Jump to content

Fendt traktoriai


Recommended Posts

Praeitą savaitę teko padirbėt su 724,tai lygynant su kitais grandais tie lieka kažkur toli toli.Dirbta su Lemken 6m. kultivatorium pirmu važiavimu kuro sąnaudos 4.8-5.1,antru 3.9-4.3.Poto Lemken Rubin 5m vidurkis 7.9 l/ha.Tais pačiais padargais JD 8260r,tam pačiam lauke dirbant su kultivatorium sudegino 2-2.5l,su skutiku 1-1.2ldaugiau.Komfortas ir amortizacija nereali,labai manevringas.Jonis nors ant popieriaus galingesnis natūroj jokio skirtumo visai.Tobulėjimui lyg ribų ir nėra,bet manau išbaiktas traktorius.Kaip dauguma žmogelių taip ir aš galvojau kad kainų skirtumas tos pačios klasės 100-150t,pasirodo tik 40-50,čia eitų kalba apie traktorius nuo 180ag.Mažesnių Fendt kainos tikrai nekonkurencingos už 312 mokėt 300t.tikrai mažai kas ryšis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Praeitą savaitę teko padirbėt su 724,tai lygynant su kitais grandais tie lieka kažkur toli toli.Dirbta su Lemken 6m. kultivatorium pirmu važiavimu kuro sąnaudos 4.8-5.1,antru 3.9-4.3.Poto Lemken Rubin 5m vidurkis 7.9 l/ha.Tais pačiais padargais JD 8260r,tam pačiam lauke dirbant su kultivatorium sudegino 2-2.5l,su skutiku 1-1.2ldaugiau.Komfortas ir amortizacija nereali,labai manevringas.Jonis nors ant popieriaus galingesnis natūroj jokio skirtumo visai.Tobulėjimui lyg ribų ir nėra,bet manau išbaiktas traktorius.Kaip dauguma žmogelių taip ir aš galvojau kad kainų skirtumas tos pačios klasės 100-150t,pasirodo tik 40-50,čia eitų kalba apie traktorius nuo 180ag.Mažesnių Fendt kainos tikrai nekonkurencingos už 312 mokėt 300t.tikrai mažai kas ryšis.

Kaip čia tu sugalvojai bandyt palygint absoliučiai skirtingų svorio kategorijų traktorius, tai nelabai suprantu. O ir galios skirtumas tikrai nepasijus (jei jis yra), kai kabini padargus, kuriems nė iš tolo tiek arklių nereikia. Tokiu atveju ir aš galėčiau sakyt, kad 939 traukia taip pat kaip ir mano senukas magnumas, bet juk faktas, kad taip nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Plikų traktorių masės skirtumas apie 2t jei neklystu,su svoriais JD tik 300kg sunkesnis.Šone stovint abiems traktoriams gabaritų skirtumas didžiulis,bet vartant popierėlius gaunasi tik toks.Abu traktorius galima apkraut iki 13.5t,kas link padargų ką turėjom tą kabinom.Gaila kad nespejom Vederio užkabint sėjamosios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Plikų traktorių masės skirtumas apie 2t jei neklystu,su svoriais JD tik 300kg sunkesnis.Šone stovint abiems traktoriams gabaritų skirtumas didžiulis,bet vartant popierėlius gaunasi tik toks.Abu traktorius galima apkraut iki 13.5t,kas link padargų ką turėjom tą kabinom.Gaila kad nespejom Vederio užkabint sėjamosios.

Klysti - masės skirtumas kaip min 5t. JD be priekinių svorių - 13t sveria. Nelabai eina juos lygint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiuo metu vyksta Fendt traktorių Deminimas. Ir žinau, kad jei norite išbandyti savo laukuose šį traktorių, tai galite kreiptis į to regiono vadybininką ir susitarti. Parą laiko paplėšyti traktoriuką manau žymiai geriau, nei mln kartų apkalbinėti nebandžius. ;)

Aš jau gal metai laiko kaip uzsiregistraves pabandyt, bet taip niekas ir nepasiulo ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiuo metu vyksta Fendt traktorių Deminimas. Ir žinau, kad jei norite išbandyti savo laukuose šį traktorių, tai galite kreiptis į to regiono vadybininką ir susitarti. Parą laiko paplėšyti traktoriuką manau žymiai geriau, nei mln kartų apkalbinėti nebandžius. ;)

Aš jau gal metai laiko kaip uzsiregistraves pabandyt, bet taip niekas ir nepasiulo ...

Kad eilė didelė, tai tas tiesa. Mano pažįstamas ten dirba, jei tikrai yra noro, tai parašyk į PM, paspartinsim reikalą ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiuo metu vyksta Fendt traktorių Deminimas. Ir žinau, kad jei norite išbandyti savo laukuose šį traktorių, tai galite kreiptis į to regiono vadybininką ir susitarti. Parą laiko paplėšyti traktoriuką manau žymiai geriau, nei mln kartų apkalbinėti nebandžius. ;)

Aš jau gal metai laiko kaip uzsiregistraves pabandyt, bet taip niekas ir nepasiulo ...

Kad eilė didelė, tai tas tiesa. Mano pažįstamas ten dirba, jei tikrai yra noro, tai parašyk į PM, paspartinsim reikalą ;)

Noro buvo ir yra, tik dabar neturiu lauko kur bandyti, nes viskas uzseta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau gal metai laiko kaip uzsiregistraves pabandyt, bet taip niekas ir nepasiulo ...

Kad eilė didelė, tai tas tiesa. Mano pažįstamas ten dirba, jei tikrai yra noro, tai parašyk į PM, paspartinsim reikalą ;)

Noro buvo ir yra, tik dabar neturiu lauko kur bandyti, nes viskas uzseta.

Na tai jei norėsi paspartinti reikalą, tai kreipkis. Padėsiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiuo metu vyksta Fendt traktorių Deminimas. Ir žinau, kad jei norite išbandyti savo laukuose šį traktorių, tai galite kreiptis į to regiono vadybininką ir susitarti. Parą laiko paplėšyti traktoriuką manau žymiai geriau, nei mln kartų apkalbinėti nebandžius. ;)
Su tuo deminimu tai absurdas didelis vienam penkias dienas duoda deminti kitas tik porai valandu gauna pažaisti visur blatas pasirodo kaip gerais senais laikais. :lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiuo metu vyksta Fendt traktorių Deminimas. Ir žinau, kad jei norite išbandyti savo laukuose šį traktorių, tai galite kreiptis į to regiono vadybininką ir susitarti. Parą laiko paplėšyti traktoriuką manau žymiai geriau, nei mln kartų apkalbinėti nebandžius. ;)
Su tuo deminimu tai absurdas didelis vienam penkias dienas duoda deminti kitas tik porai valandu gauna pažaisti visur blatas pasirodo kaip gerais senais laikais. :lol:

Kažką nukalbi, nebent ne apie Ivabaltę, nes ten visiems vienodai vienai parai duodamas traktorius su pilnu baku adblu ir saliuros, su tiek pat ir turi ūkininkas gražinti, o kiek val per tą parą prasuka, tai tik ūkininko reikalas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai pasirodo aš daugiau žinau. :icon-confused:

na bet paklausyk kaip skamba, kad vienam penkias dienas duoda, o kitam tik pora val :eusa-think: Abejoju ar kas pusei dienos varytų tralą iš vienos Lietuvos pusės į kitą. Nebent atvarius techniką pasimatytų, kad vietoje 600ha ūkio tėra 15ha ir toks veikėjas nori pasivėžinti 750000lt veretės traktorium, tai tokiu atveju tikrai manau net nuo tralo nenuvarytų technikos :D O jei kaimynas išsidera deminimą ilgesniam laikotarpiui nei parai, tai tik pasidžiaukim :) ko taip pavydėti, blata ar ne, patys blatą gavę, net neburbtėltumėm, o kai jau kitas, tai kur čia matyta :D Dėl Deminimo matau tik pliusus, kuriais galima pasinaudoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiuo metu vyksta Fendt traktorių Deminimas. Ir žinau, kad jei norite išbandyti savo laukuose šį traktorių, tai galite kreiptis į to regiono vadybininką ir susitarti. Parą laiko paplėšyti traktoriuką manau žymiai geriau, nei mln kartų apkalbinėti nebandžius. ;)
Su tuo deminimu tai absurdas didelis vienam penkias dienas duoda deminti kitas tik porai valandu gauna pažaisti visur blatas pasirodo kaip gerais senais laikais. :lol:

Aš manau, kad pučiat čia kai kas arabus nežinodami tikros padėties. Man pačiam su vienos firmos kultivatorium šiemet tas pats gavosi, kad neteko pabandyti. Bet nepuolu nieko kaltinti, nes vienu metu pats negalėjau imti, nes nebūtų darbo, o po to jau eilė buvo didelė. Natūralu, kad visi nori išbandyti kai yra darbų rimtų, o tas laikas labai trumpas ir kaip išdalinti tą padargą ar traktorių visai LT. Faktas, kad nevežios to traktoriaus niekas porai valandų, vistiek bus visai dienai. Dar gali aišku būti dalykų, kai traktorių nori išbandyti tas kas net nepanašu, kad galėtų būti potencialus klijentas. tai naturalu manau, kad nuo vadybininkų daug ko gero priklauso kam tą traktorių skirti. Pirmiausiai gal tiems, kas ketina pirkti, bet neapsisprendžia, o ne šiaip kam panorėjus pasidraskyt. Reik suprast, kad čia ne kokia labdara dalinama visiems kas tik panori, bet tam tikra reklamos forma, padedanti apsispręsti galvojančiam apie traktoriaus pirkimą, bet abejojančiam dėl brendo ar modelio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir geri traktoriai tie Fendt'ai bet įdomi vadyba...parašiau užklausą elektroniniu paštu Ivabaltei dėl Fendt 415 ir Welger dublio,tai gal 3 mėnesiai praėjo-atsakymo jokio.

Aišku galėjau skambinti-ant skambučių dar uždirbu :) Bet šiaip rimta firma turėtų ir į elektronines užklausas atsakyti ir susisiekti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir geri traktoriai tie Fendt'ai bet įdomi vadyba...parašiau užklausą elektroniniu paštu Ivabaltei dėl Fendt 415 ir Welger dublio,tai gal 3 mėnesiai praėjo-atsakymo jokio.

Aišku galėjau skambinti-ant skambučių dar uždirbu :) Bet šiaip rimta firma turėtų ir į elektronines užklausas atsakyti ir susisiekti.

Tas tiesa, nemalonu kai į susidomėjimą nėra atsako. Bet taip pasitaiko visur :) blogiausiai kai reikia serviso paslaugų, ir niekas neatsako, tik užfiksuoja serviso duomenų bazėje, va tada tai pikta :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir geri traktoriai tie Fendt'ai bet įdomi vadyba...parašiau užklausą elektroniniu paštu Ivabaltei dėl Fendt 415 ir Welger dublio,tai gal 3 mėnesiai praėjo-atsakymo jokio.

Aišku galėjau skambinti-ant skambučių dar uždirbu :) Bet šiaip rimta firma turėtų ir į elektronines užklausas atsakyti ir susisiekti.

Na aš tai galvočiau, kad pirma reikia susiskambinti, susipažinti, išsiaiškinti abiem pusėms kokie norai, o tada jau galima ir e-paštu bendrauti. Pagalvokit iš vadybininkų, iš įmonės pusės, jei jūs skambinate, reiškia domitės, ieškote. Jei rašote, tai gal jūs konkurentas? O kaip jie "ant skambučių uždirbtų" tai nelabai suprantu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Praeitą savaitę teko padirbėt su 724,tai lygynant su kitais grandais tie lieka kažkur toli toli.Dirbta su Lemken 6m. kultivatorium pirmu važiavimu kuro sąnaudos 4.8-5.1,antru 3.9-4.3.Poto Lemken Rubin 5m vidurkis 7.9 l/ha.Tais pačiais padargais JD 8260r,tam pačiam lauke dirbant su kultivatorium sudegino 2-2.5l,su skutiku 1-1.2ldaugiau.Komfortas ir amortizacija nereali,labai manevringas.Jonis nors ant popieriaus galingesnis natūroj jokio skirtumo visai.Tobulėjimui lyg ribų ir nėra,bet manau išbaiktas traktorius.Kaip dauguma žmogelių taip ir aš galvojau kad kainų skirtumas tos pačios klasės 100-150t,pasirodo tik 40-50,čia eitų kalba apie traktorius nuo 180ag.Mažesnių Fendt kainos tikrai nekonkurencingos už 312 mokėt 300t.tikrai mažai kas ryšis.

Kaip čia tu sugalvojai bandyt palygint absoliučiai skirtingų svorio kategorijų traktorius, tai nelabai suprantu. O ir galios skirtumas tikrai nepasijus (jei jis yra), kai kabini padargus, kuriems nė iš tolo tiek arklių nereikia. Tokiu atveju ir aš galėčiau sakyt, kad 939 traukia taip pat kaip ir mano senukas magnumas, bet juk faktas, kad taip nėra.

O kodėl jūs manote, kad nereikia tiek galios? Dėl kultivatoriaus sutinku, bet Rubinas... 4m Rubina sunkiai traukiau su 200 Ag, o čia 5m. tai sakyčiau 240 Ag pats tas, aišku ir nuo žemės dar priklauso, nuo gylio darbinio.... O kad nesijaučia skirtumo tarp galingumo tai nieko keista, kažkas juk turi patraukti tą 5t skirtumą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...