Jump to content

Žemės nuomos kainos


Zy ūkis

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, WYCKA/ pranešimas:

Nu tik nesek pasaku kad pas paty zemes plotai is dangaus nukrito 

Ne iš dangaus - faktas. Tiesiog didžioji dauguma atsirado tada kai tos žemės kitiems nereikėjo nors ji buvo pigi pirkti ir nuoma simboliska. Žemės ūkis kitiems nerūpėjo (dabar tokie viešojoj erdvėj daugiausia ir drasko akis tiems kurie kažkada matė perspektyvą - tik nesuprantu kodėl (nejaugi pavydi?) ). 

Jei tave kažkiek nuraminsiu - jau keli metai dirbamos žemės plotas nedidėja pas mane (būna atsiranda koks plotelis, būna dingsta) :)

Tūkstančių neturiu hektarų - manau panašiai kaip ir kiti forumo dalyviai. Kombainas 22 metų, naujausias traktorius 13 metų.  Žodžiu kaip dangui taip ir ant žemės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, prancius pranešimas:

Šiai dienai aš nuomoju žemę, bet planuoju artimiausiu metu pradėti ją pats dirbti. Bet mano žinios sako, kad GPM mokėti yra prievolė ūkininkui. T.y. aš gaunu į sąskaitą monetas, o 15% jis iškart permeta VMI.

Ne iškart.. Smagumas gegužės men..bet mokesčiai apie 30 proc nuo grynojo pelno. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, prancius pranešimas:

Jaunasis? Ką gero pirkai?

Ne, parasyta uz savus, negalejau kaip isikurimas nes jau keleta metu is eiles tie patys 5ha buvo mano deklaruota.

Edit: jei tiksliai tai paimta 15k smulkio,nupirktas mazas traktoriukas, kitais metais parduotas isigytas traktorius nes visgi nusprendziau pabandyt pasiplest tai nupirktas 100ag tvarkingas mazai dirbes vakarietis+ tvarkingi padargai prie jo uz 40k.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Gunia pranešimas:

Ne iškart.. Smagumas gegužės men..bet mokesčiai apie 30 proc nuo grynojo pelno. 

Kaip ne iškart.? GPM už žemės savininką VMI sumokame berods iki mėnesio galo (jei nuoma sumokėjome pirmoj mėnesio pusėj) arba iki sekančio mėnesio vidurio (jei nioma mokėta antroj mėnesio pusėj) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš manau mum visiem galioja vienodos taisyklės, tai tik reikia susikaupti ir nenusikalbėti. Skaičiuose susipainioti žmogiška.

Rašo vienas, kad ūkininkai nesudarinėja sutarčių, taip praranda žemę, bet tipo išlošia ant šaibų slepiant mokesčius... tai tu žmogau atsakyk ar geriau 15% iškart susimokėt už nuomą, ar geriau pavasarį atriekt tuos 34%???

Prieš 3 valandas, Gunia pranešimas:

Ne iškart.. Smagumas gegužės men..bet mokesčiai apie 30 proc nuo grynojo pelno. 

Kaip ne iškart? Ar ir pats moki juodais nuomą? :)

Ne už visus pavyksta, bet kiek eina, stengiuosi sumokėt gpm už nuompinigius. Ne tie laikai jau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , Zilvis55 pranešimas:

Ar tikrai?  Dar pamiršome kad vsd ir psd nuo 90% pelno. 

Screenshot_20211013_195302_com.huawei.browser.jpg

Nu jo tavo tiesa     Leidžiamais atskaitymais laikomos įprastinės ir būtinos žemės ūkio veiklai vykdyti išlaidos – sėklos ir sodmenys, pašarai, trąšos, augalų ir gyvūnų apsaugos priemonės, degalai ir tepalai, atsarginės dalys, statybinės ir remonto medžiagos, elektra, vanduo, dujos, ilgalaikio turto (ar jo dalies) nusidėvėjimo (amortizacijos) sąnaudos (ilgalaikis turtas (ar jo dalis), kuris priskiriamas žemės ūkio veiklai), turto remonto sąnaudos, žemės mokesčio ir nuomos sąnaudos, turto draudimo sąnaudos, palūkanų, įrankių įsigijimo, darbo užmokesčio išlaidos, VSD įmokos8 , PSD įmokos9 , privalomos rinkliavos, mokesčiai ir kitos su individualia žemės ūkio veikla susijusios išlaidos. Pažymėtina, kad išlaidos priskiriamos leidžiamiems atskaitymams ir tais atvejais, kai išlaidas pagrindžiantys dokumentai yra išrašyti ne žemės ūkio veiklą vykdančio gyventojo, o jo part

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, JCB pranešimas:

Aš manau mum visiem galioja vienodos taisyklės, tai tik reikia susikaupti ir nenusikalbėti. Skaičiuose susipainioti žmogiška.

Rašo vienas, kad ūkininkai nesudarinėja sutarčių, taip praranda žemę, bet tipo išlošia ant šaibų slepiant mokesčius... tai tu žmogau atsakyk ar geriau 15% iškart susimokėt už nuomą, ar geriau pavasarį atriekt tuos 34%???

Kaip ne iškart? Ar ir pats moki juodais nuomą? :)

Ne už visus pavyksta, bet kiek eina, stengiuosi sumokėt gpm už nuompinigius. Ne tie laikai jau.

Kas mėnesi nuomos nemoku.. Na gerai du kart.. Metų gale už nuoma 15proc..ir gegužį 15gpm, psd, vsd. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, udugas pranešimas:

Psd 6.98

Vsd 12.52

GPM 15

Tai kolega ir gauna 34.5 maksnuo gryno pelno

gpm tik nuo pelno minus sodra, sodra tik nuo 90 proc pajamu. dar visokie gpm kreditai. parasiau maksimalu tarifa, paprasti ukininkai moka 24 proc. nepilnai, didesni mano minetus 29, didziausi vel.maziau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , manttys pranešimas:

gpm tik nuo pelno minus sodra, sodra tik nuo 90 proc pajamu. dar visokie gpm kreditai. parasiau maksimalu tarifa, paprasti ukininkai moka 24 proc. nepilnai, didesni mano minetus 29, didziausi vel.maziau

85ha praktiškai pernai maksimuma paskaičiavo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...