Jump to content

Valtra traktoriai


Recommended Posts

viktorui Mano traktoriui valtra T130c ir gi yra tas patc 6 min VAžioji o 20 min stovi o dabar išvis sustojo rodo kad nera degalu ir siurbliukas neįsijungia vienu žodžiu valtra man vien bėdos jau geriau beleris ir žiemą kuriasi ir remontas pgus

:icon-mrgreen:

Na man kai pakeitė kompa baigesi tie sustojimai, gali pabandyt patikrint ar kompas ar ne uždėjes ant kompo šlapia skudura kad greičiau atvėstu, jeigu neužgesinus traktoriaus intensyviai aušini ir savaime pradeda dyrbti normaliai tai greičiausiai kompas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viktorui Mano traktoriui valtra T130c ir gi yra tas patc 6 min VAžioji o 20 min stovi o dabar išvis sustojo rodo kad nera degalu ir siurbliukas neįsijungia vienu žodžiu valtra man vien bėdos jau geriau beleris ir žiemą kuriasi ir remontas pgus

:icon-mrgreen:

kiek valandu sukes jau esi gal ir manes tapati beda laukia? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viktorui Mano traktoriui valtra T130c ir gi yra tas patc 6 min VAžioji o 20 min stovi o dabar išvis sustojo rodo kad nera degalu ir siurbliukas neįsijungia vienu žodžiu valtra man vien bėdos jau geriau beleris ir žiemą kuriasi ir remontas pgus

:icon-mrgreen:

kiek valandu sukes jau esi gal ir manes tapati beda laukia? :eusa-think:

Nudvesia ir prie tukstancio ir prie 7000 val. Is kuklios praktikos -pasitaiko miskiniams ir visiems kitiems galvojantiems kad soninius kapotus reikia nuimti kaip belarus nes neva kaista. Arba keiciant filtrus visur kur imanoma pritaskyt dyzelio ir neapvalyti. Jie bijo kaitimo, suplysusiu amortizaciniu gumu.

Nemaisykite su comonrailu- ten kompai ausinami, jie retai mirsta-daznesne beda kuro pompeles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

koks modelis pas tave traktoriaus dar neteko girdėti tokių problemų su sisu varikleis nebent vandens paragavo ar dar blogiau hemijos

t191, ir kada ji nupirkom t,y pries 2,5metu tempe rapida 4m visas priduses pilna uzkraudavau tai tik 9km/h kaimynas su t171 pradeda traukti 12km/h, geda kam ir pasakyt, kai pakeite purkstukus 14km/h, tai jis nuo gimimo kazko uzsivalges buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
sveiki. gal zinote kas nors kiek galetu kainuoti valtrai 6650 visa grupe varikliui bei kuro siurblys?

Geriausia beabejo kreiptis cia http://www.bjoras.lt/10136/apie-imone.html

vyrai kompetentingi ir nevaidina "labai gudriu" o dirba savo darba.

I bjoras tai paskutine vieta kur reiktu kreiptis... Dalis susipirksi o varikli persirinkt ir pats manau sugebesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Valtra 171c sugedo rankinis gazas (potenciometras) pries rudens darbus. Pakeiciau. Lyg ir buvo viskas gerai per seja, dbr vel grybauja (sukant gaza vietomis nukrenta apsukos (toks jausmas kad nekontaktuoja pats potenciometras)). Sakau gal kartais ne cia ieskau slieku? gal kam pasitaike irgi taip? Smulkmena, bet nesinori vel mest 200LT.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
tevuko valtrai t131 dingo trauka kuro nepaduoda pakeite filtrus prapute visus galus ir nieko, uzkurus traktoriu dirba normaliai, pradedi vaziuoti nepriima apsuku, berods iki 1500aps. ir nera jegos, cia visa tai nutiko dar nebunant salciam kai lauke dar + buvo, gal kam pavyko su tai susidurti

man panasiai buvo,tai uzsikises kuro paemimo vamzdelis,tiksliau ant vamzdelio stovi toks sietelis, tai gal reiketu nuo ten pradet,praputimas nelabai padejo,bent mano variantu,teko issiimti ir tada su kompresoriaus ir dantu sepetuko pagalba issivaliau sieteli,nieko baisaus ten nebuvo,bet taip uztrauktas tokiais sapukais maziukais ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...