Jump to content

Alus


Haris_vairuoja_brun_deere

Recommended Posts

Koki alu megstate?ar bandote naujas rusis ar perkate toki kuris kainuoja pigiausiai?kokios rusies skaniausias jums?galbut yra ukininku kurie namuose uzsiraugia savos gamybos alaus? :)

Kai pradejau gerti alu,tai pirkdavom papigija original toki 4.2%. Brudas negaliu..per vasara buvau pameges svyturio gintarini,utenos zalia-pilsneris.Nervuoja tas mokestis uz buteli..niekas ju nepriduoda daugiau,tik mokam papildomus pinigus...Dabar propaguoju alu skardinese tai Kalnapilis pilsneris (melynas) ir ko gero man skaniausia uzsienietiska alu - Heineken.Laukiu nesulaukiu akcijos,nes maximoi jis 3lt :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 104
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

as visa iki 5 stiprumo. tauras, kalnapilis, ir utenos melyna.

beje, nerekomenduoju gert alaus skardinese, bent uzsienietisko, nes del didesnio galiojimo laiko i ji dedamas moteriskas hormonas.

ta mokslininkai nustate istyre JAV furistus.

as kiek zinau tai kad negalima gert is skarbonkiu del to kad ten liktais cinko aptinkama kuris kenkia organizmui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokio mešlo kaip alus ar degtinė išvis negeriu, nematau prasmės. Atsigaivint gali ir mineraliniu vandeniu, o per šventes nematau taipogi prasmės prisigert.

P.S. atsiprašau visų kuriuos ižeidžiau alkoholi pavadindamas mešlu, tiesiog as tokios nuomonės apie jį.

nesutinku.

tarkim naminis alus Birzuos ir Pasvalyje yra gaminamas nuo senoves, kaip dzukijoj ir zemaitijoj samane.

svarbiausia, nepiktnaudziaut....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi aš ir neperšu niekam savo nuomonės. Aš čia pasakiau savo požiūrį. Beje aš neturėjau omeny samanės ar tikro naminio alaus, aš kalbėjau apie šiuo metu prekybos centruose prekiaujamą "brudą". Jeigu Jūs pamatytumet savo akim kaip dabar gaminamas kaikurios rūšys alaus tai negertumėt jo daugiau niekad. Padaromas iš koncentrato tas stiprusis alus, ispilstomas, o kas lieka dar statinėj pripilama vandens (kad gautus ten 5 ar 6 proc.) ir į butelius. Ir galit ginčytis kiek norit bet šita savom akim maciau (aisku ne ekskursijos metu) vienoje is didziausiu gamyklu.

Vienu žodžiu tingiu aš čia ginčytis ir jokiu būdu neįrodynėju jokių tiesų. Jei aš negeriu tai negeriu, o kiti prašom į sveikatą, man dėl to galva neskauda, tik tegu "šposų" neprikrečia girti ir bus visiems gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai svyturio alu daugiausia geriu ekstra man skaniausias, o vat is skarbonkiu visai ne tas skonis nors vasara kai karsta tai "ledukas" gubernijos sakyciau 2,8 stprumo gerai, svedijoj kai dirbau tai budavo 1,8 stiprumo tai labai gerai o va visai bealkoholinis netinka, bet silpnas alus bent jau man geriiausiai malsina troskuli, ne gira ne limonadas :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 9 mėnesių...

Galiu isduot savo technologija tik siek tiek primirsta nes gal jau 15 metu neteko uzsiimt . Siaip tai gal kokius 3 sikius savarankiskai dariau ir iseidavo gana neblogai. Karta netgi dariau is kvieciu salyklo tai alus gavosi toks tamsiai rudai rausvas o ir skonis gardus :) . Tai va praktikos nedaug toje sritije bet kol gyvas tevukas dar yra pas ka pasikonsultuot. Beje pagal ji alu galima daryti dvejopa. Pirma tai isgauni daug ir dameti cukraus ir jau gaunasi "dopingas" apie kuri nekokie atsiliepimai o antra tai kiek isvarves is salyklo ir to gero bus kuris budavo "atsigerti o nepasigerti". Pastaraji ir esu isbandes. Na bet laiko tai jau reikia paaukot :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...