Jump to content

padangos suv


zigizmundas

Recommended Posts

Prekiavau, tukstancius as ju perciupinejau ir pats asmeniskai isbandziau ant savo auto,kad po to zmonems patarti,nes apgausi,tik viena karta. As nieko ir nesakau,kad restauruotu nepirkti ir t,t. Tik ka parasiau apie restauruotas cia yra teisybe,ne pats isgalvojau,tik dar pridesiu,kad daugiausia vasara  kada karsta restauruota dar gali atsilupti,kazkoks gumos gabalas. Aisku tas nedaznai pasitaiko,bet... jei pasitaikytu priekiniam rate,eitu saibom ir posparnis ir galbut sparnas. Restauruotas daugumoj atveju perka ,,po vieta,,.O jei toliau vaziuoti pvz link Europos tai tikrai jos netinka ir pasikartosiu,tikrai nenuspejamos jos yra.Restauruotos jei lb geros tai tinkamumas 90%,buna ,kad uzveza ir 50-70%. Lietuvoje kurie restauruoja kai kurie atrenka restauravimui,tik geru firmu padangas,tai dar nieko tada. Restauruotas geriau pirkt is pazistamu,kad butu garantija,nes kai kurios sunkiai balansuojasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prekiavau, tukstancius as ju perciupinejau ir pats asmeniskai isbandziau ant savo auto,kad po to zmonems patarti,nes apgausi,tik viena karta. As nieko ir nesakau,kad restauruotu nepirkti ir t,t. Tik ka parasiau apie restauruotas cia yra teisybe,ne pats isgalvojau,tik dar pridesiu,kad daugiausia vasara kada karsta restauruota dar gali atsilupti,kazkoks gumos gabalas. Aisku tas nedaznai pasitaiko,bet... jei pasitaikytu priekiniam rate,eitu saibom ir posparnis ir galbut sparnas. Restauruotas daugumoj atveju perka ,,po vieta,,.O jei toliau vaziuoti pvz link Europos tai tikrai jos netinka ir pasikartosiu,tikrai nenuspejamos jos yra.Restauruotos jei lb geros tai tinkamumas 90%,buna ,kad uzveza ir 50-70%. Lietuvoje kurie restauruoja kai kurie atrenka restauravimui,tik geru firmu padangas,tai dar nieko tada. Restauruotas geriau pirkt is pazistamu,kad butu garantija,nes kai kurios sunkiai balansuojasi.

Tai va tie Kalvarijų gatvėj garantiją duoda kol nudils iki 0,6 mm. ir balansuojasi jos idealiai. Montuotojai net žino, kad kalvarijos g. gamybos :) Šiaip aš tik žiemines ir pirkdavau restauruotas, o vasarines stengiuosi mažai dėvėtas rimtų gamintojų. Bet sakau, kai nusipirkau naujas žiemines, tai kokia 40% geriau važiuoja nei geriausios restauruotos ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko prieš Kinijos gamintojus neturiu, planšetę atsisiunčiau ir du metus diena iš dienos naudoju, bet guoliai svarstyklėse, lenkų sudėti kinietiški, brozdėjo nuo pirmos dienos ir tikrai netaupysiu padangoms, man mano ir šeimos gyvybė brangesnė už tuos kelis sutaupytus eurus. Guma visgi skiriasi net ir rimtų firmų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nori pasakyti jei žmogus nusipirks nexen firmos padangas, kadangi jos pigesnės, bet kokybė gera, reikš, kad jis rizikuoja savo ir kitų požiūriu? nesąmonė kvadratu.

restauruotas tai pat teko čiupinėti, vietoje trinti ant darbinės auto, kodėl gi ne?  bet jei auto naudojama didesniems greičiams ir ilgesniems atstumams, tada sutinku kad yra papildoma rizika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nori pasakyti jei žmogus nusipirks nexen firmos padangas, kadangi jos pigesnės, bet kokybė gera, reikš, kad jis rizikuoja savo ir kitų požiūriu? nesąmonė kvadratu.

restauruotas tai pat teko čiupinėti, vietoje trinti ant darbinės auto, kodėl gi ne?  bet jei auto naudojama didesniems greičiams ir ilgesniems atstumams, tada sutinku kad yra papildoma rizika.

Ką reiškia gera kokybė? Su kuo lyginant? Kaip nustatei? O jei tai tik tavo nuomonė, tai kodėl tada maniškė nesąmonė ir dar kvadratu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesamonė kvadratu, tai jog sumokėję daugiau už brendines padangas, lekiame akis išdegę ir vaidiname, kad saugojam save ir kitus. 

Nustatyti nėra sudėtinga, ant kiemo esančiom mašinom uždedi kelių segmentų padangas ir pamatai kas kaip ;) Tikrai nelaikau kvailiais kas perka žinomų brendų padangas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesamonė kvadratu, tai jog sumokėję daugiau už brendines padangas, lekiame akis išdegę ir vaidiname, kad saugojam save ir kitus. 

Nustatyti nėra sudėtinga, ant kiemo esančiom mašinom uždedi kelių segmentų padangas ir pamatai kas kaip ;) Tikrai nelaikau kvailiais kas perka žinomų brendų padangas. 

 

Keistai čia gaunasi, nes aš nieko tokio nesakiau. Pats sugalvojai kažkokį briedą ir užsipuolei mane. 

O toks padangų gerumo nustatymas, manęs tikrai neįtikins apaut auto kinietiška guma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu įrodykit, kad čia padanga "žudikė" ir baigiam šią temą :icon-wink:

 

p.s. pagal raides ant etiketės ji lenkia apie 2,5k brangesnius ir LAAABAI reklamuojamus Bridgestone

p.p.s. Įspūdžius papasakosiu po žiemos, nors draugas su tokiom atvažiavo jau praeitą žiemą ir vasarą tai patenkintas :icon-rolleyes:

post-442-0-89885300-1476116092_thumb.jpg

post-442-0-11405200-1476116217_thumb.jpg

post-442-0-59008200-1476116256_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Keistai čia gaunasi, nes aš nieko tokio nesakiau. Pats sugalvojai kažkokį briedą ir užsipuolei mane.

O toks padangų gerumo nustatymas, manęs tikrai neįtikins apaut auto kinietiška guma.

rasei kad del keliu sutaupytu euru nerizikuosi, todel ir issireiskiau kad tai nesamone, nes pilna situaciju esu mates ir girdejes, kaip tos brendines padangos nieko negelbeja, nes galva nedirba. Konkreciai tau nieko netaikiau.

Tuo labiau nieko neverciu rinktis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu įrodykit, kad čia padanga "žudikė" ir baigiam šią temą :icon-wink:

 

p.s. pagal raides ant etiketės ji lenkia apie 2,5k brangesnius ir LAAABAI reklamuojamus Bridgestone

p.p.s. Įspūdžius papasakosiu po žiemos, nors draugas su tokiom atvažiavo jau praeitą žiemą ir vasarą tai patenkintas :icon-rolleyes:

Neplacios ziemai ?? kaina dar buna del protektoriaus gylio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu įrodykit, kad čia padanga "žudikė" ir baigiam šią temą :icon-wink:

 

p.s. pagal raides ant etiketės ji lenkia apie 2,5k brangesnius ir LAAABAI reklamuojamus Bridgestone

p.p.s. Įspūdžius papasakosiu po žiemos, nors draugas su tokiom atvažiavo jau praeitą žiemą ir vasarą tai patenkintas :icon-rolleyes:

 

Mums nieko nereikia įrodinėt. Čia tamsta tą kilnią misiją apsiėmei. Belieka tik sėkmės palinkėt. Čia jau be juokų.

 

Man tai tik viena neaišku. Žmonės išleidžia krūvą pinigų premium klasės auto ir tada dedasi china shit  kopijas. Jei ką tai jei kopijuoja ir automobilius.  :icon-wink: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia plati tema,visu pirmiausia,kad kokybes nera jau 10 metu ir ji blogeja ,kokybes saskaita, nes reikia konkuruoti su kinieciais. Todel ir prikuria imoniu ivairiose salyse: pvz paimk Nokian gaminta Suomijoje 10 metu,guma,kaip nauja,nra jokiu iskirdimu,paimk Nokian pagaminta Rusijoje 4 m,jau sonai suskirde,negali deti ant masinos ir tai R-18 dzipines padangos kurios kainuoja nepigiai. Ir dar ziema nera ko lakstyti,jei smegenu nebus,tai jokios padangos nepades. As manau,kad geriau Nexen,Kumho,Koreja,nei pvz italas Marangoni,guma tokio,kietumo,kaip restauruota,kad butu ir skirsta, sonai greitai. Ir eilini karta yra marketingas,moki uz grazu rasta,populiaruma,pvz Hankook,padangos su 9mm,sunkiai sniege rausesi,geriau lipo tas pats Nokian ar Gislaved su 5mm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip mano manymu geras kainos ir kokybes santykis yra ,Sava-(lyg tai Good Year antrine imone?),Debica,Falken,Dayton, apie jas neesu nieko blogo girdejes. Dayton,Falken,Barum dar kartais ir Svedijoje rasdavau,reiskia neblogos,jei skandinavai vaziuoja. Barum lygtai anksciau  pradeda skirsti sonai.Bet universaliu nera,Jei labai grubus rastas,greicio bijo,triuksmas,gali atsirasti vibracija,jei neisbalansuosi gerai,prades nusidauzyti protektoriaus krastai,susidaro,,laiptai,,.Dar galima pataupyti perkant padangas su dydziais,populiarus dydziai visada brangesni 195/65 R 15,205/55 R 16,Vietoj 205/55 R 16 galima pirkti 205/60 R 16 jei yra vietos  laisviems 2 cm,nes siek tiek aukstesne padanga,kiek atsimenu budavo pigesnes uz 205/55 R 16,nes maziau populiarios.Ir aisku gryztant prie geru brendu reikia pripazinti,kad gal ne be reikalo.Trenkiau karta tvarkingai su GoodYearu per duobe lietas ratlankis sulinko,padanga zemo profilio aukstis 55,padangai net guzas neissoko,pernai su michelinu per duobe plente,4 masinos trenkusios per ta pacia duobe padangas keite,man nieko... jokio guzo,Bet padangos originalios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek pastebejau šiemet kai kurių padangu kaina pakilus pernai zefyrai pirkau žiemines vredeshtainus po 49jevrus o šiemet tokios pat 65 jau kainuoja.Sava buvo kažkada geros,tik ne dabar, pažystamas turejo uždejes ant mikrūškes per žiema sudilo iki nulio ,o aš Savas vešiu rytoj parduoti per tris žiemas nesudilinau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip falken, continental?

Pats ieskojaus ziemines padangos ir kuo geresnes. Tai bent bandymu duomenys keliu skirtingu bandytoju parode kad continental geriausios aisku ten tam tikras modelis. Tai ziemai jas ir pasirinkau. Aisku kaip uz R 16 120e vnt padanga nepigi bet tiek devisi ziema automobilis stabilus. Kas del zieminiu padangu tai pirmanybe tik rimciausiom firmom. O vasarines gali buti ir kitaico. Viena susprogdinau teko pirkt abi naujas haida ar kokias ten paemiau R17 ir tik 50e vnt. Devisi gerai ir nieko blogo.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mums nieko nereikia įrodinėt. Čia tamsta tą kilnią misiją apsiėmei. Belieka tik sėkmės palinkėt. Čia jau be juokų.

 

Man tai tik viena neaišku. Žmonės išleidžia krūvą pinigų premium klasės auto ir tada dedasi china shit  kopijas. Jei ką tai jei kopijuoja ir automobilius.  :icon-wink:

 

Tikiuosi pats volvo nevairuoji ypač naujesnio, nes irgi kinams priklauso :icon-wink:  išbandęs aš tų padangų visokių ir šįkart pirkau padangas, o ne pavadinimą. Logika tokia raštas geras, vidutinis kietumas turėtų važiuot gerai, bus blogai paliksiu vasarai :icon-mrgreen:  Esu turėjas ir dunlopu nauju ir pireliu su kuriais žiemą važiuot neįmanoma, ir kaip berods arciu sakė kokybė visų prastėja. Ar rusiškas nokianas ar lenkiškas good year geresnės kokybės? :icon-rolleyes:  Kad kinai naudoja naujas technologijas parodo tai, jog dar prieš porą metų jie nedarė R18,19,20,21 padangų, dbr daro reiškias tobulėja ir ko gero po keleto metų dauguma važinės su tom kiniškom.

 

p.s. kažkas klausė apie falken, buvau prieš šias uždėjas tai lygiai dvi žiemas atlaikė, nu ir dar šią vasarą tai jau ribotuvus siekia, nžn kas ten per guma bet dyla kaip ant šmirgelio, aišku jos kažkiek pigesnės nei michelin ar continental. del continental - turbūt bandymų rezultatus perka, nes tas jų raštas kur pusė padangos vienoks, o kita pusė kitoks nieko gero...

Ką pats esu išbandęs ir tikrai patenkintas -  tai Bridgestone Blizzak (kur visi LT Cruiseriai apauti), Michelin Latitude Alpin ir Good Year Ultra Grip Ice Plus (bet jos buvo made in germany, ne poland).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip kinieciai tobuleja,anksciau nedarydavo zemo profilio,o db daro.Dar galbut viena beda su kinietiskom,kad brangiu,geru pagamintu Kinijoj neuzvesi i LT nes vien made in China vezi varo,paprasciausiai neparduosi,todel ir veza pigiausias. Ir tos pigiausios yra Kinijoje pigios kol nezinomas prekes zenklas ir kol nesusirinko klientu EU. Kai padanga pasitvirtina kaina auga.Pvz GT Radial,Tauragej visi nuomojami traliukai yra apauti ir nemaciau,kad butu sprogusi,vienas pries 5 metus tas padangas dejo ant furu savo ir sake jokio saudymo. Bet i Lt iveza,tik auksto spaudimo,nes paprastos brangios,neparduosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...