Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

prieš 54 minutes , manttys pranešimas:

Pernai turejau rapso lauka kuris neturejo atsparumo ankstaru atsidarymui. Kuliau beveik po kvieciu ir biro geriausiai is visu rapsu.. 

 

vakar pabandyta etana, dabar dziovinu, nes dar truko keletos dienu. Taciau reikia dirvos rapso sejai, kitaip vel viskas uzsites ir bus sh

Tai va va, reikia kažkaip kantrybės išsiugdyt ,pasikult kviečių normaliai ir jau vėliau rapsą bandyt. O šiaip duplo ir kws adelmo pas mane tai gerai laikosi ankštarose ir plius vėlyvos tai neturėtų išbyrėt jei krušų nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, manttys pranešimas:

Pernai turejau rapso lauka kuris neturejo atsparumo ankstaru atsidarymui. Kuliau beveik po kvieciu ir biro geriausiai is visu rapsu.. 

 

vakar pabandyta etana, dabar dziovinu, nes dar truko keletos dienu. Taciau reikia dirvos rapso sejai, kitaip vel viskas uzsites ir bus sh

Viskas ten bus gerai,nepasėsi rapso,pasėsi kažką kitą.Ko stresuoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Mantas2342 pranešimas:

Tai va va, reikia kažkaip kantrybės išsiugdyt ,pasikult kviečių normaliai ir jau vėliau rapsą bandyt. O šiaip duplo ir kws adelmo pas mane tai gerai laikosi ankštarose ir plius vėlyvos tai neturėtų išbyrėt jei krušų nebus.

Vienas gudras agronomas man sake - pratinkites hibridini rapsa kult po kvieciu.... ir manau jis teisus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Witalikas pranešimas:

Jau cia kliedi, del fungicido. 
Naudojau ir jau nukultas rapsas, guli sandeli. 
 

Pas mane kitaip,  turiu bandymą, pusei laukų. Purkštam reikėjo nepilnos savaitės, lyginant su nepurkštu. Kitiem metam jei susilaikysiu, nepurkšiu visai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , JCB pranešimas:

Pas mane kitaip,  turiu bandymą, pusei laukų. Purkštam reikėjo nepilnos savaitės, lyginant su nepurkštu. Kitiem metam jei susilaikysiu, nepurkšiu visai.

Tam pačiam lauke ir ta pati veislė? 
Gal ta savaitė nepilna, 0,5t derliaus prieda atnesė. 
As vienais metais pataupiau, tik dali purskiau. Daugiau nedarau tokios klaidos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , JCB pranešimas:

Pas mane kitaip,  turiu bandymą, pusei laukų. Purkštam reikėjo nepilnos savaitės, lyginant su nepurkštu. Kitiem metam jei susilaikysiu, nepurkšiu visai.

Fungicido naudos nepastebejau, nei derlingumas nei kokybė pastebimai nepagerėjo. 

Visgi sejam atsparias ligom veisles ir kokybiškas sėklas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Witalikas pranešimas:

Tam pačiam lauke ir ta pati veislė? 
Gal ta savaitė nepilna, 0,5t derliaus prieda atnesė. 
As vienais metais pataupiau, tik dali purskiau. Daugiau nedarau tokios klaidos

Taip. Dalį lauko purškiau, kitą palikau, tai purkštą dar turėjo palikt, nes žalokas buvo. Derliaus skirtumo tokio tikrai nebuvo, nes mersas purkštas ar nepurkštas šiek tiek virš keturių tonų biro. Dar kas pliusas, tai technologinės tada nežaliuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...