Jump to content

droninborg


sarunka

Recommended Posts

prieš 39 minutes , Eduardas pranešimas:

Man jie atsileisdavo ir paskui nutrūkdavo. Tai dėl mušimo sietuose, buvo viena guma išdilusi ir 2nr guolis malėsi vos vos. Susukau varžtus kietesnius, pakeičiau gumas, sutvarkiau guolius ir laiko.

su naujom gumom ir guoliais nukuliau 6ha,reikes pabandyti kietus varztus susukti ir gerai uzversti,gal pades,nes biski nervas nelaiko jau D:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , kesstonis pranešimas:

sutepk sriegius fiksuojanciu skysciu gal neatsilaisvins, siaip tai tos verzles su plasmase atsilaisvina nuo vibracijos,pas mane veidrodis prisuktas ir tas atsipalaiduoja.Kombaine orginaliai eina arba su tokia dantyta saiba arba tokios biski suspaustos verzles.

supratau,reikes pabandyti,rytoj vaziuosiu medzioti nauju varztu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-08-06 at 19:41, kiesa senis pranešimas:

kaip ir su kuo plovei.ir man kaista žiauriai.reikes  išimti radijatoriu.o kokie tarpines pradegimo  požymiai gali buti.

 

Pirma bandyk dirzelius pasikeist, ploviau autoaibej nusipirkes ausinimo sistemai skirto valiklio ten 15 eu gavosi, del tarpines tepalas nekyla, spalva tepalo nepasikeitus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandų, panther102 pranešimas:

Obuolys ne kartu pirktas, bet irgi iš lytagros, rodos biški didesnis, nei turėtų būti.

Sako vilagroj yra bet man tolokai iki jos.

Dabar obuolys jau laisvai sukasi akutėjė. Jau apsišlifavo matyt.

Rytoj bandysiu idėti nauja piršta sutepsiu su solidolu ir paleisiu ant laisvu apsuku kol obuolys apsišlifuos.

Aš pirkau naudotus, bet geros būklės, jau kokį 50 ha nukūlėm dar kai nauji, tad jei daug turi kūlimo pirk naujus orginalius, arba ieškok dar nesudilusių naudotų, yra kaimynas bandęs taikyt analogus, tai vargo jis taip pat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , udugas pranešimas:

Aš pirkau naudotus, bet geros būklės, jau kokį 50 ha nukūlėm dar kai nauji, tad jei daug turi kūlimo pirk naujus orginalius, arba ieškok dar nesudilusių naudotų, yra kaimynas bandęs taikyt analogus, tai vargo jis taip pat.

O iš kur gauti tu originaliu?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-08-06 at 22:18, panther102 pranešimas:

Sveiki. kolegos

Pakeičiau kederio sraigės pirštų akutes. Suveržiau kad neklibėtų, ir po 1,5 ha gavosi šitaip.

Dabar akutė jau laisva, bet dar daugiau išplakta nei senoji.

Pirkau iš lytagros, gal ju įvairių dydžių būna ar iš kitokios medžiagos pagamintų.

Prašau pasidalinkit patirtim.

Photo0440.jpg

Kad tik tokios bėdos būtų su tuo kombainu. Padėsi šaibą po laikikliais, kad lengviau vaiksciotu ir viskas. Gal ką įžeisiu, bet čia ieškojimas kiaušų pažastį su tokiais klausimais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , panther102 pranešimas:

knygoje matau yra tokie kaiščiai, juos ištraukus ta kamera turetu nusiimt, bet kaip tada su dešines puses skriemuliais?

 

Supjaustai su kampiniu šlifuokliu ir išmeti :D :D  Jei rimtai tai vieta tik lygesnę pasirink bus lengviau po remonto prijungti kamerą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , sole pranešimas:

Supjaustai su kampiniu šlifuokliu ir išmeti :D :D  Jei rimtai tai vieta tik lygesnę pasirink bus lengviau po remonto prijungti kamerą

Apibudink detaliau kaip viskas vyksta?

kamera atjungsiu, bet ja reikes paremt kažkuo, nesilaikys turbut,

tai tada jinai atsijungia su skriemuliais kartu,

diržus tik reiks nuimt ir ta laida atjungt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...