Jump to content

droninborg


sarunka

Recommended Posts

prieš 28 minutes , panther102 pranešimas:

https://www.agro-parts24.pl/produkty/czesci-do-kombajnow-zbozowych/dronningborg/wialnia-wytrzasacze-podsiewacz-sita,2,1339

Ar esat kas nors pirke iš šio tinklalapio? 1 lystele D7000 apie 50zlotu -15euru. Bet kaip parsisiusti iš ju?

Štai čia lyg ir visa ventiliatoriu galima nusipirkt tačiau kaip? reikia kažkaip prisiregistruot ir daniškai moket.

http://www.tingheden.dk/ventilator-11529.html

 

Is agro-parts preitais metais siunciausi, siunte per kurjeri, tai uz ji papildomai reikejo susimoketi (pristatyma itraukia i saskaita). El. pastu angliskai nusiunciau uzklausa nurodydamas kur pristatyti, tai jie greit viska paskaiciavo ir jei tenkina atsiuncia saskaita apmokejimui bei apmokejus issiuncia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, panther102 pranešimas:

Man reikia 7000D modeliui skriemulys turi but dešinėje puseje. Buvau dėjes iš 7200 ankščiau, Kaišiadorys turi bet prašo 700 euru vietoj iprastiniu 300-350, tai jei negausiu reiks lekt i kaišiadoris, nes dar nemaža kulimo pas mane.

Tai tavo naujesnis vadinasi..elektrinis valdimas vejo? Dar ziurek gal nuo MF31 tiktu.. Panevezy nieko neturi ar dar brangiau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Gunia pranešimas:

Tai tavo naujesnis vadinasi..elektrinis valdimas vejo? Dar ziurek gal nuo MF31 tiktu.. Panevezy nieko neturi ar dar brangiau?

Valdymas tokiu varikliuku, kaip ir kuliamosios paleidimo, ten per toki nedideli variatoriu didina arba mažina greiti. Mano kombainas 1984 metu, bet dar neruda apačia.

Niekas neturi išskyrus kaišiadoris, širyt vel visus apskambinau, o jei ir turi tai skriemulys kairej pusej, bet dalimis nenori parduot (D1900 už 4tūkst euru).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, panther102 pranešimas:

Valdymas tokiu varikliuku, kaip ir kuliamosios paleidimo, ten per toki nedideli variatoriu didina arba mažina greiti. Mano kombainas 1984 metu, bet dar neruda apačia.

Niekas neturi išskyrus kaišiadoris, širyt vel visus apskambinau, o jei ir turi tai skriemulys kairej pusej, bet dalimis nenori parduot (D1900 už 4tūkst euru).

Situacija shudina...ir variantu nera..teks ta brangu imti ir ziuret kas ten kerta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, modestas1122 pranešimas:

Sveiki, d1900 vakar nukrito valomosios dirzas sesekampis, ir susidraske visas, kadangi iseities nebebuvo, tai paemiau ir nupjoviau, ir tesiau kulimus. Noriu paklaust is kur reik gauti nauja dirza ta, ir gal zinot kokia kaina jo? nes kiek teko girdet ne is vieno, kad jie vieni is brangiausiu?

Neturetu but labai brangus...jei turetum katalogini nr..as ismatavimus gali skambint i Dagmita, Plastena.. Pasvalio agrodileri.. 1900 labai panasus i 7000 ar klystu.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.roulements-courroies.com/modules/shoperize/mobile/deploy/#!/product/75327

Prieš 4 valandų, modestas1122 pranešimas:

Jo d1900 tas pats kas ir d7000. Knyga ir numeriuka turėčiau  diržo. Perpjauto diržo ilgis apie 5 metrai. Ir kas per bėda. Kad kai įjungiu kederi tai pradeda degti visos elevatoriu lemputės? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Tos apsuku signalizacines lemputes ir pas mane pypsi, bet kai sukeliu apsukas jos nutyla ir pypsi tik viena - grudu  i bunkeri elevatoriaus. Turbut taip yra padaryta jog jeigu lėtai sukasi kompas galvoja jos yrasustojes ar sustriges elevatorius. Reikes kokiam laužyne paieškot, gal rasiu veikianti. Apsukas gali rodyt tik jeigu kompas stovi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai mažos apsukos pypsi ir dega variklio apsukų lemputė. Daviklis nebūtinai blogas, gali būti laidai fiškė, pradžiai pabandyk sukeist su veikiančiu. Tik lemputė signalizavimui manau blogai, jei nepypsi tai neatkreipsi laiku dėmesio ir pipiec diržams, tada geriau iš kinų dėt daviklius kur apsukas rodo tai jei kokie diržai pradės buksuot matysis kad apsukos krenta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-08-26 at 21:09, 123Efka pranešimas:

Sveiki,,kodėl nutraukia varžtus kurie prisuka kertuotas guoliavite į kurią statosi koja kuri judina sytus?taip nutiko jau 2kartus arba nutraukia arba jie atsileidzia ir dar klausimas dėl įvairių kurios statosi į koja kuri sietis judina,vienoj pusėj viskas gražu,kitoj pusėj norint uždėti kontre reikia ta koja link kombainų su štanga paspausti,speju taip neturi būti?gal ta koja linkusi,nors vizualiai nesimato,pridėti fotkes kad aiškiau būtų.

IMG_20170826_205530.jpg

IMG_20170826_205545.jpg

paziurek svaistiklio ivores ar vietoje, pas mane tas pats buvo, kai nupirkau kombaina nuo vieno zemaicio. taiper pirmas dvi dienas sulauziau galine kratlente. man zemaitukas patare stipresnius varztus sudet. tai kol visos siknos neisardziau tol nevaziavau i lauka, o pasirodi svaistiklyje vienos puses ivores nebuvo. tekintojas istekino ivores, sudejau ir 5 metai kaip problemos toj vietoj neturius. tik nepamirsk prie vaziuodamas i lauka susitept.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-09-08 at 21:34, modestas1122 pranešimas:

Sveiki, d1900 vakar nukrito valomosios dirzas sesekampis, ir susidraske visas, kadangi iseities nebebuvo, tai paemiau ir nupjoviau, ir tesiau kulimus. Noriu paklaust is kur reik gauti nauja dirza ta, ir gal zinot kokia kaina jo? nes kiek teko girdet ne is vieno, kad jie vieni is brangiausiu?

pasiguglink NARVIJA, kaune dirzais vokiskais prekiauja, berods ir Siauliuose yra. pats is ten pirkau dirzus ir tikrai nesiskundziu vokiskais dirzais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, nerutis pranešimas:

paziurek svaistiklio ivores ar vietoje, pas mane tas pats buvo, kai nupirkau kombaina nuo vieno zemaicio. taiper pirmas dvi dienas sulauziau galine kratlente. man zemaitukas patare stipresnius varztus sudet. tai kol visos siknos neisardziau tol nevaziavau i lauka, o pasirodi svaistiklyje vienos puses ivores nebuvo. tekintojas istekino ivores, sudejau ir 5 metai kaip problemos toj vietoj neturius. tik nepamirsk prie vaziuodamas i lauka susitept.

viskas,ok isprendziau problema,nebetrauko varstu ir jie nebeatsisukineja:)nu dar sezonas nebaigtas,ziuresim kaip jis toliau kalbes,kokios smulkintuvo apsukos kuliant pas jus buna?ir kokios apsukos krokodilu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...