Jump to content

Valtra traktoriai


Recommended Posts

nu tevukas sako kad su burna prapucia ir itraukia labai lengvai, bet vistiek sakysiu kad issitrauktu is bako ji

dar sake kad po to uzgesinus kuro tera po puse filtro, arba uzsikimse kur arba siurbliukas tas makaronus kabina virs filtro

man tas pats buvo tik valtra a-92 , tai privargau eina sau , filtrus keiciau, slangas praputinejau,bet atsekem kad bake esantis sietelis uzsinesa , bet kaip ji iskrapstyt is po kabinos neisivaizduoju , tai dabar laikas nuo laiko smarkiai praputi ir vsio :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano valtra 6400 (siurblys elektrinis) virš 1800 apsuku atjunge varikli, filtrai nauji, tik nuo to filtro kur apačioje stikliukas, aš nuėmes ta stiklini indeli, kažin ar dėl to negali tas but, nors anksčiau tokiu fintu nebudavo, taip darosi ir vasara. Sietelis kur bake ant kuro paėmimo vamzdelio nuimtas. Gal kam kažkas panašaus yra buve.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tevuko valtrai t131 dingo trauka kuro nepaduoda pakeite filtrus prapute visus galus ir nieko, uzkurus traktoriu dirba normaliai, pradedi vaziuoti nepriima apsuku, berods iki 1500aps. ir nera jegos, cia visa tai nutiko dar nebunant salciam kai lauke dar + buvo, gal kam pavyko su tai susidurti

o man panašiai viskas buvo, tik klaidą dar mesdavo L302, tai buvo parėjęs siurbliukas kur virš filtrų stovi... irgi putinėjau, filtrus keičiau, bet po siurbliuko pakeitimo vėl atsigavo traktorius... :)

p.s. dėl užvedimo šaltu laiku - turiu pašildymo kabelį, bet neteko dar panaudot, pašildai žvakes ir kuriasi be problemų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tevuko valtrai t131 dingo trauka kuro nepaduoda pakeite filtrus prapute visus galus ir nieko, uzkurus traktoriu dirba normaliai, pradedi vaziuoti nepriima apsuku, berods iki 1500aps. ir nera jegos, cia visa tai nutiko dar nebunant salciam kai lauke dar + buvo, gal kam pavyko su tai susidurti

o man panašiai viskas buvo, tik klaidą dar mesdavo L302, tai buvo parėjęs siurbliukas kur virš filtrų stovi... irgi putinėjau, filtrus keičiau, bet po siurbliuko pakeitimo vėl atsigavo traktorius... :)

p.s. dėl užvedimo šaltu laiku - turiu pašildymo kabelį, bet neteko dar panaudot, pašildai žvakes ir kuriasi be problemų :)

nu reikes pasitikrinti zvakes nes sildziau valanda irtai nepavyko pakurti, prasukau vamzdelius kura pucia, tai dar siurbli nuorinau uzsivede sunkiai prie -15 bet varyklis nenoriai dirba toksjausmas kad kuras nesproksta kameroje

kiek sukainavo tas siurbliukas tau?

jis kura pumpuoja tik pries vedima ar ir uzvestam? o tevui irgi gal beda siurbliukas kuro mazai paduoda ,nes savajam buvau atjunges maitinimato siubliuko tai motoras pakeite balsa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek jusu Traktoriukai srebia ziema transporte ? esat kas mataves? as dabar vezu grudus, tai su N141h vezant 25t grudu 70ltr/100km iseina. tai vien ant kuro kainuotu 1T simtui km ~ 6,44lt jei gerai suskaiciavau.

Kaip dabar (žiema) kuresi tavo valtra, man tai be šansu užkurt.

gerai kad priminiai, kaip tik siandien nufilmavau kaip kurias, tuoj idesiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek sukainavo tas siurbliukas tau?

jis kura pumpuoja tik pries vedima ar ir uzvestam? o tevui irgi gal beda siurbliukas kuro mazai paduoda ,nes savajam buvau atjunges maitinimato siubliuko tai motoras pakeite balsa

siurbliukas eina su korpusu ir su filtais visas komplektas, tai kainavo apie 1800, tiksliai dbr nepasakysiu, nes saskaitos po ranka neturiu, atidavęs buhalterei :) degima įjungus jis pumpuoja, tai ir užvestam jis pumpuoja, nes be jo traktorius netraukia...jis pas mane veikė, bet matyt spaudimo nesukeldavo, nes serviso vyrukai sakė, kad įjungus degimą jis keletą minučių turi padirbt ir atsijungt, o pas mane jis varė visą laiką neatsijungdamas, be to įdėjus naują, jo garsas darbo kitoks - daug garsesnis ir aštresnis nei pas seną buvo... nieko nepadarysi, čia dylanti detalė, JD šiemet irgi teko keisti, bet tas tai net nevažiavo sustojo ir sustojo... :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

valtra 6650 2001 metu su rotoriniu kuro siurbliu pas mus tai traukia labai slabnai, pamato kalniuka transporte ir jau dusti pradeda. pakeista nauja po galva tarpine nauji purkstukai, matavom kompresija tai nuo 25 iki 30 yra. isdirbis 25000 moto valandu siandien sukakojo :D vasara kai uzkaista variklis tai uzgesinus reikia ant siurblio pilt vandens kad uzvestum. gal esate kas su tuo susidure? kame reples kad traukos ner?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

valtra 6650 2001 metu su rotoriniu kuro siurbliu pas mus tai traukia labai slabnai, pamato kalniuka transporte ir jau dusti pradeda. pakeista nauja po galva tarpine nauji purkstukai, matavom kompresija tai nuo 25 iki 30 yra. isdirbis 25000 moto valandu siandien sukakojo :D vasara kai uzkaista variklis tai uzgesinus reikia ant siurblio pilt vandens kad uzvestum. gal esate kas su tuo susidure? kame reples kad traukos ner?

Ar nuliu neperdaug? Viktoras panasiu lyg problemu su Valtros kurimusi turejo, paklausk ar paieskok kazkur rase forume.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

]

Ar nuliu neperdaug? Viktoras panasiu lyg problemu su Valtros kurimusi turejo, paklausk ar paieskok kazkur rase forume.

Turėjau ir dabar turiu problemu, transporte tai ir pas mane dusulys, dabar tai kad užkurt reik kokias 2-3 val kaitint su tuo bloko pašylditoju, paskui dar prie akumu pajungti papyldomai elektros, tai tada užkuriu. :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

valtra 6650 2001 metu su rotoriniu kuro siurbliu pas mus tai traukia labai slabnai, pamato kalniuka transporte ir jau dusti pradeda. pakeista nauja po galva tarpine nauji purkstukai, matavom kompresija tai nuo 25 iki 30 yra. isdirbis 25000 moto valandu siandien sukakojo :D vasara kai uzkaista variklis tai uzgesinus reikia ant siurblio pilt vandens kad uzvestum. gal esate kas su tuo susidure? kame reples kad traukos ner?

Ar nuliu neperdaug? Viktoras panasiu lyg problemu su Valtros kurimusi turejo, paklausk ar paieskok kazkur rase forume.

jei karstas nesikuria, o atsaldzius siurbli kuriasi reiskias siurblys beveik amen

kompresijai kritus iki 25-26 kvepia variklio kapitaliniu normaliai buna 31-33

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

]

Ar nuliu neperdaug? Viktoras panasiu lyg problemu su Valtros kurimusi turejo, paklausk ar paieskok kazkur rase forume.

Turėjau ir dabar turiu problemu, transporte tai ir pas mane dusulys, dabar tai kad užkurt reik kokias 2-3 val kaitint su tuo bloko pašylditoju, paskui dar prie akumu pajungti papyldomai elektros, tai tada užkuriu. :icon-evil:

tai ir mum tas pats kuriasi labai vangiai teks keisti siurbli nes remontuoti niekas nenori apsiimti sunkiai rasti daliu o ir remonto islaidas sudejus gaunasi kaip naujo pirkimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galm kas keitet valtrai n141h akuma yra problema nerandu identisko kurio yra 174ah ir 1400sukimo galios. tai kur iriepius pasiulo 180ah ir 1100 sukimo galios o su tokiai sunkiai suka man motora p,s bandziau su beveik naujais lenkiskais 200ah 1100 sukimo galios saltu metu vos vos pakuria. gal vartos akumai kitaip suktu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galm kas keitet valtrai n141h akuma yra problema nerandu identisko kurio yra 174ah ir 1400sukimo galios. tai kur iriepius pasiulo 180ah ir 1100 sukimo galios o su tokiai sunkiai suka man motora p,s bandziau su beveik naujais lenkiskais 200ah 1100 sukimo galios saltu metu vos vos pakuria. gal vartos akumai kitaip suktu?

ne manau kad cia akumas kaltas, siaip ka raso ant akumu ypac lenkisku nereiketu tiketi, o tas 174ah ir 1400A tai cia visom valtrom standartiniai eina as buvau isidejas is kombaino 140ah ir tai uzsikurdavau per ziema kai tie numire

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet cia tam video kazkaip negrazei uzsiveda pas mane jau 3500moto h bet graziau tolygiau kazkaip. bet ar tik man taip atrodo bet naujas ir manasis taip kures keistaj. kazin ar imanoma kad prisidirbo ar panasiai. bet siemet islindo viena kita problema . parejo kondiskes kompresorius viena laime kad per pazystama toks meistrelis uz 500 lt lb gero stovio sena suvairavo o servisas tai 2tk uzsisauke. dar buvo kabinos amortizacijos turbulensine trauke isejus nu tipo ta nuo svyravimo ir gumu nieks nekeicia o visa turi imt tj vel puse karves kainuoja. bet seip valtra tikrai geras traktorius ant traukos tikrai yra tas150 ag. nezinau kaip kitiem. bet man net darbinio veleno pati gala buvo nusuke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet cia tam video kazkaip negrazei uzsiveda pas mane jau 3500moto h bet graziau tolygiau kazkaip. bet ar tik man taip atrodo bet naujas ir manasis taip kures keistaj. kazin ar imanoma kad prisidirbo ar panasiai. bet siemet islindo viena kita problema . parejo kondiskes kompresorius viena laime kad per pazystama toks meistrelis uz 500 lt lb gero stovio sena suvairavo o servisas tai 2tk uzsisauke. dar buvo kabinos amortizacijos turbulensine trauke isejus nu tipo ta nuo svyravimo ir gumu nieks nekeicia o visa turi imt tj vel puse karves kainuoja. bet seip valtra tikrai geras traktorius ant traukos tikrai yra tas150 ag. nezinau kaip kitiem. bet man net darbinio veleno pati gala buvo nusuke.

Tai cia stipru varikli ar prasta velenelio medziaga parodo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet cia tam video kazkaip negrazei uzsiveda pas mane jau 3500moto h bet graziau tolygiau kazkaip. bet ar tik man taip atrodo bet naujas ir manasis taip kures keistaj. kazin ar imanoma kad prisidirbo ar panasiai. bet siemet islindo viena kita problema . parejo kondiskes kompresorius viena laime kad per pazystama toks meistrelis uz 500 lt lb gero stovio sena suvairavo o servisas tai 2tk uzsisauke. dar buvo kabinos amortizacijos turbulensine trauke isejus nu tipo ta nuo svyravimo ir gumu nieks nekeicia o visa turi imt tj vel puse karves kainuoja. bet seip valtra tikrai geras traktorius ant traukos tikrai yra tas150 ag. nezinau kaip kitiem. bet man net darbinio veleno pati gala buvo nusuke.

Jo, va čia tai tikrai geras traktorius, net velena nusuka, tai ben turi jėgos :lol:..... o dar servisas ko vertas :o

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ne tame esme kad servisas plesikas esme kad tikrai velenas buvo gero metalo nes bandziau virint tai vangokai eina pavirint su pakankamai galingu pusautomaciu nes metalas kazkokiu man kolkas nezinomu budu apdirbtas. o servisas tai kajp ir visu firmu ka turi ta duoda ir ta servisa kvieciu tik tada kai traktorius dar garantinis arba labai imantriu inagiu reikia nesu is tu baltarankiu kurie bijo traktoriu paciupinet.bet ka noriu pasakyt vaziaves ir fendu ir doutsu ir new holandu ir jd kazkaip aina kaip prisvile galiu drasei teikt kad valtra ant galios viens is geriausiu tik va case puma dar labai patiko neprisviles toks. beje visi buvo t3 standarto.

mastau imt puma 185 cvx nes valtra 4 cilindru ir biski mazokas rinktuvinei ir srutoveziui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...