Jump to content

30a uzsodinto ploto kaina.


stylius

Recommended Posts

Sveiki. Situacija tokia, kaimynas uzsodyno per klaida musu lauko apie 30 a, nezinau kuom tiksliai, ziemkenciai ar kazkuom kitu, bet zelti jau pradejo. Kaip tik toje sklypo dalyja ruosiames daryti tvora ir statytis namuka, tai greiciausiai issivazines ir susigadins laukas. Idomu butu suzinoti kiek jam galejo tarkim kainuoti seklos butent tam sklypo plotui apsodinti? Nes negalim laukti kada jis nusises, ir idomu koki jis nuostoli patirs del musu? Aciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Situacija tokia, kaimynas uzsodyno per klaida musu lauko apie 30 a, nezinau kuom tiksliai, ziemkenciai ar kazkuom kitu, bet zelti jau pradejo. Kaip tik toje sklypo dalyja ruosiames daryti tvora ir statytis namuka, tai greiciausiai issivazines ir susigadins laukas. Idomu butu suzinoti kiek jam galejo tarkim kainuoti seklos butent tam sklypo plotui apsodinti? Nes negalim laukti kada jis nusises, ir idomu koki jis nuostoli patirs del musu? Aciu.

Dėl bendro išprusimo, tai javai sėjasi, o nesisodina ir javai pjaunasi, kuliasi, imamas derlius, o ne nusisėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl bendro išprusimo, tai javai sėjasi, o nesisodina ir javai pjaunasi, kuliasi, imamas derlius, o ne nusisėja.

Va čia tai ne ūkininkas, čia jau visas Mokytojas..Žmogus pasiklausė sau, visi jį suprato, bet va vienas Mokytojauti užsimanė :) Ech..Ir tikriausia dar net 30 neturintis :D

P.s atsiprašau, kad nesusilaikiau nepakomentavęs viešai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie tos pačios temos. Sklypo kaimynas prie mano didelio lauko apie 5 metus dirbo žeme ilindes apie 1,5 ha (man nežinant kad priklauso zemė man, aišku per savo žioplumą). Sužiurejus per Regia ir zemelapius aš tuos 1,5 ha atsiimiau ir sukalem kuolus. Mano ir kaimyno tuose sklypuose pasėti žieminiai. Ką patartumete daryti ar leisti jam dirbti tuos metus dar ir nusikulti? Ar kažką kitaip daryti?  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei gerai sutari su kaimynu, tai leisk nuskulti ir tegul ant rudens palieka išdirbta plotą, jei px ant kaimyno ar jis šiaip koks pasikėlęs sakyk, kad suskustu arba rašysi skundą seniunijoje ir NMA, kad užsigrobė žemę.

Santykiai tai tokie kad pirma kart gyvenime matau ta zmogu
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie tos pačios temos. Sklypo kaimynas prie mano didelio lauko apie 5 metus dirbo žeme ilindes apie 1,5 ha (man nežinant kad priklauso zemė man, aišku per savo žioplumą). Sužiurejus per Regia ir zemelapius aš tuos 1,5 ha atsiimiau ir sukalem kuolus. Mano ir kaimyno tuose sklypuose pasėti žieminiai. Ką patartumete daryti ar leisti jam dirbti tuos metus dar ir nusikulti? Ar kažką kitaip daryti?  :icon-mrgreen:

pagal kokius zemėlapius susikalei kuolus? Regia.lt? Jei geri matininkai darė zemėlapiu tada gerai pagal regia gal ir atitinka...pas yra privelta..tad regia negalima pasitikėti..reikia žiūrėti nuosavybės dokumentus,planus... o šeip kaimynas gali krioktelt kad sutinka tik su geodeziniais..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal kokius zemėlapius susikalei kuolus? Regia.lt? Jei geri matininkai darė zemėlapiu tada gerai pagal regia gal ir atitinka...pas yra privelta..tad regia negalima pasitikėti..reikia žiūrėti nuosavybės dokumentus,planus... o šeip kaimynas gali krioktelt kad sutinka tik su geodeziniais..

Per Regia pamačiau kad ilinde. pas mus matininkai irgi ten privele. Veliau pradejom ziureti zemelapius mano sklypo kaiminams kur ilindę realiai priklauso 3ha o dirba 4,5 ha jie ta žeme išnomavę tai pasikvietėm juos ir nuominkus atmatavom jiem 3 ha laukas keturkampis viska draugiškai išsprendėm. o čia klaida buvo ivelta nuo pat zemės suisigrazinimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...