Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

kas cia turit 6230? kaip vaziuoja? maniskis kazkoks paduses, kylant i kalniuka be jokio padargo greitis 5km su mazeja, o jei su saltu varikliu tai visais 10. cia man vienam taip ar ir pas kitus taip?

Žiurint i koki kalna ir su kuo nors su presu 6330 nedūsta keli i kalna, bet jau pries gala kompas rodo kad papildomi elniai atsiranda :D Nors palyginus pagal save jis gan gerai traukia 20tonu su virs i 6porc kalna 25 greiciui itrauke :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas cia turit 6230? kaip vaziuoja? maniskis kazkoks paduses, kylant i kalniuka be jokio padargo greitis 5km su mazeja, o jei su saltu varikliu tai visais 10. cia man vienam taip ar ir pas kitus taip?

Pas mane tokia pati nesamone transporte su 6230. manau kad tai del to, jog placios padangos, 6 serijos svoris ir del tarsos reikalavimu dusulys pagamintas. Kartais atrodo kad geriau t40 i kalna lipa su 3t. nors ir dumais apsipyles :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas cia turit 6230? kaip vaziuoja? maniskis kazkoks paduses, kylant i kalniuka be jokio padargo greitis 5km su mazeja, o jei su saltu varikliu tai visais 10. cia man vienam taip ar ir pas kitus taip?

pas mane tas pats, bet as islipu pasistumiu ir nematau cia bedos, pabandykit ir kiti kam tokia beda ir nereiks det cipso :lol::lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas cia turit 6230? kaip vaziuoja? maniskis kazkoks paduses, kylant i kalniuka be jokio padargo greitis 5km su mazeja, o jei su saltu varikliu tai visais 10. cia man vienam taip ar ir pas kitus taip?

pas mane tas pats, bet as islipu pasistumiu ir nematau cia bedos, pabandykit ir kiti kam tokia beda ir nereiks det cipso :lol::lol::lol::lol:

Pas tave 6320SE, jei ka :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, pas mane ūkyje yra 3 'Žaliai geltoni".:) 2004m. 5820, buvo pirktas naujas, naudojamas purškimams,trešimams. Apsoliūčiai jokių problemų, tepalus,filtrus pasikeiti ir toliau į trasą.:) 2006m. 6620SE, pirktas irgi naujas,dėtas čipas, arimas, skutimas. Vienintelė problemą kuri buvo, tai nebeveikė kondicionierius, bet servisas atvažiavo, nurengė pusę traktoriaus ir paaiškėjo,kad gamykloje buvo nedakišta fyškė ir per laiką atsikratė.:)) O daugiau visiškai jokių bėdų.:) 2007m. 7830 pirkom dėvėtą.Sėjimas, skutimas, transportas. Pakeitėm priekinio tilto,net nežinau kaip pavadint, sakykim stabilizatorių gal, žodžiu detalę iš priekinio tilto.:) Buvo dingusi įtampa kuri ateina į radiją.:) Kaip ir visos bėdos.:) Servisas puikus, jeigu reikia tepalų ar filtrų tą pačią dieną ir atveža. Jeigu iškylą klausimų, paskambini, visada pakonsultuoja, arba užvažiuoja. Žodžiu jokių nusiskundimų.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Servisas puikus, jeigu reikia tepalų ar filtrų tą pačią dieną ir atveža. Jeigu iškylą klausimų, paskambini, visada pakonsultuoja, arba užvažiuoja. Žodžiu jokių nusiskundimų.:)

Sakai servisas puikus :eusa-think: Čia daugiau nuo žmogaus priklauso. Tik, kad vat su detalių tiekimu kažkaip atsainiai pastaruoju metu pas juos :( . Simbos volo "bliūdų" kažkaip du mėnesiai jokios žinios. Nei kainos, nei nieko.......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Servisas puikus, jeigu reikia tepalų ar filtrų tą pačią dieną ir atveža. Jeigu iškylą klausimų, paskambini, visada pakonsultuoja, arba užvažiuoja. Žodžiu jokių nusiskundimų.:)

Sakai servisas puikus :eusa-think: Čia daugiau nuo žmogaus priklauso. Tik, kad vat su detalių tiekimu kažkaip atsainiai pastaruoju metu pas juos :( . Simbos volo "bliūdų" kažkaip du mėnesiai jokios žinios. Nei kainos, nei nieko.......

Nu nežinau, čia gal nuo servizisto, kuris aptarnaują tam tikrą kraštą priklauso. Sakau, su maniškiu tikrai jokių bėdų, šiaip pro šalį važiuodamas užlekia, pasidomėt kaip kas, žodžiu matosi žmogus myli savo darbą ir tikrai rimtai į jį žiūri.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nežinau, čia gal nuo servizisto, kuris aptarnaują tam tikrą kraštą priklauso. Sakau, su maniškiu tikrai jokių bėdų, šiaip pro šalį važiuodamas užlekia, pasidomėt kaip kas, žodžiu matosi žmogus myli savo darbą ir tikrai rimtai į jį žiūri.:)

kai salia gyveni tai bepigu

Nekreipk dėmesio į gyvenamą vietą, aš mokausi Kaune tai todėl ir užrašyta.:) Šiaip ūkis tai pasaulio užkampyje, Biržų raj. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nežinau, čia gal nuo servizisto, kuris aptarnaują tam tikrą kraštą priklauso. Sakau, su maniškiu tikrai jokių bėdų, šiaip pro šalį važiuodamas užlekia, pasidomėt kaip kas, žodžiu matosi žmogus myli savo darbą ir tikrai rimtai į jį žiūri.:)

kai salia gyveni tai bepigu

Nekreipk dėmesio į gyvenamą vietą, aš mokausi Kaune tai todėl ir užrašyta.:) Šiaip ūkis tai pasaulio užkampyje, Biržų raj. :)

na ka , as taip pat is birzu, ir dojaus servisas kuo toliau tuo labiau akyse krenta. nors ant kiemo 4 vienetai, ir visi dar garantiniai, bet ziurek ir 6adieni ragelio nebekels, nors ir trumpam klausimui paklaust.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nežinau, čia gal nuo servizisto, kuris aptarnaują tam tikrą kraštą priklauso. Sakau, su maniškiu tikrai jokių bėdų, šiaip pro šalį važiuodamas užlekia, pasidomėt kaip kas, žodžiu matosi žmogus myli savo darbą ir tikrai rimtai į jį žiūri.:)

kai salia gyveni tai bepigu

Nekreipk dėmesio į gyvenamą vietą, aš mokausi Kaune tai todėl ir užrašyta.:) Šiaip ūkis tai pasaulio užkampyje, Biržų raj. :)

na ka , as taip pat is birzu, ir dojaus servisas kuo toliau tuo labiau akyse krenta. nors ant kiemo 4 vienetai, ir visi dar garantiniai, bet ziurek ir 6adieni ragelio nebekels, nors ir trumpam klausimui paklaust.

Man dar kolkas kelia. Pfu pfu pfu.:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...