Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

prieš 48 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Greiti, nepurškė? Na na ir kaip derlius?

Pjovė su swather'iu, man ir laukelį nurėžė. 

Derlius virš 4t, kiek tiksliai nebent pats pasakys, o gal ir nepasakys, nes jei iš kito lauko į tą pačią priekabą užpils ir nebus aišku, bet derlius tikrai nenuvylė. 

Tiesa tokio gražaus rapso šiemet nebuvau matęs niekur, tai rezultatas nenustebino manęs, bus įdomu palyginti, šalia mano rapsas augo, veislė ta pati. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Pjovė su swather'iu, man ir laukelį nurėžė. 

Derlius virš 4t, kiek tiksliai nebent pats pasakys, o gal ir nepasakys, nes jei iš kito lauko į tą pačią priekabą užpils ir nebus aišku, bet derlius tikrai nenuvylė. 

Tiesa tokio gražaus rapso šiemet nebuvau matęs niekur, tai rezultatas nenustebino manęs, bus įdomu palyginti, šalia mano rapsas augo, veislė ta pati. 

Na tai šaunu tada. Iš saviškio rapso irgi viliuosi kažko tarp 3-4t ,bet kaip bus matysiu liepos gale.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Juodas pranešimas:

Tai 100ha nukulti po kombainą turit ?

Du kombainai ir dvi priekabos (plius dvi priekabos budincios tolimesniem laukam). Sejomaina sudeliota taip kad kulimas kiekvienai kulturai (kviecius skiriu i anstivus ir velivus) truktu 30 val . Tai  atsiperkamiausias islaidu technikai varjantas . Nerandu dabar tu skaiciokliu bet turiu uzsirases kad tiekpat valandu skutimui , sejai ir zemes dirbimui  , purskimui 10 val. Tipo tada gaunasi kad nepermoketa technikai ir nebuna nuostoliu del nelaiku atliktu darbu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...