Jump to content

Fendt traktoriai


Recommended Posts

820 priekine pakaba skirta iki 2000kg. Pas mane taipat 1800kg svoris. + padangos priekyje ne 540 standartines o 600/65R28 ir 650/75R38

Ką gali kelti pakaba ir kas leidžiama komplektuoti prie traktoriaus šiek tiek skirtingi dalykai, bet visai gali būti, kad ir 820 buvo komplektuojamas su 1800 kg svoriu. Dabar jau nelabai bepatikrinsim. Vienaip ar kitaip ir be priekinio svorio jų svoriai skiriasi 715 kg, tai ne tiek ir mažai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki forumieciai turiu nauja fenduka 415 kaip indzinierius sake pupsiuka:) toks klausimas ar yra kokiu variantu sejamuju su freza 4m jam ar tiesiog apie tai nei negalvot??? Pvz.: dabar maciau pardavime KUHN Venta Lc 402 (is nuotraukos atrodo gan smulkesne, palyginus su kitom) ar toki daikciuka keltu ar is vis tik su 3 metrais reikia apsiribot? man tiesiog aktualu siuo metu 4m freza ir 4m sejamoji.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki forumieciai turiu nauja fenduka 415 kaip indzinierius sake pupsiuka:) toks klausimas ar yra kokiu variantu sejamuju su freza 4m jam ar tiesiog apie tai nei negalvot??? Pvz.: dabar maciau pardavime KUHN Venta Lc 402 (is nuotraukos atrodo gan smulkesne, palyginus su kitom) ar toki daikciuka keltu ar is vis tik su 3 metrais reikia apsiribot? man tiesiog aktualu siuo metu 4m freza ir 4m sejamoji.

Sveikas, kaip suprantu taviskis turi apie 155 AG? Tai sunkiai jis tvarkysis su ta sejamaja, nes tokia mes prie JD 7530 180 AG prikabine, tai tikrai turi ka veikt. Ir svorius kabint reikejo prie priekines pakabos, nes ant remo kol buvo, keldavo prieki...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas, kaip suprantu taviskis turi apie 155 AG? Tai sunkiai jis tvarkysis su ta sejamaja, nes tokia mes prie JD 7530 180 AG prikabine, tai tikrai turi ka veikt. Ir svorius kabint reikejo prie priekines pakabos, nes ant remo kol buvo, keldavo prieki...

Na taip, todel ir klausiu ar atsirastu koks variantas:), nes galima kabint velnes zino ka, bet tada kas is to jai desi didelius agregatus ne palei savo traktoriu ir po to uzpjausi jy tai....,  bei visas internetas pilnas kad su tokiom kombinacijom minimali  galia 180 ag.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki forumieciai turiu nauja fenduka 415 kaip indzinierius sake pupsiuka:) toks klausimas ar yra kokiu variantu sejamuju su freza 4m jam ar tiesiog apie tai nei negalvot??? Pvz.: dabar maciau pardavime KUHN Venta Lc 402 (is nuotraukos atrodo gan smulkesne, palyginus su kitom) ar toki daikciuka keltu ar is vis tik su 3 metrais reikia apsiribot? man tiesiog aktualu siuo metu 4m freza ir 4m sejamoji.

O kiek žemės dirbi ir kokie ateities planai, kad būtinai nori 4 m.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuhn kaip tik manau viena iš stambesnių sėjamųjų ir tokiam traktoriukui ji tikrai bus ženkliai per sunki vien dėl trumpos jo bazės kelti tai ir pakels, bet abejoju ar priekis sieks žeme :D Todėl prie tokios klasės traktoriaus pasilikčiau prie 3m normaliam darbui 

na taip del svorio pilnai sutinku kaimynas tur 200ag jd kuhn pneumatine su freza tai primeciau tos nuotrauka su ta kaimyno sejamaja tai si Venta man pasirode lengvesne, bet cia kaip sioks toks pavyzdys, nes siaip aisku yra ir kverneland ir amazone ir dar visokiu sejamuju, bei lengvesniu... Po to draugas turejo 180 ag jd ir tam nauja kuhn 5 korpusu pluga nusipirko hidro apsauga ir.... nu zodziu didelis metalo smotas specialiai jo dzoniui, taciau po keliu men uzlinko jo traktorius ir nusipirko jis 415 fenda nauja, kabino ta pluga, are su juo, bet orginalu svory uzdejas ant jo priekio buvo 700kg ar 800kg nepamenu, bet dejo dar papildomu svoriu ir pasidare tas svoris virs tonos gerokai kad vaziuot eitu, nes priekis plaukiantis buvo:D. Esme ivabaltes vyrai pries perkant sake jam, kad tu ta pluga kelsi ir arsi, bet tau pakaba nelaikys tai as ieskau kuo lengvesnes, bet vargu ar rasiu... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 metrai bus pats tas :) ir manau, kad tikrai spesi, jeigu netinginiausi :D i 4 metrus net neziurek...

Mes niekad netinginiaujam, nezinau ar musu toks ydomus charakteris ar kaip, bet mes kiekviena diena turim tiek uzsiemimu kad dirbti nenustojam:) ir va ziemai praejus reikia angara pastatyt ir papildoma garaza, o kai patys tai darysim tai dienos labai trumpos bus ir to laiko visai nieko nebus. Ir matai siaip ta musu sejimo istorija ydomi turejom norsteda 3m ir 3m freza kabindavom prie nh 135ag po to priejom isvada, kad atsiradus germinatoriui tos frezos nereik belarusas pereme darbus su norstedu, po kiek laiko pardavem norsteda, nes uzsimanem platesnes ir pneumatines bet tuo metu tokios nerade nupirkom 4 metru diskine sejamaja nauja KURT. Pradejus germinatoriaus nagam molyje luzineti ta moly buvo sudetinga isdirbti, todel sy sezona dirva ruost padejo antras belarusas su ta likusia 3metru freza, taciau ji uzlinko.... o nuo tos KURT sejamosios beleris baige patrukt ( ta prasme reik statyt papildoma cilindra buksyrui kad pripildzius sejamaja eitu pakelt normaliai), ir sio sezono sejos pabaiga pabaige sis fendas su ta viena sejamaja ir kuro sanaudos buvo keleis litrais mazesnes, nei kad su beleriu sedavom, todel pavasarinius ses jau fendas tik va reikia sejamosios ziuret jai rasciau kazkoky gera varianta tai tikrai jy imciau. Nu ir jau is sitiek kolegu pasidalijimu bus kogero taip, kad freza teks remontuot ir jamt reiks 4metru Vaderstrata :D be ydirbimo as jy tikrai vilksiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

100ha seju ir dar karves laikau tai man laiko trukumas yra, taciau jai jokio varianto nesusirasiu teks ribotis su 3m

Jei nelabai šviečiasi galimybių stipriau išsiplėsti ūkį, tai pats tas 3 m sėjamoji. Aš su 714 kuris yra tokio pat galingumo kaip 415, su Pronto 3m (plius trąšos) apsisėdavau iki 340 ha. Nesakau kad lengvai, bet apsisėdavau. 100 ha apsisėsi per 4 d. Nereikia manyti, kad su 4m apsisėsi per 3 d. Nes visų pirma sėjimo greitį turėsi mažesnį. Kitas dalykas ne vien sėjime užtrunkama, bet ir pasiruošime, sėklos ir trąšų užpylime ir tt. Todėl su 4m sutaupytum iki pusdienio ne daugiau. Įvertinant sėjamosios kainą, traktoriaus apkrovimą, vargu ar verta. Vienas tik atvejis būtų link 4m, jei planuoji didint ūkį ne mažiau kaip dvigubai. Arba netolimoj ateity planuose galingesnis traktorius.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki forumieciai turiu nauja fenduka 415 kaip indzinierius sake pupsiuka:) toks klausimas ar yra kokiu variantu sejamuju su freza 4m jam ar tiesiog apie tai nei negalvot??? Pvz.: dabar maciau pardavime KUHN Venta Lc 402 (is nuotraukos atrodo gan smulkesne, palyginus su kitom) ar toki daikciuka keltu ar is vis tik su 3 metrais reikia apsiribot? man tiesiog aktualu siuo metu 4m freza ir 4m sejamoji.

 

Galingumas panašus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Nezinau kaip cia yra sakiaus daly is ivabaltes tai any dezutes parasyta made in turkey tai ar cia gavau tokia daly kad esu is nelabai bagotos salies ar nejaugi agco pradejo suda malt? Kalbu ne apie vien fendt juk ir valtra ir mafejus yra?? At atejo vartojimo laikai?

Nu man pvz 714 generatorius nusprogo tuoj po garantijos 1,5 metų Slovėnų gamybos, o po to įdėjau Indų gamybos ir jau po šiai dienai 8 metus be problemų. Jei pagal valstybę man slovėnai patikimiau atrodo nei indai, bet pasirodo nebūtinai. O buvo pasirinkimas pamenu iš trijų: slovėnų, indų ir vokiečių. Aišku vokiečių per pus gal brangesnis. Šiaip nenorėčiau tikėti, kad vadyba nepaklausė kokios detalės norėtum, pigesnės ar brangesnės. Pamenu pernai Rabe plūgo noragų pasirinkimas buvo gal iš 4 varijantų. Viena ausim girdėjau, kad jau ir filtrų traktoriams galima pasirinkti pagal skonį taip sakant. Nieko nebūna šiaip sau. Matyt yra pigesnių detalių paklausa, todėl ir pasiūla tokia atsirado.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...