Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
Prieš 4 valandas, MantvydasB pranešimas:

Sveiki, norėčiau paklausti kokio dydzio turi but paraminiai lipdukai? Ir kaip tiksliai ant stendo turi buti nurodyta jeigu parama buvo paimta gyvulininkystes sektoriui. Pvz. Petero petraicio smulkaus pienu ukio modernizavimas?

paraminiai lipdukai tai standartiski , nma duoda dykai , bent jau man dave mergaite kuri administravo mano paraiska. o ant stendo ziurek kad butu tikslus projekto pavadinimas, kaip ant dokumentu, man ir taip buvo, paskui netiko, teko greit nauja gamintis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, MantvydasB pranešimas:

Sveiki, norėčiau paklausti kokio dydzio turi but paraminiai lipdukai? Ir kaip tiksliai ant stendo turi buti nurodyta jeigu parama buvo paimta gyvulininkystes sektoriui. Pvz. Petero petraicio smulkaus pienu ukio modernizavimas?

Tinka A3 formatas(stendas)turi būti projekto nr. ir plano pavadinimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 51 minutes , apolinaras pranešimas:

Niekur nerandu elektroninės projekto rašymo versijos,  gal kas žinote, gal kokią nuorodą įmestumėte. Ačiū.

https://www.nma.lt/index.php/parama/lietuvos-kaimo-pletros-20142020-m-programa/dokumentu-formos-1/ukio-ir-verslo-pletra/8704

 

Žemiau rasi reikalingą sritį ir bus paraiška ir verslo planas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, JCB pranešimas:

Ačiū, bet čia kaip suprantu, tik versija pildyti kompiuteriu, tačiau reklamuoja, kad yra sukurta programėlė, kuri pati skaičiuoja ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...