Jump to content

Mccormik traktoriai


watska

Recommended Posts

  • po 2 mėnesių...
  • po 1 metų...

sveiki forumieciai. tai va, beda istiko su cx 105, nebevaziavo i prieki, atgal kuo puikiausiai. pasirodo kad sudilo diskeliai priekines pavaros, o traktoriokas tik 1300moto valandu pradirbes,tai kaskokia mistika, ir sustojo lygioj dirvoj 3,5metro kultivatoriuka traugdamas. del ko tai galejo nutikti? beja, turiu pilna serviso knyga daugumai mccormic traktoriu(mtx,cx,mc, ir t.t.) pigiai pardavineju. pilnai viskas su nuotraukomis zingsnis po zingsnio aprasyta kas kaip ardosi ir keiciasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...
sveiki,gal kas turit mccormicko tmx 120 klaidu kodus,hidraulo ekraniuki dega 5 arba 0 kai sukineji ka nors ,ir panasu kad su nuleidimo pakelimo junktuku kaskas negerai :(

jei 5 tai reiskia jok centrines traukes kaiscius yra nutrukes jis ten yra elektrinis bet kartais sufiliuoja ir elektronika turi gerai paziureti gal kontakto nera,bet pirma pasitikrinki kaisciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Aš matot pats MCcormick'o neturiu, tačiau kartą (praeitą rudenį) man beariant su savo mtz 952.3 į gretimą lauką atvažiavo žmogelis su MCcormick'u ir berods penkiais ar keturiais korpusais art.Aš nepraleidau progos ir iššokau su juo pasikalbėt.Jis sakė, kad jau kiek laiko turi (kelis metus atrodo jau turėjo) tai jokių didesnių problemų su tuo traktorium neturėjo, ir ištikrųjų tą plūgą pasidainuodamas, be jokio vargo traukė.Traktorius tas galingesnis buvo, rodos kažkur apie kelis šimtus arklių sukiojos. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

keli šimatai AG ir tik 4ar 5 korpusai, cia netik dainuoti turejo bet ir liudeti traktorius kad ji taip nuvertino :lol::lol::lol::lol:

Sakiau, kad apie kelis šimtus buvo,gal koks 180 ar 170 buvo, aš čia pagal traktoriaus vaizdą spėju, nes nepamenu kiek tiksliai arklių turėjo.Na o dėl korpusų, tai pritariu, nes man labai keista būna kai žmonės galingesniais traktoriais mažais plūgais dirba ir niekaip nesuprantu, kodėl, nes tokių labai daug mačiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

keli šimatai AG ir tik 4ar 5 korpusai, cia netik dainuoti turejo bet ir liudeti traktorius kad ji taip nuvertino :lol::lol::lol::lol:

Sakiau, kad apie kelis šimtus buvo,gal koks 180 ar 170 buvo, aš čia pagal traktoriaus vaizdą spėju, nes nepamenu kiek tiksliai arklių turėjo.Na o dėl korpusų, tai pritariu, nes man labai keista būna kai žmonės galingesniais traktoriais mažais plūgais dirba ir niekaip nesuprantu, kodėl, nes tokių labai daug mačiau.

dažnas atvejis, kad nebeužtenka lėšų įsigyti didesniam plūgui :):icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...
  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...