Jump to content

Reikalinga info apie Case farmall U PRO 115


Recommended Posts

Pabandyk,čia lygiai toks pats. Tik pakabos kėlimo galia 5900 kg. Nesveikai daug,tokiam mažam traktoriui.

na ka raso tai dazniausiai netiesa, o del kelimo na pas mane bent kaip yra valtra tai slaunu ausys apie 30cm nutole nuo rato  o db farmalo tai max15cm.nepamegines nesuzinosiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

faktine tai ten virs 4000kg o teoriskai tai neismeginau bet manau kels su storais cilindrais pas mane. su freza ziuresiu kur ant saves deze o ne per atstuma nuo frezos

4 metro freza su sejama ant saves valtra 171 (7700 kg keliamoji galia, variklio 180ag) kelia labai sunkiai, variklio galios nepamaisytu ir daugiau. Manau 3 metru reiktu bent 150AG ir pakabos galios nuo 7000kg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 metro freza su sejama ant saves valtra 171 (7700 kg keliamoji galia, variklio 180ag) kelia labai sunkiai, variklio galios nepamaisytu ir daugiau. Manau 3 metru reiktu bent 150AG ir pakabos galios nuo 7000kg.

As manau viskas nuo pacios sejalkos vietos ar ji ant frezos ar metras uz jos lb jau keiciasi kelemosios galios poreikis. O ag poreikis dar nuo zemes priklauso, nes 3m tai ne 4m ji svoris zenkliai skiresi bei darbiniu detaliu kiekis Žemėje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Kolkas traktorius eina lyg nieko buvo smulkmiu. Bet apie frontaliny tai galiu patarti bekit nuo x serijos frontaliniu. Jau 5kart frontaly taise uzvelka Kaikscius isplesia sapynas ant kaiksciu viena nutrauke varzta tai izskete remus uzlenke cilindra, pakeite naujus cilindrus ir remus laikymo prieky sustiprintus , vistiek lauzo kaiksciu spynas...

Tepu kas 4 valandas darbo, nzn net kip su vyrais kalbeti, nes yvoriu nei remuos nei cilindruos nieko nera tik skyle ir kaikstis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolkas traktorius eina lyg nieko buvo smulkmiu. Bet apie frontaliny tai galiu patarti bekit nuo x serijos frontaliniu. Jau 5kart frontaly taise uzvelka Kaikscius isplesia sapynas ant kaiksciu viena nutrauke varzta tai izskete remus uzlenke cilindra, pakeite naujus cilindrus ir remus laikymo prieky sustiprintus , vistiek lauzo kaiksciu spynas...

Tepu kas 4 valandas darbo, nzn net kip su vyrais kalbeti, nes yvoriu nei remuos nei cilindruos nieko nera tik skyle ir kaikstis...

O tai jei ivores istekinus ir privirinus prie remo ?? gal koks eksponatinis variantas 

ir ta spyna kaiscio ??  pas mane ne toks eksponatas bet ..kaistis is galo su varztu prie remo prisiverzia (varztas 10mm) ir laiko .net uzrudyja bet neislenda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolkas traktorius eina lyg nieko buvo smulkmiu. Bet apie frontaliny tai galiu patarti bekit nuo x serijos frontaliniu. Jau 5kart frontaly taise uzvelka Kaikscius isplesia sapynas ant kaiksciu viena nutrauke varzta tai izskete remus uzlenke cilindra, pakeite naujus cilindrus ir remus laikymo prieky sustiprintus , vistiek lauzo kaiksciu spynas...

Tepu kas 4 valandas darbo, nzn net kip su vyrais kalbeti, nes yvoriu nei remuos nei cilindruos nieko nera tik skyle ir kaikstis...

Tai ka tu su juo dirbi kad varztai trukineja,gal svorius kokius nenormalius kiloji,as tai sutepu i metus karta gal du daugiausia nu pas mane kitoks, bet vistiek tepti kas 4 val nesamone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai jei ivores istekinus ir privirinus prie remo ?? gal koks eksponatinis variantas

ir ta spyna kaiscio ?? pas mane ne toks eksponatas bet ..kaistis is galo su varztu prie remo prisiverzia (varztas 10mm) ir laiko .net uzrudyja bet neislenda

Patys dotnuviniai sako kosmusas, prie pat jis turi kelti lyg 2200 kg neatkelia nei 2000kg naklonas jei verce tai traktoriaus galas kyla, cia su sakem. Varztai stovi lyg desimtukai sesekampiu sukas. Mistika kazkokia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ka tu su juo dirbi kad varztai trukineja,gal svorius kokius nenormalius kiloji,as tai sutepu i metus karta gal du daugiausia nu pas mane kitoks, bet vistiek tepti kas 4 val nesamone.

Jokio kosmuso, pamegyta pakelti 2000kg ju nepakele, taip tai kilnoju po 1200kg ir po 1000kg trasas daugiau ner tikslo kelti o taip tai su 0,5kubo 2m kausu smely is karjiero kasuosi ir pasilyginu namie. Dotnuva sake jau duoda uzklausa y gamykla koky sprendima ji darys, sako arba pergamys su yvorem arba frontaly des q serijos. Bent zadejo, ziuresim kokia reklama firmos bus ir atstovu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai kažkaip atrodo kad padaugini tu jam apkrovos, apžiūrėk atidžiai ar koks rėmas nebus pasisukes biški, šiaip trac lift(zetoriniai) senesni bent tai irgi beveik visi mazgai be įvorių, ir laiko be problemų, tai čia kažkokia lempa.

kai tik pasemiau jy nauje 2mh parsivariau ant rytojaus persikroviau beveik 3furas trasos po 1000kg vienu metu. Uztrukau gal pora valandu jau tada isejo dvi kaiksciu fiksavimo gumos. Esu dirbes au visokiais frontaliniais, pirmas kartas kad tokios nesamones. Puzbrolis turi kazkoky mx lyg panasiu remu tepa kas antra diena jei tik front dirba kausas 0,7 kubo kele po 2000kg kelmus rauna kasa smely,meslus krauna lygina zemes per 5metus jokios bedos nebuvo. Sakau man paciam cia lempa gryna su situ frontaliniu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai tik pasemiau jy nauje 2mh parsivariau ant rytojaus persikroviau beveik 3furas trasos po 1000kg vienu metu. Uztrukau gal pora valandu jau tada isejo dvi kaiksciu fiksavimo gumos. Esu dirbes au visokiais frontaliniais, pirmas kartas kad tokios nesamones. Puzbrolis turi kazkoky mx lyg panasiu remu tepa kas antra diena jei tik front dirba kausas 0,7 kubo kele po 2000kg kelmus rauna kasa smely,meslus krauna lygina zemes per 5metus jokios bedos nebuvo. Sakau man paciam cia lempa gryna su situ frontaliniu.

Toj 3 foto man atrodo stokas palinkes o gal uzsimiegojus akis dar 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ir parasiau jog uzlenke cilindra

 

Aš tau kažkuriam poste sakiau, kad frontalas per daug ilgas ir bus bėdų, o tu sakei, kad nebus, viskas ok :) Mes turim deutz 137 ag su rimtu svoriu ir frontalas daug arčiau traktoriaus priekio, tai toną trašu kelti yra ka veikti, o tu su tokio ilgumo net neisivaizduoju kai keli be svorių gale, o gal naudoji svorius? Išties siulau mažiau kilnoti, nes tiesiog per dideles apkrovos metalui. Aišku gal kažkas nedadaryta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tau kažkuriam poste sakiau, kad frontalas per daug ilgas ir bus bėdų, o tu sakei, kad nebus, viskas ok :) Mes turim deutz 137 ag su rimtu svoriu ir frontalas daug arčiau traktoriaus priekio, tai toną trašu kelti yra ka veikti, o tu su tokio ilgumo net neisivaizduoju kai keli be svorių gale, o gal naudoji svorius? Išties siulau mažiau kilnoti, nes tiesiog per dideles apkrovos metalui. Aišku gal kažkas nedadaryta...

tai turiu kruva pavyzdziu kur su ilgesneis frontaliais kele didesnius svorius ir nera bedu nes visur stovi yvores, pas mane ju nera, patys dotnuviniai jau sako kad su q serija nieko panasaus nebuve tik su x serija. Pas mane siurblys 100litru svorio tonai nereikia gi transportinem tokio svoruo neveziojam del keliu maisu nesikabinsiu svorius.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...