Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

prieš 5 minutes , ramunas.s pranešimas:

Atsijungineja kai yra temperaturos auto reguliavimas. Tada pasiekia uzduota temperatura ir atjungia, kai temperatura kyla salono vel ijungia. Pas tave tokio dalyko ner, tiesiog ijungi ir saldo, jei nori kad maziau saldytu siluma kur reguliuoja pasukineji ta ratuka. Truks freono pas tave, bandyk pasigooglint manau rasi kiek pilasi

Lyg 1.3 telpa rašo, bandysiu nulėkt ryt it pažiūrėsiu. Anksčiau tikrai geriau šaldė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Sakai , man pasakojo ,kad  jei freono pakankamai mova kas kiek laiko atsijunginėja, dėl visa ko pasitiksrinsiu freono lygį. Bet kažin kur rast kiek jo ten telpa gal koks katalogas internete yra

Taip, mova atjunge nuo nustatytos temperaturos, kai ji pasiekiama. 
Tie kas pildo zino jau, kiek plius minus telpa
Man tas pats su auto. Papildai pries vasara ir ramus iki rudens. 
Kazkur yra mikro trukimas. Per laika iseina jis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Mantas2342 pranešimas:

Lyg 1.3 telpa rašo, bandysiu nulėkt ryt it pažiūrėsiu. Anksčiau tikrai geriau šaldė

Dar atsiminiau toki sposa. Man ir buvo kad silpnokai saldyt eme, atvaziavo kombaina pildyt sakau silpnai saldo traktorius. Na pasijunge jis ten, sako kad net vamzdziai apledija kaip gali blogai saldyt. A pasirodo vienas ventiliatorius numires buvo ir silpnai pute. Susitaisiau ji na ir saldo dabar kaip reikalas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , ramunas.s pranešimas:

Dar atsiminiau toki sposa. Man ir buvo kad silpnokai saldyt eme, atvaziavo kombaina pildyt sakau silpnai saldo traktorius. Na pasijunge jis ten, sako kad net vamzdziai apledija kaip gali blogai saldyt. A pasirodo vienas ventiliatorius numires buvo ir silpnai pute. Susitaisiau ji na ir saldo dabar kaip reikalas

Buvau nuėmęs sėdynę ir dangtį po ja tai abu gerai sukasi. Patikrinsiu vis tiek freona,o po to jei ką bus matyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
On 2021-08-17 at 23:08, gbandinis pranešimas:

jis jau senai cia yra, pries metus kai ieskojau jau buvo. apdazytas ir tiek, visas paruosimas darbui. zinau kelis ukininkus kurie is tos kontoros pirktais nedavaziavo namu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dairaus į John Deere 5125R

Gal kas naudoja?

Galėtų pakomentuoti į ką reiktų atkreipti dėmesį, ko gali pritrūkti ateityje.

Mano tikslas greitai nusiimti/užsidėti frontalinį, nežinau dėl hidro porų skaičiaus priekyje ir gale, ar yra kaip išnaudoti priekinę pakabą ir t.t

Ačiū

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Chebryte, nesenai paėmiau jd 6830 premium su autpower dėžė. Ryt lėksiu art, dabar klausimas iškilo, pas manęs važiuokle nustatyta ant eco, kad jis pats pavaras junginetu prie žemų sukiu kaip suprantu, ar užtenka man nustatyt pvz greitį su ratukų ant 9km/h ir apsukas maksimalias  tarkim 1.7k, ar apsukų nereik statyt, jis pats pasirinks? Ar išvis reik eit į pavarų pasirinkimo langą ir ten pasirinkt kažkurią? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, modestas1122 pranešimas:

Chebryte, nesenai paėmiau jd 6830 premium su autpower dėžė. Ryt lėksiu art, dabar klausimas iškilo, pas manęs važiuokle nustatyta ant eco, kad jis pats pavaras junginetu prie žemų sukiu kaip suprantu, ar užtenka man nustatyt pvz greitį su ratukų ant 9km/h ir apsukas maksimalias  tarkim 1.7k, ar apsukų nereik statyt, jis pats pasirinks? Ar išvis reik eit į pavarų pasirinkimo langą ir ten pasirinkt kažkurią? 

siūlau pasinaudoti traktoriaus naudotojo instrukcija..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , modestas1122 pranešimas:

Jei apie ta deze nieko nenusimanai,  tai patarciau isvis nerasyt.

pasikartosiu - dėžės veikimas detaliai aprašytas naudotojo instrukcijoje. jeigu sugebėjai nusipirkti, tai darau išvada, kad skaityti moki, tai pasinaudok šitais savo įgūdžiais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, JCB pranešimas:

Nu duodat diedai, vyrukas parlėkė iš panų ir prisiminė, kad ryt art jau varo, o jūs jam siūlot skaitymais užsiimt ir spėju manualo nėra, nu padėkit. 

O autoriui norint pagalbos, nereiktų akių drąskyti.

Manuala skaičiau, ten daug niuansų su ta dėžė yra, ne kaip paprasta. Ten kiek suprantu pastoviai kompas reguliuos tavo pasirinkimus. Tiek to, bandysiu vienaip, kitaip, geriausia kai pats dirvoj išbandysiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, jd 6830 su frontaliniu, kiek turi būti dėžėj tepalo? Kai iš po nakties pažiūriu su nuleistu frontaliniu ir pakeltų priciepu rodo per vidury tarp stikliuko rybkiu, kiti sako kad uzkurtam dapila tepalo iki tarp rybkiu per vidurį, tai kaip ten turi būt ištikro? Ir ar kad daugiau tepalo nieko blogo? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, modestas1122 pranešimas:

Sveiki, jd 6830 su frontaliniu, kiek turi būti dėžėj tepalo? Kai iš po nakties pažiūriu su nuleistu frontaliniu ir pakeltų priciepu rodo per vidury tarp stikliuko rybkiu, kiti sako kad uzkurtam dapila tepalo iki tarp rybkiu per vidurį, tai kaip ten turi būt ištikro? Ir ar kad daugiau tepalo nieko blogo? 

Tikrinama iš po nakties, cilindrai sustumti. Tarp min ir max žymų rekomenduojama.
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...