Jump to content
modestas1122

Dronninborg D3000

Recommended Posts

Sveki, kaip manot verta pirkti dronninborga d3000, 3m kederis, smulkintuvas, 8000e, viskas labai neblogai atrodo, tik variklis 3 cilindru 66ag berods. tai noriu paklausti gal kas turit toki, kaip jie dirba, ar normaliai tas variklis velka ta kombaina?, noreciau kuo daugiau suzinoti iki rytojau ryto, nes rytoj vaziuojam pirkti arba ne :) dekui

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu tik be smulkintuvo, su 3cil varikliu. man tai geras kombainas, variklio pakanka nors pas mane ir kalvota, jei daugiau lygumos turetu neblogai riedet ir su smulkintuvu. mano nuomone iki 50ha ukiui geras pasirinkimas jei tvarkingas kombainas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš kaip turintis d4000 galiu pasakyt, kad variklio tikrai bus mažai tam kombainui. Nes kiek žiūrėjau, tai jie skiresi varikliu ir hidro važiuokle. Aš už d4000 su smulkintuvu mokėjau 6000 eurų. Manau už d3000, kad ir koks jis geras daugiau nemokėčiau.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

O dabar ziurekit, kalba eina tarp to d3000, ir d1900, kaina ta pati, tas d1900 pazystamo parveztas ir ismegytas ant pusantro ha zirniu, kulia tikrai gerai, 6cil variklis, smulkintuvas, hidro vaziuokle, kederis 3,6m, vezimelis ir t.t. tik kad labai didelis atrodo jis. gal nuomone, kuris geresnis butu? :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Dekui visiems uz nuomones, nemaniau kad sulauksiu cia atsakymu :) tas kederis prie to kombaino biski mazas, ant jo siaip eina 4.20 ir to dar gali kabinti beveik 5m bent jau sake man, bet kaip man kulti apie 12-15ha tai per akis manau :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Dekui visiems uz nuomones, nemaniau kad sulauksiu cia atsakymu :) tas kederis prie to kombaino biski mazas, ant jo siaip eina 4.20 ir to dar gali kabinti beveik 5m bent jau sake man, bet kaip man kulti apie 12-15ha tai per akis manau :)

ir dar kaimynams kokia 50 ha nupjausi neskubedamas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

truko apatinis mech dezes skyvas, nuejo naujas dirzas velniop, tad remontas butu kainaves nuo 1k euru iki velniai zino kiek, nutempiaupas pazystama i srota ir pasiemiau droninborga 3000 :D nezinau kas per isdaiga cia yra bet surizikavau :D mat iki 30 ha bekulsiu uzteks manau, stovis geras kombainiuko parduzgiau pries pusvalanduka.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

nu nepasakyciau kad kas ka apgavo :) mano srotinis ten neblogas, du dirzus pasikeiciau ir vieno skyvo guoli ir visx visa kita tvarkoje, tik snd uz paneles istraukiau pasirodo visa knyga manualas ir detaliu katalogas visx kas prie kombaino priklauso tai lb nuotaika pakele po dulkiu slavimo :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...