Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

Nu gerai pas mane irasyta gamykline programa variklis viens prie vieno nu pripazystu deze ne cvx bet is principo pagal variklio charakteristikas vienas prie vieno kas mindaugo CASE

Dabar uzmirstam apie sukeltus arklius ir pabandom issiaiskinti kodel man reikia zulinti 12 pav 2000 aps jei jis puikiai ta pati greiti isvysto 14 pav ir 1500 aps

ne 2000, o 1800 aps. siulau :icon-wink:

seip man darosi kazkaip juokinga, kai zmones perka galingus traktorius, nu arba juos turbina kad tik galetu dirbti zemomis apsukomis, nu bet sakau, kad cia Jusu reikalas kokiomis dirbti, internete informacijos apstu, bet vieningos nuomones nera, taip kad ir mes cia nieko naujo neisdiskutuosime

o kadangi Jus tvirtinate kad ant mazesniu ekonomiskiau ir t.t., tai kodel tada 540E darbinis (manau pas dauguma toks jau yra) sukasi ne prie kokiu 1500 ar netgi 1200aps., o sukasi prie 1750aps.? jau as nesneku apie tai kad 1000 darbinis jau sukasi prie bevei 2000aps., tai anot Jusu tai yra ziaurus neukiskumas ir dyzelio taskymas

ir pabaigai, tada kyla klausimas kodel varikliu gamintojai tada aplamai yra prisirise prie tu 2100-2300aps. (cia turiu omenyje max apsukas), jei jau kuo mazesnes apsukos tuo ekonomiskiau :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir pabaigai, tada kyla klausimas kodel varikliu gamintojai tada aplamai yra prisirise prie tu 2100-2300aps. (cia turiu omenyje max apsukas), jei jau kuo mazesnes apsukos tuo ekonomiskiau :eusa-think:

Nevisi prisirišę pvz tūkstantinio Fendto apsukos nuo 650 iki 1700, o maks sukimo momentas nuo 1100 iki 1500rpm. 40km/h prie 950 apsukų, 60 - prie 1450rpm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nevisi prisirišę pvz tūkstantinio Fendto apsukos nuo 650 iki 1700, o maks sukimo momentas nuo 1100 iki 1500rpm. 40km/h prie 950 apsukų, 60 - prie 1450rpm

o kiek tu 1000-niu an LT zemeles laksto?, kiek zinau tik vienas, o ir tas tik pries kelias dienas isriedejo :eusa-whistle:

pagal brosiura yra viena, o kai padirbi realiai tai visai kas kita gaunas, tuscias gal ir pasieks tuos 40km/h prie 950aps., bet krautas tai vargiai manau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaitau skaitau bet vistiek pas mane massejaus svetainej raso jog vardine galia tik prie 1950rpm. Nors mano pastebejimu tarp 1700 ir 1900rpm skirtumo praktiskai nesijaucia tai kame reples tas gamyklinis parasymas? Net inzinierius sake kompa pajunges kad variklis geriau ves prie 1800-1900 pagal ten jo kaskiokia spalvota skale diagnostikoj. Nu bet esant lauke su 1700 rpm ir esant apkrovai taip pat sunkiai eina tuo paciu greiciu sumazinus diapazona ir prie 1900.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esme tada tokia kad mazesnes variklio apsukos dirbant sunkius darbus varikliui (jo velenui) nekenkia. Ar ten ant 1300 birbinsi ar ant 1800.

Man tik buvo idomu suzinot ar zemos apsukos nekenkia varikliui.

siaip tai priesingai, kuo didesni sukiai, tuo didesnis susidevejimas, daugiau dyla indeklai, cilindru ziedai ir kuro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas turit JD (6920-6820-6620) su bosch vp44 kuro siurbliu? Būtų įdomu išgirsti nuomonių kaip laiko tie siurbliai, nes paskaičius užsienio forumuose apie juos kelia abejonių, nes patys žadame pirkti JD6920 su šiuo siurbliu, tai neaišku ar bėgti nuo tokio varijanto ar ne.

Musu traktoriui beveik 8000 val, tai tvarkeme karta. 4 cil tvarkymas kainavo 3000 lt tais laikais. Kazkur prie 5000 val berods buvo prastai su trauka. Bet vazinejom su zemu kuro slegiu i siurbli, tai pagreitinom remonta manau. Uztat purkstukai mechaniniai nebrangus. Dar netvarkyti. Siurblys man tikrai nebutu lemiantis dalykas. Beje pasisamdykit dojaus meistra, jis ten paziures valandas tikras ir gal net kuro suvartojima, matysis kaip sunkiai nugyveno savo amzeli. Bet musiskiui pasake po pirkimo darant diagnostika

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...