Jump to content

Valtra traktoriai


Recommended Posts

nu ne tame esme kad servisas plesikas esme kad tikrai velenas buvo gero metalo nes bandziau virint tai vangokai eina pavirint su pakankamai galingu pusautomaciu nes metalas kazkokiu man kolkas nezinomu budu apdirbtas. o servisas tai kajp ir visu firmu ka turi ta duoda ir ta servisa kvieciu tik tada kai traktorius dar garantinis arba labai imantriu inagiu reikia nesu is tu baltarankiu kurie bijo traktoriu paciupinet.bet ka noriu pasakyt vaziaves ir fendu ir doutsu ir new holandu ir jd kazkaip aina kaip prisvile galiu drasei teikt kad valtra ant galios viens is geriausiu tik va case puma dar labai patiko neprisviles toks. beje visi buvo t3 standarto.

mastau imt puma 185 cvx nes valtra 4 cilindru ir biski mazokas rinktuvinei ir srutoveziui.

Cia gal vadyba paprase koki gera zodi mestelt... ko tais as ten tu superiniu arkliu nemaciau, T serijos bet jau kur teko dirbt toks prisviles ir dumyja... O N serija arkliu yra o svorio ner, tai kam toks reikalingas teoriskai arklys, o realiai nepaeina :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

slange ir as pirkau nes zindru buvo isove tai 700lt be pvm. beje pas mane n 141h ir pienininkystes uki ner ka ten tokio sunkaus trauk 4 korpusu plugas prieki ant pkabos svoris ir jokiu bedu o trukumo nesijaucia 6 metru prikabinamas kultivatorius tj eina ir per balas 1 kart dar pasodines tebuvau ir per durna galva sunku buvo apvaziuot atrodo o dl spaudimo 100 procentu sutinku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau, kad svorio trukumas yra didele problema agregatuojant sunkius padargus, o sumasint slegi i dirva nesunku, placios padangos su mazu slegiu arba dubliai.... O i balas ner ko vaziuot, jos apvaziuojamos

Aš manau, kad svoriai uždėt ant traktoriaus nėra problema reikalui esant, ir šiaip iš savo pastebėjimų galiu pasakyt, kad gamintojai eina link to, kad mažint bazinį svorį traktoriaus. Žiūrint į valtros N seriją ar naują fendt 500 seriją tai matosi nenuginčijamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau, kad svorio trukumas yra didele problema agregatuojant sunkius padargus, o sumasint slegi i dirva nesunku, placios padangos su mazu slegiu arba dubliai.... O i balas ner ko vaziuot, jos apvaziuojamos

Aš manau, kad svoriai uždėt ant traktoriaus nėra problema reikalui esant, ir šiaip iš savo pastebėjimų galiu pasakyt, kad gamintojai eina link to, kad mažint bazinį svorį traktoriaus. Žiūrint į valtros N seriją ar naują fendt 500 seriją tai matosi nenuginčijamai.

Atsistoja ežiukas ant kelmelio ir šaukia:

- Aš stiprus, aš stiprus.

Prieina meška paima ežiuką ir meta tolyn.

Atsistoja nusipurto ir vėl atsistojęs ant

kelmo šaukia:

- Aš stiprus bet lengvas. :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau, kad svorio trukumas yra didele problema agregatuojant sunkius padargus, o sumasint slegi i dirva nesunku, placios padangos su mazu slegiu arba dubliai.... O i balas ner ko vaziuot, jos apvaziuojamos

Aš manau, kad svoriai uždėt ant traktoriaus nėra problema reikalui esant, ir šiaip iš savo pastebėjimų galiu pasakyt, kad gamintojai eina link to, kad mažint bazinį svorį traktoriaus. Žiūrint į valtros N seriją ar naują fendt 500 seriją tai matosi nenuginčijamai.

Atsistoja ežiukas ant kelmelio ir šaukia:

- Aš stiprus, aš stiprus.

Prieina meška paima ežiuką ir meta tolyn.

Atsistoja nusipurto ir vėl atsistojęs ant

kelmo šaukia:

- Aš stiprus bet lengvas. :icon-cool:

joa stipriai cia arunis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau, kad svorio trukumas yra didele problema agregatuojant sunkius padargus, o sumasint slegi i dirva nesunku, placios padangos su mazu slegiu arba dubliai.... O i balas ner ko vaziuot, jos apvaziuojamos

Aš manau, kad svoriai uždėt ant traktoriaus nėra problema reikalui esant, ir šiaip iš savo pastebėjimų galiu pasakyt, kad gamintojai eina link to, kad mažint bazinį svorį traktoriaus. Žiūrint į valtros N seriją ar naują fendt 500 seriją tai matosi nenuginčijamai.

Atsistoja ežiukas ant kelmelio ir šaukia:

- Aš stiprus, aš stiprus.

Prieina meška paima ežiuką ir meta tolyn.

Atsistoja nusipurto ir vėl atsistojęs ant

kelmo šaukia:

- Aš stiprus bet lengvas. :icon-cool:

Nelabai suprantu už ką čia tas ironiškas eilėraštis, aš tik išsakiau savo nuomonę ir pastebėjimą. Ir tikrai pilnai sutinku kad bazinis svoris galėtų būti didesnis, nes nėra didelio malonumo vežiotis ant priekinės pakabos didelius svorius, bet reikalui esant užsikabini tą svorį ir problemą išsprendi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tu gerai čia pastebėjai jog svoris reikalingas tik reikalui esant kam be reikalo jį vežiotis ir kurą degint :lol: o del sukibimo didelę įtaką turi amortizuojantis tiltas prabuksavimo kontrilė ir tt

Kad zinok to svorio visur reikia kai kada mazai ir papildomu svoriu, aisku kokiam gyvulininkui pjaunant zole gal ir nelabai aktualu bet...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vaikai jus šnekat visiškas nesamonese pasakykit man kokio velnio žmones moka pinigus ir dubliuoja ratus ar del to kad sumažintų slegomą į dirvą ar del to kad padidintu :lol:

Senuk. dedamas dublius sumazini svory i kvadratiny centimetra kuris slegia zeme. Tuo paciu padidini sukibimo plota. Taigi nieko neprarandi viskas tik i gera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...