Jump to content

droninborg


sarunka

Recommended Posts

Kokie simptomai kai baigiasi kuro pompike..bekulant kelis kart prislopo kombainas..kita dien isvaziavau 10min pakuliau ir slopsta kombainas..pakeiciau filtrus išardziau pompike prapuciau,sudejau..iš bako bega gerai.. Varau pakult vel tas pats kaip kad kuro truktu..

Atrodi uzsipompuoja bet per grazinama i baka vos laša.. Kame beda? Gal sakau pompike pakankamai neuzpumpuoja?

Ant tusciu apsukas paima tik duodi darbo ir viskas krenta apsukos variklis burbuliuoja..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, ukininkas690420 pranešimas:

pačeme kuro siurbly yra sietukas gali būti užsikimšes randasi iškart už kuro padavimo vamzdelio štucerį išsuk man buvo panašei nutikę kuris dronis pas tave

 

7000 variklis perkins 6.354 atrodo toks. Dakai paciame siurblyje yra? Išviršaus ant padavimo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 53 minutes , dvidas pranešimas:

jei perkinso variklis tai pacioje pompeleje yra sietukas dar is senu laiku rem komplekta turiu

Ispuciau ta sieteli..buvau pakeites tik 1 filtra tam kart negavau antro..veliau gavau antra pakeiciau lyg nebedusta..del vieno seno filtro irgi gali dust..? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-08-03 at 21:38, kesstonis pranešimas:

pirmoj eilei filtrus ziurek ,kuro ir oro.

pakeiciau filtrus,kombainas atsigavo,dirba be bedu,o tiksliau atsirado nauja beda,atsiverzineja varztai kurie pazimeti 9numeriu,atsiverzineja tik vienoj pusej,priverzta tvarkingai,verzle su guma ,pakuliau bun keri ir palaidi,suverziu,vel bunkeri,vel palaidi varztai ,kame saknys?

36919721_1983146455048932_4286635025086021632_n.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, kiesa senis pranešimas:

nu iš šiu požymiu tik vienas,  kaitimas , tai kogero ne tarpine.reikes turbut lupti radijatoriu  ir daryti kapitalini plovima,nes labai kaista.

nzn ,man mtz taip buvo,slangos nepute,antifryzas svarus,arti neimanoma,15min arimo ir temoeratura netoli raudono,pakeiciau galvos tarpine,problemos kaip nebuta,o priestai,isemiau termostata,keiciau radika,supyliau nauja antifryza,padejo tik tarpines keitimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , 123Efka pranešimas:

pakeiciau filtrus,kombainas atsigavo,dirba be bedu,o tiksliau atsirado nauja beda,atsiverzineja varztai kurie pazimeti 9numeriu,atsiverzineja tik vienoj pusej,priverzta tvarkingai,verzle su guma ,pakuliau bun keri ir palaidi,suverziu,vel bunkeri,vel palaidi varztai ,kame saknys?

36919721_1983146455048932_4286635025086021632_n.jpg

Idomiai su varztais..gal kur laisvumai yra..vien kulti kitam reik ziureti einant šalia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. kolegos

Pakeičiau kederio sraigės pirštų akutes. Suveržiau kad neklibėtų, ir po 1,5 ha gavosi šitaip.

Dabar akutė jau laisva, bet dar daugiau išplakta nei senoji.

Pirkau iš lytagros, gal ju įvairių dydžių būna ar iš kitokios medžiagos pagamintų.

Prašau pasidalinkit patirtim.

Photo0440.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, 123Efka pranešimas:

pakeiciau filtrus,kombainas atsigavo,dirba be bedu,o tiksliau atsirado nauja beda,atsiverzineja varztai kurie pazimeti 9numeriu,atsiverzineja tik vienoj pusej,priverzta tvarkingai,verzle su guma ,pakuliau bun keri ir palaidi,suverziu,vel bunkeri,vel palaidi varztai ,kame saknys?

36919721_1983146455048932_4286635025086021632_n.jpg

Man jie atsileisdavo ir paskui nutrūkdavo. Tai dėl mušimo sietuose, buvo viena guma išdilusi ir 2nr guolis malėsi vos vos. Susukau varžtus kietesnius, pakeičiau gumas, sutvarkiau guolius ir laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Eduardas pranešimas:

Man jie atsileisdavo ir paskui nutrūkdavo. Tai dėl mušimo sietuose, buvo viena guma išdilusi ir 2nr guolis malėsi vos vos. Susukau varžtus kietesnius, pakeičiau gumas, sutvarkiau guolius ir laiko.

Ten išvis niekur laisvumai negalimi..as tuos guolius net iklijavau su spec klijais i tas guoliavietes,ašį nauja tekinau kur jie maunasi..ir ta judinanti koja neturi klibeti..tada ir gumos tarnauja ilgai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , panther102 pranešimas:

Sveiki. kolegos

Pakeičiau kederio sraigės pirštų akutes. Suveržiau kad neklibėtų, ir po 1,5 ha gavosi šitaip.

Dabar akutė jau laisva, bet dar daugiau išplakta nei senoji.

Pirkau iš lytagros, gal ju įvairių dydžių būna ar iš kitokios medžiagos pagamintų.

Prašau pasidalinkit patirtim.

 

Gal per stipriai suveržei, obuolys sunkiai sukinėjosi, tai pirštas sau kelią laisviau pasidarė. Dar kai mažai kas turėjo Droniam detalių, aš sudėjau metalinius obuolius iš lytagros, gal claaso, tai laiko dar dabar, tik dirba garsiau šiek tiek, bet kabinoj užsidarius nesigirdi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , panther102 pranešimas:

Sveiki. kolegos

Pakeičiau kederio sraigės pirštų akutes. Suveržiau kad neklibėtų, ir po 1,5 ha gavosi šitaip.

Dabar akutė jau laisva, bet dar daugiau išplakta nei senoji.

Pirkau iš lytagros, gal ju įvairių dydžių būna ar iš kitokios medžiagos pagamintų.

Prašau pasidalinkit patirtim.

Photo0440.jpg

Akute kaip ir orginalas o tas obuoliukas buvo komplekte ar pririnkote?...nes as kai ieskojau lytagroje buvo visi biskuti mazesni uz orginalius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Gunia pranešimas:

Ten išvis niekur laisvumai negalimi..as tuos guolius net iklijavau su spec klijais i tas guoliavietes,ašį nauja tekinau kur jie maunasi..ir ta judinanti koja neturi klibeti..tada ir gumos tarnauja ilgai..

Spec klijai man jau nelaikė, buvo pats laikiklis išdilęs, tai aš primityviai, apvirinau ir ištekinau naują skylę guoliui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Gunia pranešimas:

Akute kaip ir orginalas o tas obuoliukas buvo komplekte ar pririnkote?...nes as kai ieskojau lytagroje buvo visi biskuti mazesni uz orginalius.

Obuolys ne kartu pirktas, bet irgi iš lytagros, rodos biški didesnis, nei turėtų būti.

Sako vilagroj yra bet man tolokai iki jos.

Dabar obuolys jau laisvai sukasi akutėjė. Jau apsišlifavo matyt.

Rytoj bandysiu idėti nauja piršta sutepsiu su solidolu ir paleisiu ant laisvu apsuku kol obuolys apsišlifuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, 123Efka pranešimas:

pakeiciau filtrus,kombainas atsigavo,dirba be bedu,o tiksliau atsirado nauja beda,atsiverzineja varztai kurie pazimeti 9numeriu,atsiverzineja tik vienoj pusej,priverzta tvarkingai,verzle su guma ,pakuliau bun keri ir palaidi,suverziu,vel bunkeri,vel palaidi varztai ,kame saknys?

36919721_1983146455048932_4286635025086021632_n.jpg

sutepk sriegius fiksuojanciu skysciu gal neatsilaisvins, siaip tai tos verzles su plasmase atsilaisvina nuo vibracijos,pas mane veidrodis prisuktas ir tas atsipalaiduoja.Kombaine orginaliai eina arba su tokia dantyta saiba arba tokios biski suspaustos verzles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...