Jump to content

droninborg


sarunka

Recommended Posts

Ką tik, modestas1122 pranešimas:

nu mieziai ziurejau yra siek tiek vietomis pazoleja. neissivaizduoju is kur ta zole.. vasara nupurskem, viskas svaru grazu, ir pries kokias 2 sav per kelias dienas prizele kad nafik. ta zole tokia auksta ir du labai daug seklu. ir visur ji atsiranda kur srutas uzpilu.. toks jausmas kad karves tas seklas gamina... :D ir nei nuodai neima

 

Perkošk srutas.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 8/15/2017 at 23:21, Mano ukis pranešimas:

Sveiki. Gal kas kartais turit D8700 jumbo kombaina? Kur gaut jam daliu? Net gasiunas neturi sako labai retas modelis. O kitu dalis netinka

Man atrodo ten Massey Ferguson 34 kombainas, skiriasi tik pavadinimas ir galbūt spalva. MF šitas modelis net iki 1999 metų ėjo, tai dalių turėtų būti pasirinkimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,,kodėl nutraukia varžtus kurie prisuka kertuotas guoliavite į kurią statosi koja kuri judina sytus?taip nutiko jau 2kartus arba nutraukia arba jie atsileidzia ir dar klausimas dėl įvairių kurios statosi į koja kuri sietis judina,vienoj pusėj viskas gražu,kitoj pusėj norint uždėti kontre reikia ta koja link kombainų su štanga paspausti,speju taip neturi būti?gal ta koja linkusi,nors vizualiai nesimato,pridėti fotkes kad aiškiau būtų.

IMG_20170826_205530.jpg

IMG_20170826_205545.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Viliux pranešimas:

O asies guoliai tikrai neturi nei menkiausio klibejimo kur ta koja maunasi?

Tą įvore? Nu jos naujos sudetos yra laisvumo koks milimetras,gal ta asele padilusi,o tą kur varžtus atsuka arba nutraukia tai buvau atleidęs tikrai guoliai nesubireja,nejuda 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , Viliux pranešimas:

O asies guoliai tikrai neturi nei menkiausio klibejimo kur ta koja maunasi?

 

Ką tik, Uk. Jomantas pranešimas:

Tai pirmas sezonas,ar beda is anksciau?

Šiemet,prieš sezoną visas gumas ir tas įvorės keičiau ir viskas prasidėjo,pernai sytus buvo sudaužė ,pakeisciau kitus ,problemų kaip ir nebėra viskas laiko,prieš tai buvo o Pasvalio agro dyleriu gamybos žiauriai sunkus,tai juos sukale,poto audėjai mf 31 ir viskas laiko

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, 123Efka pranešimas:

Sveiki,,kodėl nutraukia varžtus kurie prisuka kertuotas guoliavite į kurią statosi koja kuri judina sytus?taip nutiko jau 2kartus arba nutraukia arba jie atsileidzia ir dar klausimas dėl įvairių kurios statosi į koja kuri sietis judina,vienoj pusėj viskas gražu,kitoj pusėj norint uždėti kontre reikia ta koja link kombainų su štanga paspausti,speju taip neturi būti?gal ta koja linkusi,nors vizualiai nesimato,pridėti fotkes kad aiškiau būtų.

IMG_20170826_205530.jpg

IMG_20170826_205545.jpg

Buvo man toks dalykas, ir kaimynui taip jam pamenu pusdienį padirbus nukirpdavo, mūsų sprendimas buvo davirinti du vamzdelius 10 varztams ir prisukti 4 varztais, laike puikiai...Kiek suprantu tau rėmas buvo išluzes ir sustiprinus varžtai nelaiko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , 123Efka pranešimas:

 

Šiemet,prieš sezoną visas gumas ir tas įvorės keičiau ir viskas prasidėjo,pernai sytus buvo sudaužė ,pakeisciau kitus ,problemų kaip ir nebėra viskas laiko,prieš tai buvo o Pasvalio agro dyleriu gamybos žiauriai sunkus,tai juos sukale,poto audėjai mf 31 ir viskas laiko

 

Kazkas nesavo vietoj,reik ziuret  gal lopsys kai kur remiasi. Remas netrukes  kur prisisuka 2 varztais?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, kestoxs pranešimas:

Buvo man toks dalykas, ir kaimynui taip jam pamenu pusdienį padirbus nukirpdavo, mūsų sprendimas buvo davirinti du vamzdelius 10 varztams ir prisukti 4 varztais, laike puikiai...Kiek suprantu tau rėmas buvo išluzes ir sustiprinus varžtai nelaiko?

jo sutvarkius rema kur sytai dedasi prasidejo sita nesamone

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , 123Efka pranešimas:

jo sutvarkius rema kur sytai dedasi prasidejo sita nesamone

Tai mano pasiūlymas ant tos kaladeles dėk iš šonu du vamzdelius privirink rėme išgresk skyles ir suk 4 varztais, nes yra laisvumas ir karpymus varžtus o ki nukerpa sietai labai kenčia, ir kiek pamenu prisukimas nauju ganėtinai sunkus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , kestoxs pranešimas:

Tai mano pasiūlymas ant tos kaladeles dėk iš šonu du vamzdelius privirink rėme išgresk skyles ir suk 4 varztais, nes yra laisvumas ir karpymus varžtus o ki nukerpa sietai labai kenčia, ir kiek pamenu prisukimas nauju ganėtinai sunkus...

jo ten preimas nekoks svelniai tariant 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Gunia pranešimas:

Bus tau sytnicia susukta...nes ten viskas turi be tempimu susideti kitaip pats supranti lauzo..buvo kaimynui panasiai..traukdavo tas apatines guoliavietes tada po viena pakiso plokstelę na dabar nebebyra..jis ir sietu lovį virinosi..

pas mane guoliai,guoliavietes sveiki ,tik va varsta nukerpa,skambinau i panevezio srota del sytnicios tos vadinamos kaina 1500e :o nu ir prabangus kombainas 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...