Jump to content

Reikalinga info apie Case farmall U PRO 115


Recommended Posts

As is pacio vadybininko girdejau,nebent smarkiai melavo,sako kam imt 115 del galios,jei gali pasiimt 95 ir ta pati turet,o 115 jau virsus,ner rezervo. As ta girdejau,o kaip yra nezinau

Beja jis komunreilas ne mechanika tai AG gali iškelta tik perdaug neverta tai daryti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jis nebus darbinis arklys pilnai laukam visiem apdirbti tai baisiai galvos nwauku jei su bielku 1025,3 uzardavau 160ha per 11dienu tai su turima technika bus lengviau ;) man ir užteks manau tų 117 maximaliu. Beje pusbrolis suciupavo savo JD premiuma iš 135 pasidarė 190 AG ir viskas ten laiko ;)

Tik nereikiačia kliedėt, kad su bielkiu per dieną 15 ha užari. Ką reik rūkyt, kad rokias nesamones rašinėt.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tikiu kad žmonės kurie pas save tingi dirbdami padirbti po 14h y diena. Aš uzsipilu kuro ir papietauju per 15 min. Tikrai neyrodinesiu, juolab Tiem kas tingi dirbti, poto verke kad nesiseka ar nespėja :) nesakau ten jei laukai po 3 ha ir kokį trikampiai neįmanoma daugiau kaip dešimt ha yspausti. Normalios laukuose galima daug nuvikti, o jei būtų smėliai tai dar ne tiek uzart eitų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie namų uzsipildavau, o toli jei tai atveždavo,buvo pagrindinis arklys teko padirbėti valandų, supranti jei žmogus 8h dirba ir spėja apsidirbti be sancu daugiau nei 9 bet jei laukas bent puskilometrį ne trikampiai eina daug uzarti, ardavau tikrai virš 12h

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1025.3 su kokiu plugu ardavai? 4x40 vartomu..? butu idomu pamatyt ta pluga ir arimo visa procesa..

Overumu, pakabinamų 4 korpusų nevartomu, maximaliu uzgriebiu.tai maždaug 2m pro traktoriaus ratą apie 30cm plačiau ardavau. Plūgą pardavęs, likęs traktorius, jei rasių kokia foto ar ką ymesiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1025.3  su kokiu plugu ardavai? 4x40 vartomu..? butu idomu pamatyt ta pluga ir arimo visa procesa..

yra pas mane kaimynas aria su kvernelendu 4 vartomu su belarus 1025 ir kiek pastebejau del traukos tai viskas kaip ir normaliai tik toks vaizdas kad kyla daugiau padirbus problema su apvertimu plugo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra pas mane kaimynas aria su kvernelendu 4 vartomu su belarus 1025 ir kiek pastebejau del traukos tai viskas kaip ir normaliai tik toks vaizdas kad kyla daugiau padirbus problema su apvertimu plugo

pakeista tepalas paskui negalioja stumti plius paskirstytojas gali buti kad šiltas tepalas per vožtuvus prateka. Bent man taip su juo buvo, beto susidėvėjo siurblys su paskirstytuoju, db furine apie 25t smėlio išversti tai gaza pilną praktiškai uzmyti teikė kad pakeltu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atkreipkite dėmesi belarusu skeptikai, kokius krūvius jie atlaiko, 160 hektaru per 11val, furinė puspriekabė su 25 tonom žvyro, o sako belarusai prasti traktoriai.

Manau keisiukas gali neatlaikyt tiek.

ta prasme 160 per 11h? Kur taip paskaitet? Taip dirbo daug šitas belarus 3 sezonus ariai po 160ha izdirbdavau po tręšimo 250ha tai? Bet po sotuvyriju betu motoro kapitalinis, sankaba stiprinti. O 25t tai viena kartą teko, seip jevi su je 17t smėlio išėjo teko pilna pasitraukti. Pas mane db ūkį šiuo metų valtra 193ag tai gal farmalas valios traselka nešioti, pakabinama sejalka? Priekaba pavillti? Ir 4x4 manau negaus tiek krūvio kiek gavo tas bielka? Keista ta mūsų leidis:) kaimynas su 95 belka europiniu su 3x3 vogeliu uzsitare 120 ir dar dirba syta, ir jevu velka dvi pts6 padaręs po 10 tonų kviečių ir dirba žmogus, gal jum kaip byra valiuta iskazkur turit normalų parką ir saipotes is tu kas mažiau turi ir stengėsi. Asmeniškai aš prieš 5 metus pradėjau su 5 ha tai tipo reikia iš to pasijuokti? Kai aš ūkininkauti pradėjau, bijau sumeluoti, ten Lietuvo kur žemės pačios brangiausios ir jų nuoma pati didžiausia ? Rimtai kartais syta pamastykit prieš tyciodamiesi, sakau skauda tiem kas tingi dirbti ir paskui verkia jog nespėja ar nesiseka...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...