Jump to content

Kombaino išsirinkimas


Algis...

Recommended Posts

na taip tu teisus, kiekvieni metai su savo iššūkiais

pvz musu didžiausias stabdis būdavo priemimas nuo kombainu, siemet ta problema bus ispresta ko gero, tai manau viskas bus ok. Tik javapjute bus velyvesne ko gero, nes daug pas ką iššsalo ž.kviečiai, rapsas, juos keis vasarojus tai javapjutė pavažiuos link rudens, o ar tai bus geriau ar blogiau matysim pagal orus... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaikeliuk tu mano. Kas gi su tavim ginčijasi. Ir ežiukui aišku, kad pardavimuose didžiausias menas yra ne patenkinti paklausą o ją sukurti. Tas pats galioja ir atvirkščiai, jei ne turi ko nors savo krepšelyje tai ir įtikinėji tautą, kad to visai nereikia. Mano patarimas tau, geriau panaudok tą energiją normalaus produkto paieškai ir jei žmogus norės pasiūlysi, nenorės nesiūlysi. Nes dabar atleisk, bet Algis tikrai teisus.

Sauliau,

gaila kad neturiu laiko dažniau apsilankyti šitame forume (nors panašu kad tu vien tai ir darai kad sėdi jame), tačiau ir kartais pasiskaitinėjus jį norisi įsiterpti ir su savo pastebėjimais.

Jei laikai save gerbiamu gerbiamos įmonės atstovu, būtu teisinga jei gerbtum ir kitus. Ir tokie epitetai kaip "vaikeliukas", "jaunasis kolega", "jaunasis gėbelsas" ar panašiai, lydintys kiekvieną tavo pasisakymą tikrai neleidžia į tave žiūrėti rimtai. Jei nesugebi perlipti per save ir bendrauti oriai, siūlyčiau ignoruoti tau nepatinkančius pasisakymus, o ne arogantiškai įžeidinėti virtualioje tikrovėje.

Aš pilnai suprantu tave - kai paklausos tavo kombainams nėra ir kai Dotnuvos Projektai parduoda vos 8 kombainus per metus, ją reikia sukurti. Tai ir kurk tą paklausą, bet neįžeidinėk aplinkui tave dirbančių. Jei ateityje Case išleis kratiklinius kombainus, manau tokia diskusija praras prasmę, nes tada nebereikės tau parodoje didžiausiomis raidėmis ant kombaino dėti lozungų kaip: "TINKA IR DRĖGNUOSE JAVUOSE" ar "PARDUOTA", o forumas taps užverstas pasisakymais apie nenuginčijamus kratiklinių kombainų privalumus.

Apie tą krepšelį su Trimblu - nereikėjo jokios energijos ir jokių ieškojimų. Beldėsi ta mergelė iš Trimblo ir pas mus, ir siūlė, ir dar beldėsi, ir vėl siūlė, bet jei paklausos nėra - ir kas svarbiausia niekas nemano kad tai tikrai reikalinga - nusprendėme atsisakyti.

Tiek pamąstymų, gerų diskusijų ir daugiau pagarbos vieni kitiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:handgestures-thumbup:

galėtum ir dažniau apsilankyt

tik šioks toks patikslinimas:

mano krepšelyje ne tik Trimblas

Nieko prieš kratiklius (iki tam tikro galingumo) neturiu

Taip ir darau, kuriu paklausą, lakstydamas po laukus ir derindamas tuos kombainus, kad dirbtu kaip iš jų tikimasi, todėl labai prašau man atleisti jei skersai žiūriu į propagandą... na paklausysiu tavo patarimo nenaudosiu epitetų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai kai paskaiciau ta pasiulyma kur du kombainai vienoje laverdoje tai kazkaip atsoko r fantazija, toks ispudis, kad kom pasiulyma mano sunus rase, nes sakiau jam kad musu vienas kombainas atstoja 10 nivu, tai kas belieka galvoti, kai specai tokius pliurpalus i oficialu dokumenta raso, o p to dar ir apie propoganda kalba....

siaip su Sauliumi nesame patys geriausi draugai, kartais bunu kategoriskai pnusistates pries jo nuomone, bet siuo atveju tai tokiu postringavimu ir ju autoriaus kitaip ir nepavadinsi

zodziu as uz shaulini sioje situacijoje

p.s. cia forumas ir niekas neprivalo kreiptis "CEREZ VY"

taip kad ramiai, laisva lietuva kaip ne kaip ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kas blogo tam komerciniame pasiulyme buvo??? jus jo nematete o tik laiska kuris visai ne dokumentas ir visai ne oficialus. kodel blogai kad parasiau jog dvi kulimo-separavimo sistemos viename kombaine???? juk taip ir yra

http://www.youtube.com/watch?v=yfnIKosyJXIn prasisukit ties 1.05min ir paziurekit kad atjungus pobugni is po separatoriaus pasidaro visai kita sistema nei kulant-separuojant visais 3 bugnais (2 bugnais ir biteriu).

tarp kitko nei vieno kombaino nepavadinau nei s... ar kitokiu zodziu, tai nereikia cia taip ir draskytis, nurimkit vyrai, i laukus reik vaziuoti, seja prasidejus. visi geri tie kombainai. pasirodo siame forume negalima apie kitus kombainus kalbet iskyrus case. tai gerai ir nekalbesiu. sekmes darbuose.

Na apie kombainus ilga kalba. tuo labiau, kad 300AG svorio kategorijoje didziausia konkurencija (Claas, JD, NH, Fendot, Case ir netgi tikia egzotika kaip Laverda

ir nezinau kas cia labiau egzotika ar Laverda ar Case :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

galima kalbeti apie kitus kombainus, pvz as isimylejes nh, mm isimylejes claas, uk.algis case, visi turim nuomone ir faktu ar bent argumentu jai apginti

kombainas mano maymu yra tas kas turi 4 ratus, o jei i viena prideta ten bile kokiu inovaciju ir tt jis vistiek yra vienas, nes turi tik 4 ratus ir viena varikli, jei bent vienas is tu ratu nusprogs ar padves arklys varanti ta kombaina tai kiek ten ju bebuve viename vistiek jie visi ir stoves be darbo, taigi nereikia pasaku

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...