Jump to content

Konstruojam, remontuojam, gaminam, tobulinam


arunis

Recommended Posts

su tom gamyklinem tai mistika kazkokia, man kai atveze telferi ir pamaciau gamyklines siules tai iskart slabna pasidare :icon-mrgreen: :mrgreen: :icon-mrgreen: , bet jos laike 12m ploti, o pas mane liko tik 6,5 tai kaip ir normaliai :icon-geek: :geek: :icon-geek:

neziurint i tai pirmos nuotraukos sedevra siulyciau perlieti per nauja :icon-rolleyes: :roll: :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na o mano rudeniniai darbai. ruosiu darbiny arkly tech apziurai. Pilnai perinkti stabdziai smeliuota gruntuota dazyta. pecius nesilde, radijatoriaus dar negavau. Laukiu slenksciu is alegro.pl turi pareiti nes dabartiniai kiauri. Galinis reduktorius buvo pabires kapitaliai ir tas padarytas. naujos stebules priekyje ir granatos. Kaip ir viskas pradziai.

post-3907-0-88653000-1479147872_thumb.jpgpost-3907-0-85823400-1479147897_thumb.jpgpost-3907-0-11657600-1479147922_thumb.jpgpost-3907-0-76765500-1479147947_thumb.jpgpost-3907-0-08661000-1479147976_thumb.jpgpost-3907-0-97498500-1479148025_thumb.jpgpost-3907-0-98331700-1479148044_thumb.jpg

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

kas žinote plačiau apie tokia "gaspodarstva"?

vat jei į kokį mtz sumontavus?

Lygiai tas pats, kaip massey ferguson'e. Montuojant į mtz reikėtų elektrohidraulinio skistytuvo ir daviklių. Pats brangumas ir būtų skirstytuvas , nes anas turi būt proporcinis, o ne atidaryta - uždaryta, nes neis kitaip reguliuoti nuleidimo greičio. Bet kad man ir originalus ruskio jėginis - pozicinis normaliai veikia... Nebent nori prabangiai, mygtukais valdyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lygiai tas pats, kaip massey ferguson'e. Montuojant į mtz reikėtų elektrohidraulinio skistytuvo ir daviklių. Pats brangumas ir būtų skirstytuvas , nes anas turi būt proporcinis, o ne atidaryta - uždaryta, nes neis kitaip reguliuoti nuleidimo greičio. Bet kad man ir originalus ruskio jėginis - pozicinis normaliai veikia... Nebent nori prabangiai, mygtukais valdyti :)

vat ir nepataikei :icon-mrgreen: konkreciai sitam atvejui jeginis pozicinis yra mechaninis tik vietoj valdymo traukemis pastatytas el aktuatorius  kuris atlieka rankenu darba :icon-geek: :geek: :icon-geek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vat ir nepataikei :icon-mrgreen: konkreciai sitam atvejui jeginis pozicinis yra mechaninis tik vietoj valdymo traukemis pastatytas el aktuatorius  kuris atlieka rankenu darba :icon-geek: :geek: :icon-geek:

 

Aaa, tai ten tas makarajus, kur ant galo rodo ? Aš supratau, kad ten lygio daviklis :D Nu viskas aišku dabar  ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...