tada pradėsiu aš ūkininkauti gavęs privilegiją ir leidimą kurti savo ūkį (ir lietuvių kalbą mokintis), tikiuos dar kojas pavilksiu :)

Europa  liepė "nediskrininuoti" visokių UAB ir joms leisti būti jaunaisiais ūkininkais... Taigi pastatė kryžių fiziniams - jaunuolis užauga per 18 metų,UAB per 18 minučių, ir gali turėti kas penkis metus vis naują jaunąjį uab

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, grazbek pranešimas:

lenda ,lenda ir teisingai daro patys su kainu pasiutpolke užsiverž sau deguonį.Kaip galvojate jaunieji uukinikai: katras ūkis gali mokėti daugiau nuomos - tas kuris vakar tik ant nuomotos įsikures ar tas kuris turi įdirbi - daugiau kaip puse nuosavos žemės,baze technika ir be skolu....kaip galvojate pas ką žemės nuoma pigesnė.

Tai vat tame ir esmė, bet kniaukia tai buožės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, PArty pranešimas:

Europa  liepė "nediskrininuoti" visokių UAB ir joms leisti būti jaunaisiais ūkininkais... Taigi pastatė kryžių fiziniams - jaunuolis užauga per 18 metų,UAB per 18 minučių, ir gali turėti kas penkis metus vis naują jaunąjį uab

Biški plačiau gali? Nori pasakyti, kad UAB gali būti jaunasis ūkininkas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, PArty pranešimas:

Europa  liepė "nediskrininuoti" visokių UAB ir joms leisti būti jaunaisiais ūkininkais... Taigi pastatė kryžių fiziniams - jaunuolis užauga per 18 metų,UAB per 18 minučių, ir gali turėti kas penkis metus vis naują jaunąjį uab

Aha, čia kažkas naujo ir man... Prašom išsamiau, kolega.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , RALI-RI pranešimas:

Aha, čia kažkas naujo ir man... Prašom išsamiau, kolega.

Čia ne naujiena, tiesioginėms išmokoms ir jas apspitusioms išmokoms uab galėjo jau senai būti ir gauti ale jaunojo ūkininko išmokas. Akcininkai turi būti jauni ir vadovybė analogiškai.. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet vistiek įmonių neprikepsi tai buvusi išreikšta nuomonė per 18 min netinka. Nes įsivaizduoju, kad juridinis asmuo ir po juo esantys asmenys gali tik kartą būti jaunuoju. Manau yra saugiklis, kad kitais metais vėl kitu UAB eina tie patys žmonės negalima. Su UAB sudėtingesnis reikalas nei ukiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...