Jump to content

droninborg


sarunka

Recommended Posts

Prieš 13 valandų, Rolandas1 pranešimas:

Gal kas zinot , kaip isardyti dronnigborg galiniu ratu vairo cilindra ?     

IMG_20190628_175200.jpg

Nusisuka abu galai jei reikia. Aš po ardymo net stipriai neužverždavau, nes pastoviai nukaldavo stūmoklio fiksatorius nuo štoko. Originalių storų kietų fiksatorių gaut nėra, tai privirinau stūmoklį ant štoko ir bėdos baigės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Eduardas pranešimas:

Nusisuka abu galai jei reikia. Aš po ardymo net stipriai neužverždavau, nes pastoviai nukaldavo stūmoklio fiksatorius nuo štoko. Originalių storų kietų fiksatorių gaut nėra, tai privirinau stūmoklį ant štoko ir bėdos baigės. 

Ačiu už info. Bandysim sukt :-)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Rolandas1 pranešimas:

Nezianau kokios jegos reik ,kad atsukt, pabandziau su vamzrakciu ir 1,5 metro pamagateliu ir nei krust, tik vamzraktis sulinko ir viskas

 

Blogiausiu atveju jei neina atsukti tai su autogenu pasildyk truputi. Po to sandarinimo ziedelius ir salnikus pakeiti ir problemos nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-06-29 at 09:31, Eduardas pranešimas:

Nusisuka abu galai jei reikia. Aš po ardymo net stipriai neužverždavau, nes pastoviai nukaldavo stūmoklio fiksatorius nuo štoko. Originalių storų kietų fiksatorių gaut nėra, tai privirinau stūmoklį ant štoko ir bėdos baigės. 

Aš irgi išardziau..jau stumokliukas uzvirintas :icon-mrgreen: kazkas jau remontavo iki manes.. gumeles lengvai gaunate? Nedeficitines? Ir dar ..ant štoko vairo antgalis uzsisukas ir dar kaištelis kiaurai..taip buna? Ar priburta?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Gunia pranešimas:

Aš irgi išardziau..jau stumokliukas uzvirintas :icon-mrgreen: kazkas jau remontavo iki manes.. gumeles lengvai gaunate? Nedeficitines? Ir dar ..ant štoko vairo antgalis uzsisukas ir dar kaištelis kiaurai..taip buna? Ar priburta?

Dar nebuvo, kad hansa-flexe neturėtų gumelių kokių :) Ten nepriburta, aš nusukau tą kaištelį per prievartą, tik paskui pamačiau, kad užkaiščiuota. Taip turi būt, kad važiuojant neatsisuktų. Va vairo antgalį gerą gaut (normalia kaina) tai sunku buvo. Ewa 130 eur prašė, Gasiūnas 40 už jau gerai padrožtą. Būriau pats, ėmiau gal claas antgalį, bet jo sriegis išorinis, tai pjoviau lauk, nuėmiau gumeles, kad nedegtų ir privirinau ilgaveržlę. Važiuoja jau 3 metua taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Eduardas pranešimas:

Dar nebuvo, kad hansa-flexe neturėtų gumelių kokių :) Ten nepriburta, aš nusukau tą kaištelį per prievartą, tik paskui pamačiau, kad užkaiščiuota. Taip turi būt, kad važiuojant neatsisuktų. Va vairo antgalį gerą gaut (normalia kaina) tai sunku buvo. Ewa 130 eur prašė, Gasiūnas 40 už jau gerai padrožtą. Būriau pats, ėmiau gal claas antgalį, bet jo sriegis išorinis, tai pjoviau lauk, nuėmiau gumeles, kad nedegtų ir privirinau ilgaveržlę. Važiuoja jau 3 metua taip.

Per 2 firmas gumeles surinkau..bet tas antgalis pas mane vistiek jauciu ne toks..kaištelis yra sriegis yra bet soškeje neuztenka sriegio kad užveržti..atrodo kad pirštas perilgas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali būt. Aš pas Gasiūną kai ieškojau, mačiau įvairių uždėtų. Originalus tai bubo storas, viduj su spyruoklėm, kad smūgius sugert, kiti jau kaip mašininiai. 

prieš valandą, Gunia pranešimas:

Per 2 firmas gumeles surinkau..bet tas antgalis pas mane vistiek jauciu ne toks..kaištelis yra sriegis yra bet soškeje neuztenka sriegio kad užveržti..atrodo kad pirštas perilgas.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...