Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

Prieš 23 valandas, Arunas S pranešimas:

As nedalyvauju perdirbime. 

Turi sodus? Gali perdirbt....

Turi gyvulius irgi yra galimybiu perdirbimui.

Turi kvieciu ir rapsu? Na ka žinau:)nei duona kept, nei alieju spaust:obscene-smokingsombrero:

P.s mano ukis augalininkyste

Ideju daug turit OK. Nu gausit parama pasistatysit , bet paskui reikes parodyt kad dirbi , gauni pinigu,VED,as dideja -kaip su ta vieta?  Ar netikrins ? Ar ta ideja uzsisuks kaip vejas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Augunstas pranešimas:

Ideju daug turit OK. Nu gausit parama pasistatysit , bet paskui reikes parodyt kad dirbi , gauni pinigu,VED,as dideja -kaip su ta vieta?  Ar netikrins ? Ar ta ideja uzsisuks kaip vejas?

Aš čia kitiems , kas nori gamyba užsiimti, nušviečiau kur link tai veda. Ypač dirbtinai viskam sukuriant. Aš už tai, kad bent 3 metus išlaikyti rodiklius. Va tada bent puse paramos norėtojų atsisijotų :)

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Arunas S pranešimas:

Aš čia kitiems , kas nori gamyba užsiimti, nušviečiau kur link tai veda. Ypač dirbtinai viskam sukuriant. Aš už tai, kad bent 3 metus išlaikyti rodiklius. Va tada bent puse paramos norėtojų atsisijotų :)

 

 

Tokia anekdotine situacija gavos su tuo islaikymu, neminesiu verslo sakos . zodziu dave parama ,pasieme prieje>gamybai.Prisipirko irengimu bla bla bla.Prisistate ir pamate kad nereikia to produkto rinkai ,arba duok pigiai ir daug arba dirbk kaip dirbai su minimalia alga.  praejus laikui ispardavineja irengimus ,naujus 4 kart naudotus - bet nieks neperka uz brangiai:-D  o tiem gaila pusdykiais parduot .O uzsukt neapsimoka veiklos nes dirbi kad dirbtum.

ps.Kur gera graza ,ten dirba ir i tas kanapeikas neziuri

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-01-31 at 23:05, Fred pranešimas:

Gal kas mokėjimo prašymus 2020 metų jau pateikėte? Kokia tvarka, ar vyksta į vietą tikrinti viešinimo stendų, įsigytų daiktų už paramą ir t.t.? 

Gal kas teikėte patys per ZUMIS, kokius dokumentus įkelti reikia apie finansus, užtenka pinigų įplaukų ir išlaidų žurnalo ? Kaip ta lentelė verslo plane kur paramos įgivendinimo metais finansai ir turi būti pasiektas VED, jos nereikia naujos užildyti ?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Zy ūkis pranešimas:

Gal kas teikėte patys per ZUMIS, kokius dokumentus įkelti reikia apie finansus, užtenka pinigų įplaukų ir išlaidų žurnalo ? Kaip ta lentelė verslo plane kur paramos įgivendinimo metais finansai ir turi būti pasiektas VED, jos nereikia naujos užildyti ?

 

Nežinau ar pataisę, bet anksčiau per žumis neleisdavo prašyt su pvm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Zy ūkis pranešimas:

Dar klausimas, kas yra ši pažyma :

Pažyma apie žemės ūkio veiklos subjekto praėjusių kalendorinių metų pajamas, parengta vadovaujantis Žemės ūkio veiklos subjektų pajamų dalies, gaunamos iš žemės ūkio veiklos, įvertinimo metodika, ŽŪM patvirtinta 2003-02-26 įsakymu 3D-66

 

Screenshot_20220206-214742_Office.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Zy ūkis pranešimas:

Sveiki, gal žinot ar priduodant paramą piniginių įplaukų ir išlaidų žurnale turi būti įtraukta ir technika kurią pirkau su parama ?

O tau nesutvarke kas projektely rašė žalio žurnalo? 

Turi viskas buti, Pavedimai, atsiskaitymai, komercinis. uz parduota produkcija,  pirkta chemija trasas sekla degalus. Ir pan. 

Man sutvarkė pridave.  Uz dvieju dienu tikrino,  paskui buvo kazkokiu netikslumu bet sutvarkė, send galutinai atsiskaite nma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...