Jump to content

Puspriekabiu ir priekabu kabinimas prie traktoriaus


Algis...

Recommended Posts

beja, naujom puspriekabem manyciau biski chujovai padarytas svorio paskirstymas, nors nezinau gal tokie reikalavimai, bet tiek laumetrio tiek umegoos manyciau daugiau svorio galetu tekti priekabos asims o ne traktoriui, oa tai tas vargsas savo svori veza ir dar ant kilpos uzmeti tai nepavydziu jam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 77
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 5 mėnesių...
Na stai isbandziau ir lauke ir kelije negailedamas. Nei kablys nei kilpa ne brakst. Pasikrove 14,5t ,laiko. Dabar isbandysim prikabint is galo dar 8t. Fendas 190 ag net nejaucia.

Nusprendžiau atgaivinti šią temą, nes iškilo panaši dilema :) Tai ar jau išbandei algi prikabinti tas papildomai 8 t, kaip laiko :icon-question: Prie to paties norėjau pasiteirauti, gal kas esate pasidarę kokį prikabinimo mechanizmą ant traktoriaus šlaunų, nors tai kiek žinau nėra pats geriausias variantas, bet aš mastau ant šlaunų kabinti T 150 trikampį, o prie jo prikonstruoti originalų t150 kablį. Tada manyčiau su tokiu kabliu tikrai galėtų drasiai bet kokią puspriekabę tuo labiau 2 pts-9 pakrautą iki 14 t tampyti, o prie jos dar tarkim 2 pts-6 kabinti ar net kamazinę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na stai isbandziau ir lauke ir kelije negailedamas. Nei kablys nei kilpa ne brakst. Pasikrove 14,5t ,laiko. Dabar isbandysim prikabint is galo dar 8t. Fendas 190 ag net nejaucia.

Nusprendžiau atgaivinti šią temą, nes iškilo panaši dilema :) Tai ar jau išbandei algi prikabinti tas papildomai 8 t, kaip laiko :icon-question: Prie to paties norėjau pasiteirauti, gal kas esate pasidarę kokį prikabinimo mechanizmą ant traktoriaus šlaunų, nors tai kiek žinau nėra pats geriausias variantas, bet aš mastau ant šlaunų kabinti T 150 trikampį, o prie jo prikonstruoti originalų t150 kablį. Tada manyčiau su tokiu kabliu tikrai galėtų drasiai bet kokią puspriekabę tuo labiau 2 pts-9 pakrautą iki 14 t tampyti, o prie jos dar tarkim 2 pts-6 kabinti ar net kamazinę.

Prie T-150 priekabas kabinam per originalų farkopą (varžtas užvirintas, nes čyzelis nutraukia). Turim trikampį su įvirintu balkiu ir kilpa, bet labai plaukioja priekabos priekis važiuojant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie T-150 priekabas kabinam per originalų farkopą (varžtas užvirintas, nes čyzelis nutraukia). Turim trikampį su įvirintu balkiu ir kilpa, bet labai plaukioja priekabos priekis važiuojant.

Tai pas mane vienas toks trikampis taip pat yra su t150 kilpa, tai tikrai stabilumo nėra, bet jei įdėjus originalų kablį , tai manyčiau viskas stabiliau turėtų būti ir tvirčiau ypač puspriekabės atžvilgiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbemi ūkininkai, ne viska skaičiau Bet man tokia dilema buvo su 1025,3 kaip ant jo ta 1pts9 uakabinti niekas nieko nezinojo, bet Pasirodo kazkas kazkada kauno lytagroj bovo uzsake net 2 1025,3 kablius kurie montuojasi ant jo slaunu. tas kablys kainuoja 620 Lt is karto ir man keistai atrode, bet 15 tonu kuo puikiausiai laiko ir takim lyginant su paprasto belaruso pakabinimu priekabos kablys nuo galinės ašies yra ne ka toliau nei paprastu belarusu

nr lytagros kaune kur man ta kabli pardave (pakutini) 8 37 405 411

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbemi ūkininkai, ne viska skaičiau Bet man tokia dilema buvo su 1025,3 kaip ant jo ta 1pts9 uakabinti niekas nieko nezinojo, bet Pasirodo kazkas kazkada kauno lytagroj bovo uzsake net 2 1025,3 kablius kurie montuojasi ant jo slaunu. tas kablys kainuoja 620 Lt is karto ir man keistai atrode, bet 15 tonu kuo puikiausiai laiko ir takim lyginant su paprasto belaruso pakabinimu priekabos kablys nuo galinės ašies yra ne ka toliau nei paprastu belarusu

nr lytagros kaune kur man ta kabli pardave (pakutini) 8 37 405 411

Tai gal kartais foto turi ar gali padaryti to kablio, nes nelabai suprtau kaip tas kablys atrodo ir kaip kabinasi ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na stai isbandziau ir lauke ir kelije negailedamas. Nei kablys nei kilpa ne brakst. Pasikrove 14,5t ,laiko. Dabar isbandysim prikabint is galo dar 8t. Fendas 190 ag net nejaucia.

Nusprendžiau atgaivinti šią temą, nes iškilo panaši dilema :) Tai ar jau išbandei algi prikabinti tas papildomai 8 t, kaip laiko :icon-question: Prie to paties norėjau pasiteirauti, gal kas esate pasidarę kokį prikabinimo mechanizmą ant traktoriaus šlaunų, nors tai kiek žinau nėra pats geriausias variantas, bet aš mastau ant šlaunų kabinti T 150 trikampį, o prie jo prikonstruoti originalų t150 kablį. Tada manyčiau su tokiu kabliu tikrai galėtų drasiai bet kokią puspriekabę tuo labiau 2 pts-9 pakrautą iki 14 t tampyti, o prie jos dar tarkim 2 pts-6 kabinti ar net kamazinę.

cia ant savo CVX ruosiesi uzkabinti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad badar neturiu gero fotiko draugei paskolines, tik kamera gal ir su ja padarysiu bet ten kokybe kiek prastene apie penktadieni iekelsiu vakare i nariu technika. ten esme labai paprasta isivaizduokit t 25 ar panasu skersini kur ant slaunu dedasi... tas pats kaip trikampiui kisasi i tas dvi apatines slanu skeles skersinis, kuriam uzdejus kilpa jis neturetu itvirtinimo ir vartytusi kaip trikampis be centrines traukes, todel ten kilpa nesideda o kablys priekabos dedasi i skersini (skersinis sudarytas iš dviejų lygegreciai einancių 8cm atstumu masyvių metalo juostų...

Nelabai cia pavyko paaiskinti ryt ikelsiu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad badar neturiu gero fotiko draugei paskolines, tik kamera gal ir su ja padarysiu bet ten kokybe kiek prastene apie penktadieni iekelsiu vakare i nariu technika. ten esme labai paprasta isivaizduokit t 25 ar panasu skersini kur ant slaunu dedasi... tas pats kaip trikampiui kisasi i tas dvi apatines slanu skeles skersinis, kuriam uzdejus kilpa jis neturetu itvirtinimo ir vartytusi kaip trikampis be centrines traukes, todel ten kilpa nesideda o kablys priekabos dedasi i skersini (skersinis sudarytas iš dviejų lygegreciai einancių 8cm atstumu masyvių metalo juostų...

Nelabai cia pavyko paaiskinti ryt ikelsiu....

Suprantu apie koki skersini kalbi pas mus visi ant maziuku taip pasidare.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na stai isbandziau ir lauke ir kelije negailedamas. Nei kablys nei kilpa ne brakst. Pasikrove 14,5t ,laiko. Dabar isbandysim prikabint is galo dar 8t. Fendas 190 ag net nejaucia.

Nusprendžiau atgaivinti šią temą, nes iškilo panaši dilema :) Tai ar jau išbandei algi prikabinti tas papildomai 8 t, kaip laiko :icon-question: Prie to paties norėjau pasiteirauti, gal kas esate pasidarę kokį prikabinimo mechanizmą ant traktoriaus šlaunų, nors tai kiek žinau nėra pats geriausias variantas, bet aš mastau ant šlaunų kabinti T 150 trikampį, o prie jo prikonstruoti originalų t150 kablį. Tada manyčiau su tokiu kabliu tikrai galėtų drasiai bet kokią puspriekabę tuo labiau 2 pts-9 pakrautą iki 14 t tampyti, o prie jos dar tarkim 2 pts-6 kabinti ar net kamazinę.

Taip isbandziau ir veziau. Bet jau reikia jungtis stabdzius bent pirmai puspriekabiai. Su viena 2pts9 praktiskai be stabdziu 14,5t vezdavom ir kablys ir kilpa laiko kuo puikiausiai. Osukabinus abi jau gaunasi apie 22, 23t tai be stabdziu nesmagu :icon-mad

P.S Turiu saviarte per sonus priekaba KAZ 8t kaip tik is galo 2pts9 ir ilgis isnesa sukabinus abi su traktorium.reiketu tik padazyti ir paaukstinimus sutvarkyti.Yradokumentai registruoti prie traktoriaus. Parduociau uz kokius 5.5tk lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gazikinej priekabai pirkom kilpa is lytagros,raso kad 10t atlaiko,bet nerimas kyla byski del to ar ji atlaikys spaudima gal tos kilpos skirtos tik dviasems priekaboms? kas turit patirties parasykit.Taip pat ir del prikabinimo, priekba bus sunki ar nepavojinga kabinti ant slaunu?

pas mane irgi pirkta kilpa tik neatsimenu kiek ji laiko svorio.bet vezant moli ji buvo trukusi teko pirkt kita.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia ant savo CVX ruosiesi uzkabinti?

Šiuo momentu ne ant CVX, bet ant Magnumo, bet ir su tuo paciu CVX tos pačios problemos, tik skirtumas tas , kad CVX kabinam priekabą 3 pts-13 tai tuo atveju viskas normoje, bet jei reiktų prikabinti 2 pts-9 tai gautuos tas pats galvos skausmas :) aplamai tų problemų nebūtų, jei nebūtų tokios puspriekabės, su tokiu rėmu ( naujesnės laidos) ir rusiška kilpa.Todėl ir norisi rasti geriausią sprendimą, kad neperdarinėti puspriekabės rėmo, nes ta 2pts-9 faktiškai kaip nauja, beveik nenaudota yra :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as pasikartosiu, nezinau kaip kitiem bet ir NH ir CASE slaunis fiksuojamos ne paprastu metaliniu kaisciu. Tame kaistyje sumontuotas tenzometrinis daviklis. tampant priekabas labai padideja to pirsto dilimas, beto ismala korpusa. Atsiradus laisvumui pradeda gryba pjauti jeginis reguliatorius ir metyti pluga lauk. taip kad paskaiciuokit kas pigiau ar padaryti hidropakeleja priekabai ar po poros metu nusipirkti pradziai pora kaisciu kazkur po 2000lt uz viena :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia ant savo CVX ruosiesi uzkabinti?

Šiuo momentu ne ant CVX, bet ant Magnumo, bet ir su tuo paciu CVX tos pačios problemos, tik skirtumas tas , kad CVX kabinam priekabą 3 pts-13 tai tuo atveju viskas normoje, bet jei reiktų prikabinti 2 pts-9 tai gautuos tas pats galvos skausmas :) aplamai tų problemų nebūtų, jei nebūtų tokios puspriekabės, su tokiu rėmu ( naujesnės laidos) ir rusiška kilpa.Todėl ir norisi rasti geriausią sprendimą, kad neperdarinėti puspriekabės rėmo, nes ta 2pts-9 faktiškai kaip nauja, beveik nenaudota yra :D

tai galima pačią kilpą kokią mažesnę įsidėti, žinoma jei ji neįvirinta, o įsukta, juk vakarietiškų priekabų kilpos mažos, o kokį svorį jos velka. taip kad galima pamąstyti kas geriau kilpa ar balkis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka pastebejau skirtuma tarp vakaru ukininku ir musu, tai tai , kad jie is vis nenaudoja balkiu priekabom kabint, net ant musu belarusu prisideja kietus kablius , o balkius visus meta lauk. Ant slaunu det balki ir kabint priekaba yra didziausia nesamone, ypac importiniam traktoriui. Malasi visa pakabinimo sistema, dauzosi denferiniai kaisciai, imortimiu hidraulinis cilindras yra vienpusis, tai kas gaunasi kai priekaba be stabdziu, vaziuojant duobetu keliu, cilindro stokas pastoviai kala i stumokli. Bet ne man jum moralus skaityt. Mano patarimas ,jei nenorit varkt su hidraulu, kad veiktu ratu apkrautuvai, neikit lengviausiu keliu, nekabinkit priekabu ant slaunu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka pastebejau skirtuma tarp vakaru ukininku ir musu, tai tai , kad jie is vis nenaudoja balkiu priekabom kabint, net ant musu belarusu prisideja kietus kablius , o balkius visus meta lauk. Ant slaunu det balki ir kabint priekaba yra didziausia nesamone, ypac importiniam traktoriui. Malasi visa pakabinimo sistema, dauzosi denferiniai kaisciai, imortimiu hidraulinis cilindras yra vienpusis, tai kas gaunasi kai priekaba be stabdziu, vaziuojant duobetu keliu, cilindro stokas pastoviai kala i stumokli. Bet ne man jum moralus skaityt. Mano patarimas ,jei nenorit varkt su hidraulu, kad veiktu ratu apkrautuvai, neikit lengviausiu keliu, nekabinkit priekabu ant slaunu.

mes uzkabinom tada ant slaunu kai nuluzo paprasto uzkabinimo virsutine plokstele, esant dideliam kampui ir varant pries rampa. kitam sezonui reikes sutvarkyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane ta pati problema, ant magnumo tik ta sakute kuri labai nepatikimai atrodo. tai dabar kai traktorius vaziuoja sakiau reiks padaryt kaip fortshtritui, pritvirtinti trosa ant hidraulo alkuniu virshuje permesti ji paer shakute apacioje ir sureguliuoti taip kad pakelus shlaunis i virshutine padeti trosai pilnai isitemptu. Dar nei vienos shakutes nesulauziau, bet ir nenoreciau to patirti, o jei patyr konstruktoriai fortshtritui toki varianta kablio laikymui uzdejo, tai manau shakutei papildoma atrama tikrai nepamaishytu, juolabiau, kad ir lauzimo petis butu nepalyginamai mazesne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Kabinti priekabas ant keltuvo šlaunų visiška nesamonė, nes greit bus sugadintas jėginis-pozicinis reguliatorius. Fendt stovi kažkokie keramikiniai davikliai kurie gali sutrukinėti. Priekaba kaip dešimtonis kūjas daužys pakabą ir hidro cilindrą. Draugiškas patarimas tokių nesamonių nedaryti. :icon-idea:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...