Jump to content

Dronninborg D3000


modestas1122

Recommended Posts

O tai kas neleidžia jo atjungt?

Nu tai galima ji atjungt, tiesiog aš nematau reikalo, nes kaip minėjau mano turimiems plotams kombaino našumo daugiau nei pakankamai, todėl noriu kulti švariai. Va šių metų grikių kūlimas aprodė, kad arba kulti be smulkintuvo, arba dėti turbiną kitiems metams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai galima ji atjungt, tiesiog aš nematau reikalo, nes kaip minėjau mano turimiems plotams kombaino našumo daugiau nei pakankamai, todėl noriu kulti švariai. Va šių metų grikių kūlimas aprodė, kad arba kulti be smulkintuvo, arba dėti turbiną kitiems metams.

pradzioj visada gerai yra paprasti dalykai, naujas oro filtras, nauji tepalai nauji kuro tepalo filtrai, keisti mineralke i bent pusiau ir zinoma viska susitepti, ir manau palengves kombainui, spragilus naujus iskart maziau koses :) na cia tarp kitko, bet turbina zinoma pigiau negu kitas kombainas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

i pakalne

 

cia buvo ironija :) kad i pakalne greiciau del kalvu... nu zodziu :) beje viena lauka kuliu i pakalne nes sunkiai kyla nes lb status laukas, aciu dievui kad uzsesiu zole jau ji... nemegstu ji arti net :D nes 3 korpusus su 125ag tampyt tenka :D

tai va, apie tai ir kalba kad kombainas slabnokas , tiksliau matorelis  :chores-mowlawn:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 4 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Kolega Koledžai, kulimas artėja ;) Sakykit kur pervesti motyvacija už DB3000 instrukcijų skenavimus?

O dabar kiti klausimai:

Gal kas keitėte elevatorių grandines šiam kombainui? Kur perkate? kažkada senai, nepamenu net su kuo kalbėdamas, atmintyje užfiksavau, kad šiam kombaimui elevatoriaus grandinės bei žveigždutės nuo Nivos tinka. Bet labai gali būti, kad kada po kūlimo perkaitęs ir tai susapnavau.

Žodžiu renku visą medžiagą apie jų keitimus ir dalių tiekėjus. Kokie niuansai ardant, ar viskas ten paparastai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, Biesas pranešimas:

Kolega Koledžai, kulimas artėja ;) Sakykit kur pervesti motyvacija už DB3000 instrukcijų skenavimus?

O dabar kiti klausimai:

Gal kas keitėte elevatorių grandines šiam kombainui? Kur perkate? kažkada senai, nepamenu net su kuo kalbėdamas, atmintyje užfiksavau, kad šiam kombaimui elevatoriaus grandinės bei žveigždutės nuo Nivos tinka. Bet labai gali būti, kad kada po kūlimo perkaitęs ir tai susapnavau.

Žodžiu renku visą medžiagą apie jų keitimus ir dalių tiekėjus. Kokie niuansai ardant, ar viskas ten paparastai?

Pas mane dr7000, tai zvaigzdes pirkom Pasvalio agtodileryje, aisku nepigios. Pigesnis varijantas nupirkt tik pacia zvaigzde su reikiamu dantu skaiciumi be centro (specagroj lygtai maciau pirkt, gal klystu, nepamenu), o centra ivirint ta pati sena. Grandines elevatoriu pagal zingsni tinka nuo klaso(nepamenu tik nuo kokio, reikia ziuret vietoj pagal sena), tik kad klaso lopeteliu daugiau ir ilgi reikia pasiderint pagal sena. Nezinau, gal dr3000 kitaip. Dar yra Veliuonoj droniu atstovas, tokia Jureviciaus firma, ten daug ka gamina, restauruoja, remontuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...