Jump to content

Lengvojo automobilio priekaba


Svečias

Recommended Posts

Prisireikė turėti priekabą prie džipo. Reikia tokios, kad ir pora didmaišių su trąšomis galėčiau vežti be galvos sukimo, žodžiu rimtos.  Vilniuje siūlo stipriais bortais , 3 m. ilgio, dviašė, su lingėmis, su tentu. Bet kandžiojasi kaina  - 1650 €. Kadangi daiktas lenkiškas, tai kyla noras nuvažiuoti pas kaimynus ir pažiūrėti kainas ten. Kas nors galbūt buvote, pirkote, žinote  kas kur ir kaip. Kažkur girdėjau yra Augustave, gal ir Suvalkuose yra ? Pasidalinkite patirtimi ;) Ačiū

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/akcija-b-kategorija-sustiprinta-lingine-amorti-29060497.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, kategorijos reikia, jeigu bendra sąstato masė viršija 3,5 t. Ašių skaičius nieko nenusako. Dėl regitros įdomu, reikės parašyti jiems. Žmogus nori vežti 1,2 tonos , tos priekabos dokuose būna bendra masė 750 kg. Jeigu pasvertų  ant kelio, tai būtų gal kažkas...

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , ramas 1 pranešimas:

Nuo kada 2 didmaisiai sveria 750kg? plius priekabos svoris a?.Zmogus nori tokios kur veztu be problemu 1 tona.

Zmogus gal ir nori, bet kuria skelbime uzmate, aiskiai parasyta B kategorija. Vadinasi reikia i zymiai rimtesnes ziureti ir biudzeta didinti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo,kad ju tas mazo svorio parasymas yra blefas,kaip gali dviase buti kazkur 700kg,nesamone, varysi pirma tech apziura ir privers pasidaryti ekspertize o ten jau su jais nepasigincysi pareikalaus asiu gamintojo irodymo kad ta asis tik tiek gali vezti,Zodz as kazkaip netikiu ju tais mazais svoriais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Išradėjas pranešimas:

Man atrodo,kad ju tas mazo svorio parasymas yra blefas,kaip gali dviase buti kazkur 700kg,nesamone, varysi pirma tech apziura ir privers pasidaryti ekspertize o ten jau su jais nepasigincysi pareikalaus asiu gamintojo irodymo kad ta asis tik tiek gali vezti,Zodz as kazkaip netikiu ju tais mazais svoriais.

Man sunkvezimi kai registravo priregistravo 9,5t ,nes buvo senuose tech pase -lenteleje masinoje iskalta 7490    . dabar su ja vaziuojant jei ne ukin, reikia tacho.patikra daryti ir pildyti saibas.\

mazas svoris gerai kol nepasvers

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Kolektyvas,  diskusija apie tai, kiek ašių ir kokį svorį gali vežti nėra labai aktuali. Reikia info kur Lenkijoje netoli sienos yra šito gėrio ;)

Jei lenku gamybos priekaba,pasiziuri lentele o ten gamintojo visi adresai.Lenkijoj parduotuveje neka islosi o gamintojas pasius pas dileri .Man taip buvo kai ieskojau skutiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Dr.Zoidberg pranešimas:

Prisireikė turėti priekabą prie džipo. Reikia tokios, kad ir pora didmaišių su trąšomis galėčiau vežti be galvos sukimo, žodžiu rimtos.  Vilniuje siūlo stipriais bortais , 3 m. ilgio, dviašė, su lingėmis, su tentu. Bet kandžiojasi kaina  - 1650 €. Kadangi daiktas lenkiškas, tai kyla noras nuvažiuoti pas kaimynus ir pažiūrėti kainas ten. Kas nors galbūt buvote, pirkote, žinote  kas kur ir kaip. Kažkur girdėjau yra Augustave, gal ir Suvalkuose yra ? Pasidalinkite patirtimi ;) Ačiū

https://www.skelbiu.lt/skelbimai/akcija-b-kategorija-sustiprinta-lingine-amorti-29060497.html

Yra lietuvišku neblogu priekabu, pabandyk pasiskambint www.tauriga.lt  turi ivairiu dydžiu ir keliamosios galios,  ašys  ir prikabinimai KNOT firmos, nežinau tiksliai bet lygtai vokiškos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausia lingines niekada nepirkciau. Siubuojasi( arba siubuosis kai padils) ir tarp tuscios ir pilnos didelis susmukimas. Toliau kaip lietuviskos buvo garsi firma irgi,bet metalas trukinejo,trukineja ir lenkiskos. Traliukus nuomoju ivairiu lenkisku firmu:visur prie pakabos itrukimai,nors 2-3 m senumo. O sakykim esu turejes 1994 m Vokiska Brenderupa,jokio itrukimo nerasi. Asys ir lenkiskos laiko. O jei norit nusipirkti 700 kg ir krauti 1,5 tonos uzmirskit,nes jei joje nurodyta keliamoji galia 700 kg tai ir bus pritaikyta tokiam kroviniui:baigesi rusu laikai kada su Zubrionka galejai krauti kiek tilpo. Yra ir tokiu atveju kur luzo asys per puse ir Švedijoje kur lygus keliai,zodziu ta nusipirksi ta turesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Butent i zubrionka nieko daugiau ir nepakrausi jei nesustiprintos linges, o siuo metu nuomuojuosi daznai lingines yvairaus ilgio priekabas kur raso 700kg, kraut tenka ir 1,5t, ir vaziuoja puikiai. Tik jei pirkciau sau tai gal pirkciau su stabdziais ir teisinga keliama galia ,bent man ramiau vaziuot keliu nepazeidinejant taisykliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Linginė gal ir siūbuoja, bet su torsionine pakaba nepakrauta baisiai šokinėja ir pats neparemontuosi.  O dviašės noriu nes patikimiau 4 ratai. Parsitempiau pavasarį du maišus po 600 kg salietros iš Kauno su draugo savadarbe. Tai ratai nors ir nuo ducato , bet buvo karšti. Pagalvojus,  jeigu sprogtų - ne kažką... Tai apibendrinant kaip ir niekas lenkuose nebuvot priekabos pirkt ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, ramas 1 pranešimas:

Pries pirkdamas aplankyk Regitra .Pasiaiskink su lenkisku priekabu registravimu ,nes pries kelis metus buvo fintu ,nenorejo gamikliniu registruot.Tai liecia tiesiai pirktom is lenku .Ir reiktu nepamirst ,kad 2 asiu priekabai reik kattegorijos.

Prisitempes draugas iš lenkų gal 6 tas priekabas ir jokių problemų su registracija nėra, su pirmąja buvo sunkiau, nes tranzitinius numerius reikėjo pirkt ir pan, ta prasme brangiai gavos, o dbr nusiveža lietuviskus nr ir parsitempia :) jis Suski perka tiesiai iš gamintojo, laiko gerai, nors dirba nemažai su jom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, M&M pranešimas:

Prisitempes draugas iš lenkų gal 6 tas priekabas ir jokių problemų su registracija nėra, su pirmąja buvo sunkiau, nes tranzitinius numerius reikėjo pirkt ir pan, ta prasme brangiai gavos, o dbr nusiveža lietuviskus nr ir parsitempia :) jis Suski perka tiesiai iš gamintojo, laiko gerai, nors dirba nemažai su jom.

Aš Suski dabar ir žiūrėjau, atrodo tvirtai padarytos. Gal draugo gali paklausti iš kur vežasi ? Arba gal jis gali partempti už labiau katalikišką kainą, negu skelbimuose ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, Dr.Zoidberg pranešimas:

Aš Suski dabar ir žiūrėjau, atrodo tvirtai padarytos. Gal draugo gali paklausti iš kur vežasi ? Arba gal jis gali partempti už labiau katalikišką kainą, negu skelbimuose ?

Jis perka tiesiai iš gamyklos prie Radomo. Kai ne viena jau pirkęs, tai paskambina užsisako, ir kai padaro parsitempia. Suski gerai ant to, kad gali padaryti kokia tik nori, aukštis, plotis viską galima rinktis, o kiti gamintojai dažniausiai standartą tik daro... yra dabar Vilniuj Suski atstovai įdomu tik koks jų apetitas, tas mano draugas paskutinę priekaba tokią didelę dviašę bandė per juos nupirkt, tai taip jie ir nesuskaičiavo kiek kainuos. Tai taip ir neaišku ar jie ten tik standartines veža ar kaip, nes jam reikėjo dviašės su 4 berods tonų keliamaja galia, plačiais ratais ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, M&M pranešimas:

Jis perka tiesiai iš gamyklos prie Radomo. Kai ne viena jau pirkęs, tai paskambina užsisako, ir kai padaro parsitempia. Suski gerai ant to, kad gali padaryti kokia tik nori, aukštis, plotis viską galima rinktis, o kiti gamintojai dažniausiai standartą tik daro... yra dabar Vilniuj Suski atstovai įdomu tik koks jų apetitas, tas mano draugas paskutinę priekaba tokią didelę dviašę bandė per juos nupirkt, tai taip jie ir nesuskaičiavo kiek kainuos. Tai taip ir neaišku ar jie ten tik standartines veža ar kaip, nes jam reikėjo dviašės su 4 berods tonų keliamaja galia, plačiais ratais ir t.t.

Aš kur pirmam poste nuorodą įmečiau, tai ten ir yra tų vilniečių, kur prekiauja Suski. Priekaba atrodo rimta, tik kaina nelabai tenkina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Dr.Zoidberg pranešimas:

Aš kur pirmam poste nuorodą įmečiau, tai ten ir yra tų vilniečių, kur prekiauja Suski. Priekaba atrodo rimta, tik kaina nelabai tenkina. 

Kalbėjau vakar apie tas priekabas su draugu, tai paskutinę priekabą taurigoj jam būtų +-500 eur pigiau gavusis nei pas lenką, tik pagal norimus dydžius jam tauro gavos per aukšta ir truputį per plati, norėjo kad iš po buso neišlystu, tai dėl to pasirinko lenkišką nes padarė kokios reik, jeigu pačiam nereik kažko nestandartinio tai bandyk tauro priekabos užklaust, o forumietis Viktoras gal kainą geresnę paderins :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pravaziavau Lenkija, dabar stoviu vokeciuos uz Berlyno,kazkaip akis neuzkliuvo uz nieko ,specialiai neieskau nes kitas keliones tikslas.Siaip paciam butu gerai persitempti dviase su didesniu tonazu ir stabdziais.Na matysiu gal kas pasitaikys tik vaziuojant i ana gala dar vis bus iseigines.Jeigu gryztant ka pamatysiu duosiu zinia.Man labjau tiktu vokiska nedaug padeveta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Nenoriu kurti naujos temos, bet manau šis klausimas tiks šioje temoje. Taigi, ne karta esu pastebejes jog su lengvaja mašina žmonės parsiveža įvairius ratinius padargus, pvz.: mačiau kaip vienas prisikabines ruskini mėšlo kratytuva tempė (čia kiek virš proto  ribu), neperseniausiai mačiau kaip rulonu vyniotuva parsitempė. Taigi, klausimas būtu toksai, ar galima su lengvaja keliais transportuoti traktoriu padargus, kurie yra su važiuokle, vyniotuvas, tankinimo volai... (kalba apie lengvus padargus, ne tokius kaip mėšlo kratytuvai) :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...