Jump to content

Fendt traktoriai


Recommended Posts

Fendas ne fendas, bet stabdžiai kaip pas belarusą :D Kaži katras nuo katro nukopijavo ? Įsivaizdavau, kad visuose vakarietiškuose traktoriuose stabdžiai būna šlapio tipo... Ar čia pas tave tik rankinio tokia sistema ?

Rankinio būgniniai, o pagrindiniai sausi diskai. Jie žinoma ne tokie efektyvųs kaip šlapi, bet kai šlapi sudils ir metalas papuls į tepalą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Joo , Dainius kapitaliai atnaujina traktoriuka :) . Siaip man labiausiai patiko kazka remontuot fendui nei kazkuri kitos splvos traktoriu , jis kazkaip lengvai ir logiskai sukonstruotas , gal tik man taip atrodo :eusa-think:

Keičiam viską ką reikia keist ir dar į priekį, bet šiaip nieko blogo neradom. Šiek tiek neaiškumų yra dėl 2-3 pusbėgio jungimosi, nes sankabėlės tvarkoj, jungimo vožtuvai juda laisvai, vienas užkietėjąs fendistas sakė, kad ir jo du traktoriai taip daro. Detalių gavosi 65 pozicijos ir 12 kLT. Variklis nieko blogo nerodo šiai dienai, tai ten ir nekišam nagų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Joo , Dainius kapitaliai atnaujina traktoriuka :) . Siaip man labiausiai patiko kazka remontuot fendui nei kazkuri kitos splvos traktoriu , jis kazkaip lengvai ir logiskai sukonstruotas , gal tik man taip atrodo :eusa-think:

Keičiam viską ką reikia keist ir dar į priekį, bet šiaip nieko blogo neradom. Šiek tiek neaiškumų yra dėl 2-3 pusbėgio jungimosi, nes sankabėlės tvarkoj, jungimo vožtuvai juda laisvai, vienas užkietėjąs fendistas sakė, kad ir jo du traktoriai taip daro. Detalių gavosi 65 pozicijos ir 12 kLT. Variklis nieko blogo nerodo šiai dienai, tai ten ir nekišam nagų.

Dainiau jei ne paslaptis kiek motovalandu prasukes? speju nemazai kaip tokiu metu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patiko pats veikimo principas sito reikalo :D kai su Dr.Zoidberg nuvaziavom apziurineti vieno fendo.pardavejui pasakius, kad ijungus begi uzspaudi stabdi ,atleidus sankaba pajudet turi tik davus gazo.Tai ir dabar dar prisimenu veido mimika pardavejo.. :lol:

:D O jeigu būtume gudresni buvę, tai būtume prigydę, kad sankabai amen. Ir papigiai gal nusipirkę... Bet ką daryt, jeigu snukiai nenagli :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patiko pats veikimo principas sito reikalo :D kai su Dr.Zoidberg nuvaziavom apziurineti vieno fendo.pardavejui pasakius, kad ijungus begi uzspaudi stabdi ,atleidus sankaba pajudet turi tik davus gazo.Tai ir dabar dar prisimenu veido mimika pardavejo.. :lol:

Pasakė beveik teisingai. Šiaip instrukcijoje rašoma taip: užvedus rankinis stabdis užtrauktas - įjungi pavarą - atleidi sankabą - atleidi rankinį - spaudi gaza. Praktikoje įjungus mažas pavaras rankinis neišlaiko, bet su aukštomis ok. Šiaip turbomatik sankaba puikus dalykas. Mes pirkome tokį naują, pradirbo jau 2000 mot val.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

sveiki kolegos,turiu klausima,kazin kaip tie fend traktoriai koks ju patikimumas,gal seni nieko verti tarkim metai 88-91 AURIDANOJE pardavineja,nzn ka rinktis reikia apie 120 arkliu gali ir biski daugiau,bet iki 60tuk nzn nei ka rinktis,dirbu su mtz bet reik galingesnio truputi,aisku malonu siek tiek bent konforto,tiesiog brangesnio neikandu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu 93m 611 LSAE 125 Ag modeli daug dar neteko padirbet per metus tik 300mt prisukau, remontuot teko tiltu salnikus ir guolius keist, bet viskas sutvarkoma, siaip smagus vien del to turbomatiko, variklis labai tyliai dirba, ekonomiskas, su plugu vid sunkumo zemeje 5x40 kuro sanaudos 15ltr/ha, greitis 42km/h, Jei finansai neleidzia tai pats tas toks, bet jei sugebi sukrapstyt 60-70 stukiu imciau koki jd 6900 6910 modeli man jie arciau dusios. Jei kas domina rasyk i PM daugiau papasakosiu apie tuos senukus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kolegos,turiu klausima,kazin kaip tie fend traktoriai koks ju patikimumas,gal seni nieko verti tarkim metai 88-91 AURIDANOJE pardavineja,nzn ka rinktis reikia apie 120 arkliu gali ir biski daugiau,bet iki 60tuk nzn nei ka rinktis,dirbu su mtz bet reik galingesnio truputi,aisku malonu siek tiek bent konforto,tiesiog brangesnio neikandu

Senųjų 600 ir 300 Fendt serijų traktoriai tikrai geri, tik klausimas šiuo atveju iškyla pagrindinis, kaip nupirkti katę maiše. Sunku pasakyti kas tam senukui gali būti ir kas gali būti daryta, bet nekokybiškai ir kiek paskui gali kaštuoti remontas. Tai čia liečia visus be išimties dėvėtus traktorius visų brendų. Labiausiai reiktų saugotis jau važinėtų LT.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

drapox aciu labai uz info,tik dar vienas klausimas i ka labiause atkreipti demesi perkant tokiu metu fend,nes apie juos nic nieko nezinau,kur ju silpnesnes vietos,bent jau kazkiek galeciau pasiziuret

Aš daugiau žinau apie naujesnius Fendt ir daugiau apie eksplotaciją, nei apie remontą. O apie remontą ir gedimus gali pasiteirauti pas kolegą Bulbinyką, kaip tik perskyręs 500 serijos Fendt. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...