Jump to content

JohnDeere 6170M ar Puma 185


Lexionas

Recommended Posts

Ka manot apie valtra t194h? Cia ta naujoji. Turiu komercini, kaina 86k. John deere 195m 108k. komplektacijos panasios, tik valtra turi kabinos amortizacija ir 50 greiti☺ ar verta uz jd 20k daugiau moket...?

tu rasei kad valtra t194h, tai sis modelis yra su HITECH greiciu deze, o tos deze jau eina simtc metu be siu metu :), as buvau gaves komercini pries naujus tai plikut plikutelis kainavo 76 +pvm

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ŠA VAIKAI, o tai tuoj dirža paimsim  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

1. Naujieji traktoriai visi skaičiuoja ASTRONOMINĘ valandą svarbu įjungtas degimas ir sukasi variklis ir čia nereikia išradinėti dviračio per naują

2. Variklis su EGR visada bus bukesnis už variklį su SCR nes:

     tiek EGR tiek SCR yra dėl ekologijos

     EGR velyvesnis degimas, žemesnė degimo temperatūra mažiau NOx, daugiau suodžių, suodžiai per EGR gryžta į variklį

jei gilinantis labiau tai EGR yra du variantai vidinis ir išorinis, bet čia ne apie tai

     SCR ankstyvesnis degimas, aukštesnės temperatūros mažiau suodžiu daugiau NOx. NOx suskaidomas katalizatoriuje, pasitelkiant i pagalbą ADblue

https://www.youtube.com/watch?v=oTdUHImtq1A

3. kuro sanaudos 80-85% priklauso nuo santykio tarp smegenų tūrio ir bato išmieros 

4. niekam neydomu kiek pas tave postų prirašyta, svarbiausia buk mandagus nešok į akis ir kitų nešerk tais dalykais kurių pats neėstum, ir tada tavęs niekas neužkabinės ir nereikės bliauti kampe atsisėdus: ojojoi mane užbanino (man rodos nė vienas pirma kart užėjęs į svečius nesakot: Labas vakaras, durneli, man rods pas tave keletos vingių smegenyse trūksta)

5. Pas mus moderatoriai ir taip gan tolerantiška liaudis

P.S. užbėgant įvykiams už akių iškart pasakau, kad as tikrai ne JD fanas, man jo net spalva nepatinka  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

 

 

     

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kada planuoji cipuot, iskart ar lauksi garantijos pabaigos? :) As ir mastau apie savo pumos cipavima bet pirma reiks isbandyt darbuose ka ji gali :)

Aš manau iš kart galima čipuot, visvien jei kokia klaida meta, ar gedimas programinės įrangos, tai perrašo iš naujo ir kad cipuota net nepasižiuri garantinio servizistas, beje kiek galvoji kelt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš manau iš kart galima čipuot, visvien jei kokia klaida meta, ar gedimas programinės įrangos, tai perrašo iš naujo ir kad cipuota net nepasižiuri garantinio servizistas, beje kiek galvoji kelt?

As manau pralauksiu tuos metus garantinio ir tada ziuresiu :) O cipavimas labai paprastas taupymo budas, mano puma 150 taciau net ant traktoriaus variklio lenteles uzrasyta "Advanced power 129 kw" Taigi iki tiek ir planuoju kelt galia ( jeigu reikes nes dar neisbandyta traktorius darbuose) be to ir serviso atstovas sake gali drasiai cipuot ir dauguma taip daro nusiperka su programiskai silpnesniu varikliu is gamyklos ir po to persiprogramuoja i saugia didesne galia ir taip sutaupo pinigu :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

garantinio cipuoti nepatariu, servizas vistiek atkas kad buvo cipuotas, gyvenime esu susidures su cipuotu fendu ir kai su gedimu nuvare i serviza jau ismontave cipa ir tipo istryne kompe klaidas, tai pajungus servize gamykline programa, viskas kuo puikiausiai matesi, tiesa veiksmas vyko uzsienyje, tai gal LT ir netures su kuo taip giliai paziureti, o gal ir tures, kas cia zino :eusa-think:

o kas liecia del cipavimo, tai cia kaina islosi, perki silpniausia traktoriu savo klaseje, cipuoji ir gauni galingesni uz cipo kaina, kai dirbau Airijoje, tai pas juos tas labai populiaru buvo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na variklis tai aišku bet pvz. pavaru dėžės, sankabėliu diametrai,kiekiai velenėliu storiai ir panašiai ar identiški ar ne?

Pavizdžiui kažkada turėjau zetor forterra, ten jie paprasti kaip dvi kapeikos ir ten nėra net ka čipuot (bent jau ankstesni modeliai) ir išoriškai atrodo identiški bet pasirodo jau prie 10 aj skirtumo skirdavosi sankabos konstrukcija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus čipavima matote kaip galio didinima ir daugiau nieko. Galima tuos pasčius padargus tampyti su tuo pačiu traktorium. Vien dėl kuro ekonomijos verta chipuoti. Keleta litru nuo hektaro sutaupant dirbant viena ar kita operacija jau yra laimėjimas. O gyvesnis traktorius niekam nepakenkė ;)

Toks kaip tavo viktorai holandas smagiai pasidaro apie 250 260 ag. Bet ikinkius i darba is kart pasimato taupymas ant kuro. Aukstesne pavara zemesni variklio sukiai ir jau islosi. O protingai dirbant dar nei vienas nesudraske.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu su tuo cipavimu nera taip paprasta kaip atrodo, jei varikliai ir tie patys tik tipo programiskai sukelti arkliai tai nereiskia kad cipavus silpnesni iki galingesnio nebus problemu....

McCormika cipavo ir jei gerai prisimenu tai is 110ag dare 145ag, tai po operacijos pradejo kaisti kaip velnias, o pasirodo kad ir varikliai tie patys, bet isiurbimas ir ismetimas skyresi, o to niekas neziurejo, bile tik cipavo ir valio, nu bet cia buvo senai, galim sakyt pati pradzia tu cipavimu, patirties nebuvo :icon-rolleyes:

o seip jei variklio modelis tas patc, vizualiai irgi viskas taip pat, tai drasiai didini iki protingos ribos ir varai, as pas save buvau sukeites kompus belarusam, is 1025 idejau i 952, ir viskas ore, dirbo kaip priklauso :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš manau iš kart galima čipuot, visvien jei kokia klaida meta, ar gedimas programinės įrangos, tai perrašo iš naujo ir kad cipuota net nepasižiuri garantinio servizistas, beje kiek galvoji kelt?

kai perresys nauja programa tau nebeliks cipuotos programos, ko pasekoje gausi kviestis chipuotojus vel

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...