Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

prieš valandą, manttys pranešimas:

kazkaip laukiu kvieciu pjuties. ar nebus, kad tiek verke vel prikulsim visai neblogai?  :D vesus orai, gal bus stambus grudai..

Grūdai kaip grūdai (kur išgyveno), tik baisoka, kad drėgni šiemet gali būti, nes orų nelabai praneša gerų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, agronoms pranešimas:

Matai ūkininkai skaitos ne tik tie,kurie šimtuose ha kviečius augina...

Kai as taip pasisakiau buvau apsaukas zemdirbiu priesu . Pilkieji kardinolai nuvyjo nuo zemiu mulcuotojus ir susiare ju zemes. Uztai dabar visi turim atideti 5% ir atstatyti pievas . Gopsumas ir truparegiskumas .  Del saujales gamybininku kencia visi . Gaila man busimo ministro nes nepopuliarus sprendimai tik prasideda .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , vrimvydas pranešimas:

Kai as taip pasisakiau buvau apsaukas zemdirbiu priesu . Pilkieji kardinolai nuvyjo nuo zemiu mulcuotojus ir susiare ju zemes. Uztai dabar visi turim atideti 5% ir atstatyti pievas . Gopsumas ir truparegiskumas .  Del saujales gamybininku kencia visi . Gaila man busimo ministro nes nepopuliarus sprendimai tik prasideda .

Ir atstatysim,nes su tuo sutinkam.Kas įsipareigojo išlaikyti tam tikrą procentą pievų?Jei neklystu tai valstybė.Valstybinės žemės yra?Yra.Na tai tegul ir sėja tas pievas,kame problema?Dar gerb. vrimvydą pasikviečia talkon,ir pirmyn visa govėda paukščiukų, varlių ir dar nežinau ko mylėtojų su pelkiniu aferistu priekyje.Tik vėliavą nepamirškit iškelt.Manau kad geriausiai tiktų Rusijos.Nes jiems paslaugą darot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , agronoms pranešimas:

Ir atstatysim,nes su tuo sutinkam.Kas įsipareigojo išlaikyti tam tikrą procentą pievų?Jei neklystu tai valstybė.Valstybinės žemės yra?Yra.Na tai tegul ir sėja tas pievas,kame problema?Dar gerb. vrimvydą pasikviečia talkon,ir pirmyn visa govėda paukščiukų, varlių ir dar nežinau ko mylėtojų su pelkiniu aferistu priekyje.Tik vėliavą nepamirškit iškelt.Manau kad geriausiai tiktų Rusijos.Nes jiems paslaugą darot.

tikrai gera idėja valstybės žemėj pievas atkurti!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , agronoms pranešimas:

Ir atstatysim,nes su tuo sutinkam.Kas įsipareigojo išlaikyti tam tikrą procentą pievų?Jei neklystu tai valstybė.Valstybinės žemės yra?Yra.Na tai tegul ir sėja tas pievas,kame problema?Dar gerb. vrimvydą pasikviečia talkon,ir pirmyn visa govėda paukščiukų, varlių ir dar nežinau ko mylėtojų su pelkiniu aferistu priekyje.Tik vėliavą nepamirškit iškelt.Manau kad geriausiai tiktų Rusijos.Nes jiems paslaugą darot.

Geras sarkazmas tik va visai nejuokinga kad del pelnu galim ir motina zeme uzmušti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...