Jump to content

Kombaino išsirinkimas


Algis...

Recommended Posts

geras pastebėjimas, bet vistiek abejoju, kad išlošus kelis laipsnius gaubimo kampo tai kompensuos pobūgnio plotą prarandamą po viduriniu būgnu. Aišku mes kalbam apie laaabai sudėtingus dalykus, laisvas dalelės judėjimas šiaudų sraute, kaip ir kur pasireiškia koreolio pagreičiai... Čia daltariniai disertacijai pakaktu.

Kaip bebūtu visais atvejais tikimasi, kad ne mažiau 90% grūdų prabirės pro pirmą pobūgnį, bet kalbant apie tokio lygio kombainus likusių grūdų gali būti kelios tonos per valandą ir juos ta sistema turi iškrapštyti, kaip galima efektyviau, o šiuo atveju aš abejoju, kad ji ne veltui kurą valgo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va va pagalaiu idomus dalykai prasidejo diskusijoje...tai yra i viska paziureti atmetus visas simpatijas, ir kalbeti konkreciai apie konstrukcija...db jau idomu :icon-rolleyes:

beje, shaulini man vat kai aiskino kombainu skirtumus, tai apie JD ir minejo kazka, kad kelias ilgesnis gaunasi, ir kad nera staciu kampu, to pasekoje maziau pazeidziami grudai...PABREZIU: iskart po to buvo sakinys, kad vat cia ir skiriasi visa inzineriu kulimo psichologija ir filosofija apie kulima , lyginant Claasa ir JD...

ir tikrai, nemanau, kad JD kompanijos inzieneriai yra durnesni uz kitus...taigi ten inzinieriai kuria ir bando ivairius variantus kaip ka geriau padaryti...vat manau cia ir yra idomumas, kad skiriasi kombainu konstrukcijos...tik tokiu keliu bus kuriami dar geresni ir pan...vat kad galetu grudo dydzio elementa koki imesti i kombainus skirtingus, ir kad rodytu kompe kaip ir kur daugiausiai pazeidziamas, kokie greiciai ir pan...vat tada palygintume kuris geresnis kombainas :icon-wink:

beje apie tepima nebejuokinkit zmoniu...JD yra tasku kur patepi visam sezonui, ir nereikia ju tepti daugiau...o kasdienai, ar kas 50 valandu, ar kas 100 tai keli taskai tik tepimo :icon-wink: kaip sakant kalbekime tiesa, o ne kazka cia dauginkime daug kartu...jeigu diskutuojam, tai kalbam ka zinom 100 procentu, o ne speliokim ar ten neteisinga info skelbkim...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip kažkas jau minėjo aš nemėgstu žalių kombainų, pagrindinė priežastis, kad nepasitikiu jų inžinieriais. Tai nereiškia, kad esu pasikėlęs ir manausi esąs gudresnis už juos tiesiog lyginu su kitų inžinierių darbais i kartais sunkiai randu skirtumų, dadėję ką nors a lia penkto veliano ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gaila kad cia neraso kas turi T serija, nes tikrai manau turi, nes 4 metai jau kazkur kaip jie eina...bet vat, kad cia nusiteike visi pries JD kazkodel tai...jeigu bus galimybe, tai as isbandysiu T serija ir papasakosiu ispudzius :icon-wink: nes man yra atvirksciai negu tau shaulini, man tai, kaip sakant: "zalesne technika, tai tas pats, kaip kad yra laukai zalesni..." ir is cia aisku, kas yra geriausi... :icon-wink::D:D:D cia yra toks pasakymas... :icon-wink: bet siaip zinok buvau gamyklose traktoriu ir kombainu Mancheime, tai patikek, kiek JD kompanija investuoja i inovacijas, kokia kontrole gamyklose...tai sakes...isivaizduok, netgi sugedus po 10 metu traktoriui, jeigu paaiskes, kad gamyklinis brokas, tai atseks kuri pamaina tada surinko ir konkreciai kuris zmogus padare klaida tada jam bus taikomos atitinkamos sankcijos...na cia galeciau pripasakot ka maciau, tai viska ten pamacius, o ypac kombainus ir smulkintuvus kaip gamina, tai kazkaip nekyla abejoniu dle kokybes...bet cia tarp kitko cia...labanakt, likimo broliai :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet siaip zinok buvau gamyklose traktoriu ir kombainu Mancheime, tai patikek, kiek JD kompanija investuoja i inovacijas, kokia kontrole gamyklose...tai sakes...isivaizduok, netgi sugedus po 10 metu traktoriui, jeigu paaiskes, kad gamyklinis brokas, tai atseks kuri pamaina tada surinko ir konkreciai kuris zmogus padare klaida tada jam bus taikomos atitinkamos sankcijos...na cia galeciau pripasakot ka maciau, tai viska ten pamacius, o ypac kombainus ir smulkintuvus kaip gamina, tai kazkaip nekyla abejoniu dle kokybes...bet cia tarp kitko cia...labanakt, likimo broliai

cia tai totali smegenu erozija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gaila kad cia neraso kas turi T serija, nes tikrai manau turi, nes 4 metai jau kazkur kaip jie eina...bet vat, kad cia nusiteike visi pries JD kazkodel tai...jeigu bus galimybe, tai as isbandysiu T serija ir papasakosiu ispudzius :icon-wink: nes man yra atvirksciai negu tau shaulini, man tai, kaip sakant: "zalesne technika, tai tas pats, kaip kad yra laukai zalesni..." ir is cia aisku, kas yra geriausi... :icon-wink::D:D:D cia yra toks pasakymas... :icon-wink: bet siaip zinok buvau gamyklose traktoriu ir kombainu Mancheime, tai patikek, kiek JD kompanija investuoja i inovacijas, kokia kontrole gamyklose...tai sakes...isivaizduok, netgi sugedus po 10 metu traktoriui, jeigu paaiskes, kad gamyklinis brokas, tai atseks kuri pamaina tada surinko ir konkreciai kuris zmogus padare klaida tada jam bus taikomos atitinkamos sankcijos...na cia galeciau pripasakot ka maciau, tai viska ten pamacius, o ypac kombainus ir smulkintuvus kaip gamina, tai kazkaip nekyla abejoniu dle kokybes...bet cia tarp kitko cia...labanakt, likimo broliai :icon-wink:

Nu jo :eusa-think: apdorotas dojaus esi pakankamai , net i gamykla nuveztas (o gal ir klystu) , siuliciau nuvykti ir i claaso gamykla , ir NH , ir caseih , ir agco , jos taipat nemaziau investuoja ir manau ispudzius patirtum gal net didesnius. Asmeniskai as nesu salininkas tik vienos spalvos, man labiau patinka vaivorykste .Tikrai idomiau, taip sakant platesnis paziuru ratas. Negi nesinori dirstelt i svetimas... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet siaip zinok buvau gamyklose traktoriu ir kombainu Mancheime, tai patikek, kiek JD kompanija investuoja i inovacijas, kokia kontrole gamyklose...tai sakes...isivaizduok, netgi sugedus po 10 metu traktoriui, jeigu paaiskes, kad gamyklinis brokas, tai atseks kuri pamaina tada surinko ir konkreciai kuris zmogus padare klaida tada jam bus taikomos atitinkamos sankcijos...na cia galeciau pripasakot ka maciau, tai viska ten pamacius, o ypac kombainus ir smulkintuvus kaip gamina, tai kazkaip nekyla abejoniu dle kokybes...bet cia tarp kitko cia...labanakt, likimo broliai

cia tai totali smegenu erozija.

ka, netiki kad taip galetu buti?cia tik tarp kitko...as nesakau kad taip ir yra, gali buti kad cia marketingo triukai ir pan...cia tik siaip info...nieko as nesu apdorotas nei ka...tiesiog skonio reikalas cia...nes technologijos plius minus panasios visur naudojamos, tik jos nevienoda laiko tarpa laiko...ir cia nera atsakymu, nes kiekvienas atvejis unikalus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nematau prasmės gilintis kokios spalvos pas kurį apatiniai :) kiek giliai kokia spalva kam įaugus.

Apie surinkimo kokybę, na kažin ar kas nors tuo abejoja, be to internete nepačiupinėsi.

O vat apie kūlimo logiką ar kaip ten tą dalyką pavadinai galim pliurpti kiek telpa. Internete tam reikiamos informacijos sočiai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D na gal pakaks nipelius skaičiuoti, ainam prie reikalo. Neturiu nieko prieš velianus, guolius, diržus ir visą kitą jei jie dirba visuomenei naudingą darbą.

Kalbant apie T konstrukciją logikos galima įžvelgti. Kuo daugiau visokių vingių masės kelyje tuo daugiau jos galima sukišti į kombaino pavadinkim "bėginį metrą" nedidinant sluoksnio storio. O tai yra pralaidumas. Taip pat kuo dažniau ir staigiau masė keičia judėjimo kryptį ir greitį tuo daugiau inercijos jėgų, padedančių separacijai. Ko aš nesuprantu tai kam tuos kringelius reikėjo paleisti virš būgno prarandant naudingą separacijos plotą, ir inercijos jėgas nukreipiant į viršų? Kokia prasmė svaidyti užsilikusius grūdelius virš šiaudų masės iš kur jie paskui turės prasiskverbti pro šiaudus žemyn iki pat sietų? Vat ko aš ten nesuprantu.

o kaip mase juda rotoriniam

beje aš turiu T bet nei girsiu nei peiksiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

laukiau šito klausimo, bet vat kaip trumpai ir aiškiai išdėstyt skirtumą tarp centrifūgos (rotoriaus) ir būgno permetančio masę sekančiam? Esminis skirtumas tas, kad masei judant po būgnu ir vir š jo viršutinis sluoksnis išlieka viršuje. Rotoriuje taip pat išcentrinė jėga varo grūdus link išorės esminis skirtumas tame, kad rotoriuje išorinis masės sluoksnis esantis viršuje, sukantis rotoriui nusileidžia į apačia ir tarp išorėn išspaustų grūdų ir valomosios lieka tik pobūbnis ir jiokio šiaudų sluoksnio.

Nežinau ar suprantamai išaiškinau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nematau prasmės gilintis kokios spalvos pas kurį apatiniai :) kiek giliai kokia spalva kam įaugus.

Apie surinkimo kokybę, na kažin ar kas nors tuo abejoja, be to internete nepačiupinėsi.

O vat apie kūlimo logiką ar kaip ten tą dalyką pavadinai galim pliurpti kiek telpa. Internete tam reikiamos informacijos sočiai ;)

nera ka bepridurti :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai keista kaip kombainu pardavejas arsiai gina inzinieriu pozicijas :D Ir pats daro sprendimus kas gerai kas blogai. Gal sakau vistik reikia keisti profesija. Ar atlyginimas nepriot?

Nieko nesupratau apie ką tu čia? Ką ir nuo ko čia gynti reikia? Ir šeip ryšio nepagaunu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lexion 540 2004m. neisijungia 3 begis. raso monitorius kad neimanoma ijungti 3 begio. 1,2 junginejas gerai. Kur pradeti ieskoti slieku?

davikliai(kazkaip mandrai ten juos vadina) bus pareje ko gero, kur i deze sukas... :eusa-think: man naujam buvo pastrige, nes uoste matyt kraudami pajunginejo ne taip, reik paspaust ir palaikyt kokias 5 sekundes kol persijungia, o ne tik spustelt ir paleist...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...