Jump to content

Valtra traktoriai


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
kaip suprantu nieks nenaudoja tokio dalyko kaip gesintuvas :)

nezinau kaip ziedas galejo netycia nugriuvus issitraukti ji ir noredamas stiprokai turi truktelti , kas del vietos gale uz sedynes yra daug vietos ten ir dedu , jai nori graziau tai buna gesintuvu su laikikliais tai gali prisisukti prie paneles desnej apacioj

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip suprantu nieks nenaudoja tokio dalyko kaip gesintuvas :)

nezinau kaip ziedas galejo netycia nugriuvus issitraukti ji ir noredamas stiprokai turi truktelti , kas del vietos gale uz sedynes yra daug vietos ten ir dedu , jai nori graziau tai buna gesintuvu su laikikliais tai gali prisisukti prie paneles desnej apacioj

Laivai iskrenta kaikuriu gesintuvu. Ten buna tokiu plastikiniu fiksatorium panasiu i grandinele prikabintas, bet jei tas fiksatorius nutrukes nuo senumo, tai ziedas laisvai iskrenta. Turejau ir as masinoje pilna bagazine miltu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Kaip jus ariat su valtrom ? pas mane N141 ariu su 4 korpusu nevartomu plugu. ir kokiu begiu arti, as ariu transportiniu 1 begiu antru su knopke. arba galiu arti darbiniu 4 begiu antru su knopke. kaip geriau? transportiniu ariu nes prie 1600 apsuku man greitis buna 10 o jei darbiniu arciau tai 9 greitis prie tu paciu apsuku,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Literaturoi raso 8-10 km/h

bet dabar mes ne apie tai, as apie kokiu begiu reiktu arti. transportiniu ar darbiniu

O kaip tau paciam atrodo, dirbt reikia darbiniu ar transportiniu ? Ardamas skaitos vaziuoji transporte.... ? virs 8kmh gerokai smarkiau dyla plugas....

na nezinau kaip ten su dilimu, bet jei maziau ariu nei 7 tai neapsivercia zeme normaliai, geriausias afektas prie 9 - 10 km/h

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

norėčiau paklausti dėl hidraulinio sriauto voštuvo ar jis gerai veike nes noriu susimontuoti papildomai girdėjau jaigu dvi operacijos būna reikalaujančios daugiau jėgos tai neveke kaip ten iš tikrūjų man reike kad nereikėtų išjunkti sėjamosios hidraulinės tiurbinos ir veiktų hidraulika paaiškinkit kas supratot ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Literaturoi raso 8-10 km/h

bet dabar mes ne apie tai, as apie kokiu begiu reiktu arti. transportiniu ar darbiniu

O kaip tau paciam atrodo, dirbt reikia darbiniu ar transportiniu ? Ardamas skaitos vaziuoji transporte.... ? virs 8kmh gerokai smarkiau dyla plugas....

na nezinau kaip ten su dilimu, bet jei maziau ariu nei 7 tai neapsivercia zeme normaliai, geriausias afektas prie 9 - 10 km/h

Vadinas nemoki susireguliuot plugo :icon-wink: man vercia gerai tiek prie 3km/h tiek prie 10km/h pats ariu 7-8km/h

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

norėčiau paklausti dėl hidraulinio sriauto voštuvo ar jis gerai veike nes noriu susimontuoti papildomai girdėjau jaigu dvi operacijos būna reikalaujančios daugiau jėgos tai neveke kaip ten iš tikrūjų man reike kad nereikėtų išjunkti sėjamosios hidraulinės tiurbinos ir veiktų hidraulika paaiškinkit kas supratot ačiū.

Jei elektrine hidraulika tai veiks visos sekcijos kartu, jei mechanine, tai vienu metu gali buti ijungta tik pirma rankena ziurint nuo variklio ir kuri nors paskesne. Jei jungsi iskart antra ir trecia tai viena is ju tuo metu neveiks. Todel hidrauline turbina turi jungti taip, kad butu valdoma su pirma rankena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...