Jump to content

droninborg


sarunka

Recommended Posts

Prieš 2 valandų, 123Efka pranešimas:

pas mane guoliai,guoliavietes sveiki ,tik va varsta nukerpa,skambinau i panevezio srota del sytnicios tos vadinamos kaina 1500e :o nu ir prabangus kombainas 

Neprabangus..bet zino kad bejos nevaziuosi..cia ne dirzas ar padanga kad kitur rastum... Claasui irgi uz sytu kazkokius remus gASIUNAS uzdainavo 800..ir tai sake gali but pavirinti kazkiek..tai zmogus siunciasi naujus is vokietijos uz 1200..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Gunia pranešimas:

Dar ne :D sezona atllaike pus bedos.. Kokiu daliu reikia?

Ventiliatoriaus (vejalkos), Kaišiadorys prašo nepadoria suma, kiti neturi. Buvau keites aš ventiliatoriu jau, prieš tris metus. Man ventiliatoriaus viršuje lieka labai mažas tarpas, ir bružinasi truputeli mentelės, kai tuo tarpu apačioje daugiau kaip per piršta. Nežinau kodel taip yra. Ar tas kombainas per puse pradejo linkti, kad tam ventiliatoriui vietos nebera ar koks kitas galas. Ventiliatorius dėtas tikrai geras buvo iš 7200 modelio su rudom sparnuotem. Arba reikia grežti skylutes mentelėje kitoje vietoje kad arčiau centro butu ir nekliutu niekur. Kadangi tas ventiliatorius nelengvai randamas tai gal čia silpna droningborgu vieta? Prašau kolegos pasidalinkit patirtim patarkit ka nors.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, panther102 pranešimas:

Ventiliatoriaus (vejalkos), Kaišiadorys prašo nepadoria suma, kiti neturi. Buvau keites aš ventiliatoriu jau, prieš tris metus. Man ventiliatoriaus viršuje lieka labai mažas tarpas, ir bružinasi truputeli mentelės, kai tuo tarpu apačioje daugiau kaip per piršta. Nežinau kodel taip yra. Ar tas kombainas per puse pradejo linkti, kad tam ventiliatoriui vietos nebera ar koks kitas galas. Ventiliatorius dėtas tikrai geras buvo iš 7200 modelio su rudom sparnuotem. Arba reikia grežti skylutes mentelėje kitoje vietoje kad arčiau centro butu ir nekliutu niekur. Kadangi tas ventiliatorius nelengvai randamas tai gal čia silpna droningborgu vieta? Prašau kolegos pasidalinkit patirtim patarkit ka nors.

Idomiai cia tau..man buvo nukentejus vejalka kai kazkas i ja pateko..matomai nuo sietu ikrito sraiges pirstas tada palankste pora menteliu..isemiau,suvirinau vel tvarka..o kad siektu tai taip nera..na reiks paziureti koks ten tarpas virsuje ir apačioje.. Linkt per puse neruretu..gal kazkas su sudejimu negerai? Jeigu tvakiai sytničia gal koks prisukimas pasikeite? Ta prasme ploksteliu nebuna dedant visa vėjalka? Taip giliai nesu savo ardęs..sparnuote viena traukiau pet šona ir sutvarkiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, panther102 pranešimas:

Ventiliatoriaus (vejalkos), Kaišiadorys prašo nepadoria suma, kiti neturi. Buvau keites aš ventiliatoriu jau, prieš tris metus. Man ventiliatoriaus viršuje lieka labai mažas tarpas, ir bružinasi truputeli mentelės, kai tuo tarpu apačioje daugiau kaip per piršta. Nežinau kodel taip yra. Ar tas kombainas per puse pradejo linkti, kad tam ventiliatoriui vietos nebera ar koks kitas galas. Ventiliatorius dėtas tikrai geras buvo iš 7200 modelio su rudom sparnuotem. Arba reikia grežti skylutes mentelėje kitoje vietoje kad arčiau centro butu ir nekliutu niekur. Kadangi tas ventiliatorius nelengvai randamas tai gal čia silpna droningborgu vieta? Prašau kolegos pasidalinkit patirtim patarkit ka nors.

Buvo ir man tokia problema su 8000 tai ten liktais daug siuksliu prieina tarp vejelkos ir kratomosios lentos ,kai pradejau isputinet tai daugiau nebeturejau bedu tik tas priejimas ten reik lyst po kombainu bent pas mane nebuvo is sona skyliu ,Dabar kitam kombainui parsivares isvaliau ,buvo matyt kad gal is vis niekada nevalyta ,ir prasigreziau sone skyles kad nebereiketu lyst po kombainu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl vėjalkos, užsikišk kokią mantiruotę per ašį ir pajudink, gale (vienoje ar kitoje pusėje) judės tau ventilatoriaus viršus, kokį 10 cm gil;iau tvirtinimas yra prie rėmo. Kaip vyrai minėjo, pelai, gal buvo kada kratoma lenta subirus, nutraukė tvirtinimus ir viršutinė dalis pasmuko. Pas mus jau buvo virinta, svarkė atitrūko, ir problema identiška.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Gunia pranešimas:

Idomiai cia tau..man buvo nukentejus vejalka kai kazkas i ja pateko..matomai nuo sietu ikrito sraiges pirstas tada palankste pora menteliu..isemiau,suvirinau vel tvarka..o kad siektu tai taip nera..na reiks paziureti koks ten tarpas virsuje ir apačioje.. Linkt per puse neruretu..gal kazkas su sudejimu negerai? Jeigu tvakiai sytničia gal koks prisukimas pasikeite? Ta prasme ploksteliu nebuna dedant visa vėjalka? Taip giliai nesu savo ardęs..sparnuote viena traukiau pet šona ir sutvarkiau.

Pažiūrėk koks tarpas ne pačiame viršuje, o ten kur gali liesti kita detale, virš tos vietos kur išpučia ora. Man irgi buvo pakliuves sraiges pirštas, bet nieko nesulankste, pamačiau atsitiktinai kaip pirštas ritinėjasi apačioje, buvo pirštas i elevatoriu pakliuves ir užstrigines. kaip išimsiu imesiu nuotrauka kaip ten atrodo. Kokias plokšteles turi galvoje? Kur apgaubia guolius? tokios tai yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, dvidas pranešimas:

Buvo ir man tokia problema su 8000 tai ten liktais daug siuksliu prieina tarp vejelkos ir kratomosios lentos ,kai pradejau isputinet tai daugiau nebeturejau bedu tik tas priejimas ten reik lyst po kombainu bent pas mane nebuvo is sona skyliu ,Dabar kitam kombainui parsivares isvaliau ,buvo matyt kad gal is vis niekada nevalyta ,ir prasigreziau sone skyles kad nebereiketu lyst po kombainu

Tai gali but kad šiukšlės virš ventiliatoriaus bliekos (skardos) spaudžiamos - presuojamos kratomosios lentos pagalba? Tada reikėtu išsiardyt visus sietus ir žiūrėt kas ten daros

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , panther102 pranešimas:

Tai gali but kad šiukšlės virš ventiliatoriaus bliekos (skardos) spaudžiamos - presuojamos kratomosios lentos pagalba? Tada reikėtu išsiardyt visus sietus ir žiūrėt kas ten daros

 Neisardyti o tik ispusti siuksles matyt kuliant koki rapsa kai vejas mazas ten prikrenta ,siaip ten valau maksimum 2 kart per sezona,ir teisingai sakai kad ten presuojamos pirma karta senukui savo kai valiau buvo ziauriai daug tu siuksliu ir dabartiniam kai pirma kart valiau buvo gan nemazai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , dvidas pranešimas:

 Neisardyti o tik ispusti siuksles matyt kuliant koki rapsa kai vejas mazas ten prikrenta ,siaip ten valau maksimum 2 kart per sezona,ir teisingai sakai kad ten presuojamos pirma karta senukui savo kai valiau buvo ziauriai daug tu siuksliu ir dabartiniam kai pirma kart valiau buvo gan nemazai

Na rapso nekuliam, bet  jei eis išpusiu tas dulkes ir šiukšles, čia matyt konstrukstiškai nepagalvota buvo. Ir senukas ir dabartinis kombainas droningborgas buvo? Aš nežinau ar pirkčiau dar karta toki. Patinka hidrostatas ir kad labai paprastas kombainas, pakankamai ekonomiškas, bet su detalem tai jau bėda gali but.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, panther102 pranešimas:

Na rapso nekuliam, bet  jei eis išpusiu tas dulkes ir šiukšles, čia matyt konstrukstiškai nepagalvota buvo. Ir senukas ir dabartinis kombainas droningborgas buvo? Aš nežinau ar pirkčiau dar karta toki. Patinka hidrostatas ir kad labai paprastas kombainas, pakankamai ekonomiškas, bet su detalem tai jau bėda gali but.

Senesnis buvo dronis dabar MF draugas siemet nusipirko 1997m MF tai ten jau skyles padarytos gamykloje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2017-09-02 at 22:46, panther102 pranešimas:

Ventiliatoriaus (vejalkos), Kaišiadorys prašo nepadoria suma, kiti neturi. Buvau keites aš ventiliatoriu jau, prieš tris metus. Man ventiliatoriaus viršuje lieka labai mažas tarpas, ir bružinasi truputeli mentelės, kai tuo tarpu apačioje daugiau kaip per piršta. Nežinau kodel taip yra. Ar tas kombainas per puse pradejo linkti, kad tam ventiliatoriui vietos nebera ar koks kitas galas. Ventiliatorius dėtas tikrai geras buvo iš 7200 modelio su rudom sparnuotem. Arba reikia grežti skylutes mentelėje kitoje vietoje kad arčiau centro butu ir nekliutu niekur. Kadangi tas ventiliatorius nelengvai randamas tai gal čia silpna droningborgu vieta? Prašau kolegos pasidalinkit patirtim patarkit ka nors.

Bent tau 8500 kombainuose vejalgos guoliai sukasi ant 2varstu(guolis) viršutinis varstas sukasi normalioje skylėje,o apatinis varstas pailgą skylė,galima pareguliuoti iš varstų viršutinį tarpą ir taip iš gamyklos skylės apačioje yra kad šiukšles isbyretu jei prikrenta,jeigu ašis tvarkinga ,perki metalą tokio pačio storio ir pasigaminti naujus sparnus,paprasta

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Ar gali būti jog D7000 modelyje su mažaja iškrovimo sraige ventiliatoriaus (vejalkos) skriemulys kairėje (ilipimo pusėje)? Man labai reikia ventiliatoriaus kurio skriemulys dešinėje.

Jeigu kartais kas žinot koki ukininka kuris ardo arba yra deges ar motoras užlinkes prašau parašykit forume arba skambinkit 862275256. Nežinau ar čia galima tokius kaip skelbimus rašyt, atsiprašau jei ne vietoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, panther102 pranešimas:

Sveiki,

Ar gali būti jog D7000 modelyje su mažaja iškrovimo sraige ventiliatoriaus (vejalkos) skriemulys kairėje (ilipimo pusėje)? Man labai reikia ventiliatoriaus kurio skriemulys dešinėje.

Jeigu kartais kas žinot koki ukininka kuris ardo arba yra deges ar motoras užlinkes prašau parašykit forume arba skambinkit 862275256. Nežinau ar čia galima tokius kaip skelbimus rašyt, atsiprašau jei ne vietoj.

Pas mane laipteliu puseje skriemulis.. D2250 kitoj pusel škyvas..bet ir diametras sparnuotes didesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, panther102 pranešimas:

O gal žinai ar galima pritaikyti nuo kitos markės kombaino? Gal žinai kokių šrotu lenkijoj ar latvijoj?

Kuriam nodeliui tau reikia? Srotu nezinau apart Gasiuno :D . mazaja sparnuote valomosios vėjo gavau Šniuraičiuose Radviliškuo raj. ten turejo paleidę D7000.. Bet diziosio vejalkos rods nebebuvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Gunia pranešimas:

Kuriam nodeliui tau reikia? Srotu nezinau apart Gasiuno :D . mazaja sparnuote valomosios vėjo gavau Šniuraičiuose Radviliškuo raj. ten turejo paleidę D7000.. Bet diziosio vejalkos rods nebebuvo

Man reikia 7000D modeliui skriemulys turi but dešinėje puseje. Buvau dėjes iš 7200 ankščiau, Kaišiadorys turi bet prašo 700 euru vietoj iprastiniu 300-350, tai jei negausiu reiks lekt i kaišiadoris, nes dar nemaža kulimo pas mane.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

https://www.agro-parts24.pl/produkty/czesci-do-kombajnow-zbozowych/dronningborg/wialnia-wytrzasacze-podsiewacz-sita,2,1339

Ar esat kas nors pirke iš šio tinklalapio? 1 lystele D7000 apie 50zlotu -15euru. Bet kaip parsisiusti iš ju?

Štai čia lyg ir visa ventiliatoriu galima nusipirkt tačiau kaip? reikia kažkaip prisiregistruot ir daniškai moket.

http://www.tingheden.dk/ventilator-11529.html

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...