Jump to content

JohnDeere 6170M ar Puma 185


Lexionas

Recommended Posts

6930 jd legendiniai traktoriukai sitie buvo rimti.

Kas dėl galinių šoninių reduktorių , tai čia jei su dubliais dirbant manau svarbiau jie. O ir su galios padidinimu turėtų laikyt 7.185 reduktoriai. Jei imant galingesni modeli kaina stipriai šokteli į viršų.

Dariulis ne case imt, o NH. kam mokėt kelioliką tūkstančių eurų už raudoną spalvą? :) 

Na ukdavidas palyginus nh 7060 ir jd 7930. Tai holandas daug maloniau važiuoja ir valdymas patogesnis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6930 iki legendos dar jam toli.

Na tokiu metu gamybos nezinau kas galetu konkuruoti su 6930 premiumu.

Ar jd imti ar case/ nh skirtumo didelio manau nera. bet deveto jd isliekamoji verte didesne. Idomu power command kaip ta deze su 19 begiu, kad dungstelejimas ties 13 pavara aisku buvo ir bus. Jd autoquadas plus irgi gera tik gal automatine patogesne

Viktorai tai, kad hollandas visa galva auksciau  komfortu nei jd, nera ten net ka lyginti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei naujas tai garantinis turėtu sutvarkyt, o dėl to komforto tai kokie ten skyrtumai, ko trūksta tam NH iki džonio

cia kita politika, naujas be garantijos yra, visi pribumbasai, tik nera LCD ekrano ir el. hidro poru, nepatinka pagrindiniu miktuku isdestimas vos ne po sedyne, nera apsvietimo jungikliu reguliavimui, pvz kondiskes tamsoje reikia grabaliotis nes nieko nematai, priekinio lango valytuvui nera podeties su pertrauka, zaliuzes ne i tema kandarojasi bele kaip, visokios tokios smulkmenos, kurios dazniausiai pastoviai naudojamas pagerinant sau konforta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kita politika, naujas be garantijos yra, visi pribumbasai, tik nera LCD ekrano ir el. hidro poru, nepatinka pagrindiniu miktuku isdestimas vos ne po sedyne, nera apsvietimo jungikliu reguliavimui, pvz kondiskes tamsoje reikia grabaliotis nes nieko nematai, priekinio lango valytuvui nera podeties su pertrauka, zaliuzes ne i tema kandarojasi bele kaip, visokios tokios smulkmenos, kurios dazniausiai pastoviai naudojamas pagerinant sau konforta

uz toki kainu skirtuma gali tuos apsvietimus ir kitas smulkmenas pasidaryt kaip nori, jei jau taip erzina. Beje, bent jau mano, 6930 neturi periodinio valytuvu rezimo. Butu idomu rimtus skirtumus isgirst.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziuriu labai populiari siemet si traktoriu pora vidutines galios segmente. Rinkomes ir mes taro JD 6150M ir Naujos serijos Puma 150 :) Kadangi tai pirmasis uzsienietiskas traktorius ukyje tai persedus nuo belaruso ir T150k komforto pilnos akys abiejuose traktoriuose :) Buvo pasirinkta Puma 150 del 50 tukst. litu mazesnes kainos ir teigiamu atsiliepimu kitu Puma turetuju ;) Mano manymu tai tikrai protingesnis pasirinkimas :) Traktorius dirbs su 3m horsch sejama, 5k paprastu kvernelandu( ateiti planuojamas 4x4 vartomas), 5 arba 6 metru germinatorium ir dvejomis 10t priekabomis transportavimui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

uz toki kainu skirtuma gali tuos apsvietimus ir kitas smulkmenas pasidaryt kaip nori, jei jau taip erzina. Beje, bent jau mano, 6930 neturi periodinio valytuvu rezimo. Butu idomu rimtus skirtumus isgirst.

kam perdarineti jei yra naujas daiktas bet ne logiskai sukomplektuotas gerai kad bent kondiske salia radijos ne taip kaip kitiems uz nugaros stojkeje,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kam perdarineti jei yra naujas daiktas bet ne logiskai sukomplektuotas gerai kad bent kondiske salia radijos ne taip kaip kitiems uz nugaros stojkeje,

Na kažkos idomus tas tavo holandas, šiaip tai iš viršaus tokia nežymi šviesa apšviečia visus jungiklius kurie yra dešiniajame porankyje, porankis reguliuojasi, tai nežinau kaip ten atrodo,kad tie jungikliai po sėdyne nes pats porankis kilnojasi kartu su sėdyne irdar atskirai su jungikliu gali reguliuot poraki,   visu jugikliu simboliai šviečia balta šviesa o ijungus šviečia ryškesne geltona šviesa, kondiškės reguliavimas tai teisingai ant galinio kairiojo statramsčio bet niekad neatkreipiau dėmesio, kad būtu nepatogu ji valdyt, vienintelis jungiklis neapšviestas tai masės išjungėjas, netgi išlipus iš traktoriaus dar kelias sekundes dega laipteliu apšvietimas ,o kur dar funkcija ''palidėk mane namo'' Sėdyne ir aukštyn ir žemyn ir i prieki ir atgal supasi ir i šonus sukiojasi,na nežinau ko daugiau reik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kažkos idomus tas tavo holandas, šiaip tai iš viršaus tokia nežymi šviesa apšviečia visus jungiklius kurie yra dešiniajame porankyje, porankis reguliuojasi, tai nežinau kaip ten atrodo,kad tie jungikliai po sėdyne nes pats porankis kilnojasi kartu su sėdyne irdar atskirai su jungikliu gali reguliuot poraki,   visu jugikliu simboliai šviečia balta šviesa o ijungus šviečia ryškesne geltona šviesa, kondiškės reguliavimas tai teisingai ant galinio kairiojo statramsčio bet niekad neatkreipiau dėmesio, kad būtu nepatogu ji valdyt, vienintelis jungiklis neapšviestas tai masės išjungėjas, netgi išlipus iš traktoriaus dar kelias sekundes dega laipteliu apšvietimas ,o kur dar funkcija ''palidėk mane namo'' Sėdyne ir aukštyn ir žemyn ir i prieki ir atgal supasi ir i šonus sukiojasi,na nežinau ko daugiau reik.

nava pasirodo dar trukumu yra nes mano sedyne nesisukioja nes porankis kliutu ir nera palydek mane namo, jo tenai apsvietimo nera kur jungiasi papildomos sviesos ir mases isjungejas, o mano kondiske salia magnetolos tai ten tamsu kaip siknoj

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nava pasirodo dar trukumu yra nes mano sedyne nesisukioja nes porankis kliutu ir nera palydek mane namo, jo tenai apsvietimo nera kur jungiasi papildomos sviesos ir mases isjungejas, o mano kondiske salia magnetolos tai ten tamsu kaip siknoj

Tai gal tavo senesnės laidos tas nev hollandas ar kaip nes dabar pasižiūrėjau joutubėi tai jo yra kažkokia kabina kur be monitoriaus ir su hidroporom mechaninėm tai ten jo jungikliai kažkur nepatogiai išdėstyti, bet tai dabar kažin ar tokius begamina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei naujas tai garantinis turėtu sutvarkyt, o dėl to komforto tai kokie ten skyrtumai, ko trūksta tam NH iki džonio

Davidai, nepasakok, tikrai kolkas holandui ar pumai, su amortizacija pale savo klases, kd neprilygs. Su deminiu arinejom . Kietas kaip metalas. Jokio minkštumo. Durys girgžda. Nesamonele.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kam perdarineti jei yra naujas daiktas bet ne logiskai sukomplektuotas gerai kad bent kondiske salia radijos ne taip kaip kitiems uz nugaros stojkeje,

del 50 gabalu dar ne tokias smulkmenas iskesciau.

O del tu legendu, kaip buvo pamineta, tai daznai kartojamos legendos virsta pasakomis, o pasakose tik dalis tiesos yra.  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nava pasirodo dar trukumu yra nes mano sedyne nesisukioja nes porankis kliutu ir nera palydek mane namo, jo tenai apsvietimo nera kur jungiasi papildomos sviesos ir mases isjungejas, o mano kondiske salia magnetolos tai ten tamsu kaip siknoj

kai isjungi mase ir lipi laukan pabandyk trukteleti sviesu perjungeja "trumpos ilgos" kiekvienas truktelejimas turetu suzadinti "palydek namo" 15 sekundziu

1 truktelejimas 15 sek 2 truktelejimaI 30 sek ir taip toliau bijau apsimeluoti, bet tai yra iki 45 ar tai 60 sek

tai vienas dalykas

antras dalykas pas Viktora yra tikras t7000 su pilna komplektacija, o pas Ukdavidas jei nieko nemaisau tai pereinamasis arba "servisiniu" zargonu mazoji puma arba mazasis t7000 jis bus ir kratesnis nes turetu buti trumpos bazes ir su paprastesne priekinio tilto amortizacija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...