Jump to content

Valtra traktoriai


Recommended Posts

pradirbus vos 200 moto valandu valtrai dingo stabdziai. pedalas laisvas. kiek nusivyliau. gal kas yra su tuo susidures is valtru?

sauk servisa tegul tvarko, o siaip jai pedalas laisvas tai skystis kazkur istekejo nes stabdziai hidrauliniai ten .

As tempiu vartoma 4 korpusu priklauso nuo zemes traukia neblogai, ariu treciu darbiniu begiu ir ten jau pagal salygas pusiukes suspaudau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pradirbus vos 200 moto valandu valtrai dingo stabdziai. pedalas laisvas. kiek nusivyliau. gal kas yra su tuo susidures is valtru?

sauk servisa tegul tvarko, o siaip jai pedalas laisvas tai skystis kazkur istekejo nes stabdziai hidrauliniai ten .

As tempiu vartoma 4 korpusu priklauso nuo zemes traukia neblogai, ariu treciu darbiniu begiu ir ten jau pagal salygas pusiukes suspaudau

as ai ariu 4 darbiniu, moly 2 o juodzemi ir smeli 3, greitis 2 begely 9 km prie 1600 apsuku o 3 11km prie 1600 apsuku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pradirbus vos 200 moto valandu valtrai dingo stabdziai. pedalas laisvas. kiek nusivyliau. gal kas yra su tuo susidures is valtru?

as esu susidures, man po 35 moto valandu isvare stabdziu skysti del brokuoto varinio ziedelio ant stuceriuko

skystis nedingsta, oro nera. kazkas su elektrinem relem mano manymu. servisas turetu atvaziuot ziuret. idomus dalykas, kad antruose (gale) stabdziai yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man apie 20 valgo sunkioi zemei. na norint tempti 6 korpusus reikia visa pirma juos turet. o antra patemp viena, o kokybiskai arti visai kas kita, ir be to besansu pakelti ja, toki pluga, iskart priekis kelsis, nu nebent prikabinamas butu plugas. ir kiek pamenu is mokyklos tai 1 korpusui mazdaug reikia 25 arkliu tai 25 * 6 = 150 o kur dar pats traktosius jam isjudint ir nebelieka arkliu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man apie 20 valgo sunkioi zemei. na norint tempti 6 korpusus reikia visa pirma juos turet. o antra patemp viena, o kokybiskai arti visai kas kita, ir be to besansu pakelti ja, toki pluga, iskart priekis kelsis, nu nebent prikabinamas butu plugas. ir kiek pamenu is mokyklos tai 1 korpusui mazdaug reikia 25 arkliu tai 25 * 6 = 150 o kur dar pats traktosius jam isjudint ir nebelieka arkliu :)

6 per daug, jau geriau 5.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kam idomu kaip aria Valtra galit pasizet pas mane, kirk jau ten matos.. http://www.youtube.com/user/lederis4u?feature=mhee

tokiu pat tik 3 korpusu ir as tampau, tempia lengvai, bet svoris to ruskinio gan didelis, 4 tai jau turetu ir prieki kartais pakelt. vercia gerai jie, bet mano manymu tai metalo gabalas ne plugas. reikia lengvesnio valtrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
valtra t 190 deze tenka remontuoti rudeni pavasary .....kosmaras su dezem

Beardamas per radiją kažkokią pasakėčią netyčia praklausiau, tai moralas buvo toks, kad reikia džiaugtis tuo, kad būna ir blogiau. Tai manau turėtum džiaugtis, kad nereikia remontuoti vasarą ir žiemą, tik rudenį ir pavasarį. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esu as ir girdejas is bjoro servizistu, kad nelabai megsta perkrovu greiciu dezes.

galiu tiek pasakyt ta 'valtruke' 5-ių vartomą valdo be problemu režimais ,ir tą patį plūgą užkabinau Deutch Agotron 710...nepastebėjau jokio skirtumo..keista, ane.,..ir dar.miškuose :-po "kralikų '' išdrĮso Įvažiuot į miškus -Valtra..joks nei Fends ar Ceise ir DžondirIUR...TAIP KAD... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

esu as ir girdejas is bjoro servizistu, kad nelabai megsta perkrovu greiciu dezes.

galiu tiek pasakyt ta 'valtruke' 5-ių vartomą valdo be problemu režimais ,ir tą patį plūgą užkabinau Deutch Agotron 710...nepastebėjau jokio skirtumo..keista, ane.,..ir dar.miškuose :-po "kralikų '' išdrĮso Įvažiuot į miškus -Valtra..joks nei Fends ar Ceise ir DžondirIUR...TAIP KAD... :eusa-think:

nieko nesupratau ka norėjai pasakyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...