Jump to content

Dronninborg D3000


modestas1122

Recommended Posts

Deja, kataloge ne toks dirzu isdestymas, kaip ant mano kombaino....

sveiki. iskilo problema, d 3000 dingo atbuline, nusilupom deze, atsidarem, ir pasirode nugrauztas mazasis dantratukas kuris keicia sukimosi krypti, gal kas nors patartu kur butu galima ieskoti daliu, ar visos greiciu dezes... dekui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. iskilo problema, d 3000 dingo atbuline, nusilupom deze, atsidarem, ir pasirode nugrauztas mazasis dantratukas kuris keicia sukimosi krypti, gal kas nors patartu kur butu galima ieskoti daliu, ar visos greiciu dezes... dekui

pas mane irgi ta pati situacia buvo, tai 3dienas atvariau be atbulinio, paskui bevaziojant y lauka dingo transportine pavara, bedirbant tam lauke liko tik 1 darbinis begis su kurio vakar ir gryzau apie 10 km, parejes buciau greiciau nei parvaziavau :) visa laime , kad javapjute pacioj pabaigoi. pazystami daresi krumpliaracius pas http://krumplitas.lt/ nes pirkt kita deze ir brangiau ir neaisku ka nupirksi. beje ir dezes 2 tipu buna kiek zinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

truko apatinis mech dezes skyvas, nuejo naujas dirzas velniop, tad remontas butu kainaves nuo 1k euru iki velniai zino kiek, nutempiaupas pazystama i srota ir pasiemiau droninborga 3000 :D nezinau kas per isdaiga cia yra bet surizikavau :D mat iki 30 ha bekulsiu uzteks manau, stovis geras kombainiuko parduzgiau pries pusvalanduka.

Kartais ne is Kaltinėnu pasiemiai ta droni d3000? :D nes mes jy apziurinejom pirma diena kai parveze, o ten irgi kombainu srotas yra :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uz kaltinenu kur yra, jo ta pati, teko 2 dirzus pakeist, vieno itempejo guoli ir pagal iskrovimo sraige pavirint matyt kazkas buvo uzkliuve, siaip nukuliau virs 30 ha su juo bedos nebuvo galios pakako tik teko viena diena nupraust ji, nes buvo apzeles tepalu ir dulkiu sluoksniu, o siaip sureguliavau visx ok pokolkas.

Jop ten srotas taipogi as iskeiciau senaji i sita d3000, maniskis paskleistas regis jau guli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano buvo zelionke 76 dominatorius, mokejau 7000, nes mano uzlinko rimtai tai teko kazkaip suktis sezono pradzioj, pinigu nepakako kitam (tiesiog truko lesu) tai teko iskeisti. Nesigailiu tuo 3 cilindrais (smulkintuvas ir 1ha apie 8 litrai), mieziai plius zole plius kalnas ir smulkintuvas dumo nemeta apsukos nekremta galios pakanka. sukasi tikrai neprastai, tikrai patenkintas kombainu. nuploves atsveites si bei ta pakeites (2 dirzai, skyvo guolis) neisigailiu iskeites. Brangu todel kad sezonas, vaziuok pas gasiuna ten lupa dar daugiau, siaip nzn pazystamas yra tai kazkaip nesibedavoju del kainu ir pavedes nera, reklamos nedarau, bet jei tarsiesi rimtai tai ir kaina galima suderinti abiem palankia. O kas siais laikais uzdirbti nenori? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi ta pati situacia buvo, tai 3dienas atvariau be atbulinio, paskui bevaziojant y lauka dingo transportine pavara, bedirbant tam lauke liko tik 1 darbinis begis su kurio vakar ir gryzau apie 10 km, parejes buciau greiciau nei parvaziavau :) visa laime , kad javapjute pacioj pabaigoi. pazystami daresi krumpliaracius pas http://krumplitas.lt/ nes pirkt kita deze ir brangiau ir neaisku ka nupirksi. beje ir dezes 2 tipu buna kiek zinau.

sugaisom viena diena ant remonto, dantratuka padare, surinkom viska, deze dirba kaip bite, bet nesekmes tuo nesibaige, kaires puses sonines pavaros guolis pabiro, sulauze guoliaviete, plius dar tarp dantraciu papuole sratas ir truko korpusas sonines pavaros, kur sukasi dantytas ziedas... zodziu siemet dronio pasirodymas laukuose baigtas, teks ieskot donoro  :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sugaisom viena diena ant remonto, dantratuka padare, surinkom viska, deze dirba kaip bite, bet nesekmes tuo nesibaige, kaires puses sonines pavaros guolis pabiro, sulauze guoliaviete, plius dar tarp dantraciu papuole sratas ir truko korpusas sonines pavaros, kur sukasi dantytas ziedas... zodziu siemet dronio pasirodymas laukuose baigtas, teks ieskot donoro  :icon-rolleyes:

paprastas klausimas ar pries tai deze neskleide kazko itartino? nes kolkas nesu isitikines bet rodosi kad deze mano gali skleisti neiprastus garsus, nzn ar tai tiesa kolkas tia vyksta labiau ikalnen pilnam, 1 ir atbuline taip. bet paskaicius neramu darosi gal cia achilo kulnas, kas zinociau ateiciai jeigu ka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano buvo zelionke 76 dominatorius, mokejau 7000, nes mano uzlinko rimtai tai teko kazkaip suktis sezono pradzioj, pinigu nepakako kitam (tiesiog truko lesu) tai teko iskeisti. Nesigailiu tuo 3 cilindrais (smulkintuvas ir 1ha apie 8 litrai), mieziai plius zole plius kalnas ir smulkintuvas dumo nemeta apsukos nekremta galios pakanka. sukasi tikrai neprastai, tikrai patenkintas kombainu. nuploves atsveites si bei ta pakeites (2 dirzai, skyvo guolis) neisigailiu iskeites. Brangu todel kad sezonas, vaziuok pas gasiuna ten lupa dar daugiau, siaip nzn pazystamas yra tai kazkaip nesibedavoju del kainu ir pavedes nera, reklamos nedarau, bet jei tarsiesi rimtai tai ir kaina galima suderinti abiem palankia. O kas siais laikais uzdirbti nenori? :icon-rolleyes:

tai kiek uz ta claas savo gavai, kad mokejai 7000e?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as biski nesuprantu, tai kiek prase uz droni, ir uz kiek nupirkai?

uz droni prase 7900, paemiau uz 7000. Savo senaji pardaviau uz 5000... skirtumas 2000 euru. Kadangi jam parduodu galvijus (superka galvijus), tai atiduosiu galvijais arba eurais ta skirtuma. O kolkas sena palikau sita issivariau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

a tai reziume kainavo tik 2ke?  kai mes buvom, kantik nuo tralo nuvare jy, tai seliarka buvo pasibaigus, tai kol uzkure jie, 3 akumus issodino, du balionelius anodijos isnaudojo, ir tai kai uzkure vienas cilindras dorai nedirbo, visa valanda pralaukem kol uzkure. mum sake 7.5ke galutine, tai reiskias kad tau pigiau pardave, gal del to to kad pazystamas, bet siaip jis brangininkas, vakar buvom pas jo vieno skyvo reikejo ant d1900 kur suka grudu elevatoriu i bunkeri, ten toks paprastas vieno dirzo, tai 60e sumokejom. pzda galvoju. jiems gerai kiek nori tiek pasako kaina. ir mokescius matyt slepia kad nei cekiu duoda, nei saskaitos kokios :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pats is pozeres galima sakyti, cia 20km max atstumas, galvijus jam paruodu, taip ir pazystami tapom. Siaip skyvus geriau pas tekintoja koki vest jei tarkime guoliai ar pan tai as bent uz 5 eurus su guoliu susitvarkiau viena is skyvu, db visx tame kombaine veikia, nes matomai jisai sedejas buvo metus ar du gal keturis kazkur. 180ah akumas pabudina ji dabar iskart ir visx veikia. siaip su kuro pasibaigimu tai mane perspejo ne vienas droningborgistas kad uzkurt paskui koma buna, nesvarbu modelis, maciau net tema zmogelis sukures, manau cia moderatoriams nepatiks toks nuokrypis temos, bet kagi pasitaiko juk. :eusa-clap:

Bejetaip man jisai kaina vo tik 2k euru, kuriu net neturejau ir kolkas neturiu, nors viena siandien telycia atidaviau jau. Maladiec is mano puses jisai, o siaip del sroto sezona gi visi uzdirbt norim, o jau bedas sprest kartais pasigamint net nauja pigiau gaunasi. kainas zino jisai bet uz gaisuna geriau pasiulo tai tikrai. :icon-rolleyes: del saskaitu tai jei ne pats Sigitas yra tai vargiai gausi, reikia kalbetis su juo, zmogus sukalbamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...