Jump to content

Reikalinga info apie Case farmall U PRO 115


Recommended Posts

ta prasme 160 per 11h? Kur taip paskaitet? Taip dirbo daug šitas belarus 3 sezonus ariai po 160ha izdirbdavau po tręšimo 250ha tai? Bet po sotuvyriju betu motoro kapitalinis, sankaba stiprinti. O 25t tai viena kartą teko, seip jevi su je 17t smėlio išėjo teko pilna pasitraukti. Pas mane db ūkį šiuo metų valtra 193ag tai gal farmalas valios traselka nešioti, pakabinama sejalka? Priekaba pavillti? Ir 4x4 manau negaus tiek krūvio kiek gavo tas bielka? Keista ta mūsų leidis:) kaimynas su 95 belka europiniu su 3x3 vogeliu uzsitare 120 ir dar dirba syta, ir jevu velka dvi pts6 padaręs po 10 tonų kviečių ir dirba žmogus, gal jum kaip byra valiuta iskazkur turit normalų parką ir saipotes is tu kas mažiau turi ir stengėsi. Asmeniškai aš prieš 5 metus pradėjau su 5 ha tai tipo reikia iš to pasijuokti? Kai aš ūkininkauti pradėjau, bijau sumeluoti, ten Lietuvo kur žemės pačios brangiausios ir jų nuoma pati didžiausia ? Rimtai kartais syta pamastykit prieš tyciodamiesi, sakau skauda tiem kas tingi dirbti ir paskui verkia jog nespėja ar nesiseka...

Dėl valandu suklydau rašydamas.

Tu AMBER labai jautrus esi, kurioje vietoje aš juokiosi ar panašiai iš taves.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai matosi kaip žmonės mėgina pasišaipyti ir pasijuokti... Savų laikų aš 180ha uky vienas viena seOna apdirbami, tai čia ir gal visiem juokinga? Čia prieš 12metu jevapjute 3yse runkelius dviese. O visą kitą vienas tai čia gal neįmanoma?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai matosi kaip žmonės mėgina pasišaipyti ir pasijuokti... Savų laikų aš 180ha uky vienas viena seOna apdirbami, tai čia ir gal visiem juokinga? Čia prieš 12metu jevapjute 3yse runkelius dviese. O visą kitą vienas tai čia gal neįmanoma?

Gerbiamas Amber, gal imanoma rasyti suprantamiau, nes Jusu posta po kelis kart reikia skaityti ir tai nevisad suprantu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Tai kokius pirmus darbus dirbai su nauju traktorium?

trasu kokias 3 ar 4 furas persikroviau, kitas pasikroviau, tresimam trasas veziojausi ir uzpylinejau, mediena kroviau, balky su akeciom  patampiau po pievos vienam laukely. nieko rimto. jei kainos pakils jevu tai gaus rudeny pluga 4x4 ir sejamaje su freza 3metru patampyti. o vasara tai tresimai, poto jevu vezimas, grudu krovimas, ir seja su noregine 4m jei frezos nepasiimsiu jem, na ir dar koky 1 ar 2 tukstancius tonu smelio is karjiero pasikrovus parsitemti, siu metu darbai iki rudenio vidurio bus toki

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4x4 plūgas ES 85 su 28 Nr.korpūsais?

minciu yra tokiu, bet reikia sulaukti kol aiskus biudzetas bus ir galima spresti ka galima pirkti, reliai manau apie overuma r kverneland iki 2003 m. aisku ju kaina labai panasi y bometa nauja su lingine apsauga. pora zmoniu turi tu bometu ir lyg ten viskas laiko neluzta nelinksta, kvernelando dylancios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus bėdų su kėlimu.

Aš rinkausi 100ag tarp rimto 3x3 ir lengvo 4x4. Pasirinkau trijų.

dekui uz patarimus, as pries pirkdamas pameginsiu kanors pasikabinti ir patemti, namie turim ir 5x5kverna su lingem ir hidro uzgriebiu dar nemeginau pasikelti kolkas ant kito traktoriaus pakabytas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...