Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

Kaimynas turi naują JD 6430 tai jo hidrosiurblys pakelia pūgą iki reikiamo aukščio ir išsiujungia, o pas mane pakelia ir veikia, neišsiujungia. Tai kol pas jį aš neatkreipiau dėmesio į siurblio veikimą tai galvojau, kad čia normalus jo veikimas, arba aš klystu.

Greiciausiai truksta slegio pakelti i uzduota auksti, todel vis stengiasi. Be svorio pakelus slaunis irgi kaukia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik nereikia cia girt serviso :D:D dotnuvos vyrukai irgi sukas kai vijurkai, is ryto paskambinau po pietu jau pas mane, nors ir gedimas neblogas buvo, nepilnai uzdarytos desines puses durys :lol: , todel garsas man per didelis pasirode. Pasijuokem ir isvaziavo, moket nereikejo.

sita jau girdejom ka duru nemoki uzsidaryt :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pazek gal pasisukes tas aukscio ribotuvo ratelis, kur po dangteliu buna (sone dar reguliuojas slaunu nuleidimo greitis) gal pasuktas tas ribotuvas. man panasiai buna kai sunkiai kazka keli su tuo rateliu dar susireguliuoji kad anksciau isjungtu ir tiek.

Tą patį man ir dojaus servizo vyrai sakė, pabandysiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei galvoji rinktis tarp 6930 ir 7530, tai pirk 6930 ir nesuk galvos sutaupysi nervu , kuro ir pinigu. jei domina 7 serijos JD tai tik kaip minimum 78.. turetum ziureti. i mazesni ne neverta ziureti. nes 7530 visu pirma truksta mases kad galetum normaliai dirbti.

galvojau apie 6830 arba 6930 nes jie niekuom nesiskiria tik 10AG. bet sako kad john deere daug kuro suvalgo liginant su kitom markem.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei galvoji rinktis tarp 6930 ir 7530, tai pirk 6930 ir nesuk galvos sutaupysi nervu , kuro ir pinigu. jei domina 7 serijos JD tai tik kaip minimum 78.. turetum ziureti. i mazesni ne neverta ziureti. nes 7530 visu pirma truksta mases kad galetum normaliai dirbti.

is ko sprendi kad jam mases truksta? kaip tokio galingumo traktorius, tai jam mases per akis, jei per lengvas, uzsidek svoriu ant ratu. siaip tokio galingo traktoriu visu panasios mases, gal NH siek tiek sunkesnis, bet ir tai reikia ziureti kas pas jo bazeje sudeta. ir nenorek su tokio galingumo traktoriumi kalnu nuversti, jis kaip tik sejamai tampyti, diskiniam skutikui vidutiniame ukyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
nei vienas vien tik oru nevaziuoja[/qu

supratau, svarbu kad vaziuoja, o uz kiek nesvarbu.

tos sanaudos tai vadybininku pasakos, kad ims vakarietiskas kiek daugiau nei mtz tai faktas, vien del to kad kompresorius kondicionierius visuomet ijungtas, kitavertus pilnai apkrovus ir isnaudojant visus arklius dirbime sanaudos labai geros :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau nebrangiai john deere4040 90Ag kurio mano ukyje uztektu,gal kas galit daugiau papasakoti apie si modeli?ar jis patrauktu 5korpusu vartoma pluga?

prajuokinai :D aisku kad patrauktu tik neaisku ar tai butu galima pavadinti normaliu arimu :) bet vat kuris galas pasikeltu bandant pakelti tai jau nezinau bet greiciau priekis.

ps. 5 korpusai nuo kokiu 130ag minimum

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau nebrangiai john deere4040 90Ag kurio mano ukyje uztektu,gal kas galit daugiau papasakoti apie si modeli?ar jis patrauktu 5korpusu vartoma pluga?

prajuokinai :D aisku kad patrauktu tik neaisku ar tai butu galima pavadinti normaliu arimu :) bet vat kuris galas pasikeltu bandant pakelti tai jau nezinau bet greiciau priekis.

ps. 5 korpusai nuo kokiu 130ag minimum

cia is serijos jei JD pavilks bet ka... tik ar zemej ar ant zemes...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau nebrangiai john deere4040 90Ag kurio mano ukyje uztektu,gal kas galit daugiau papasakoti apie si modeli?ar jis patrauktu 5korpusu vartoma pluga?

prajuokinai :D aisku kad patrauktu tik neaisku ar tai butu galima pavadinti normaliu arimu :) bet vat kuris galas pasikeltu bandant pakelti tai jau nezinau bet greiciau priekis.

ps. 5 korpusai nuo kokiu 130ag minimum

sakyciau 150g minimum :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...