Jump to content

MTZ garso izoliacija


Miezis

Recommended Posts

  • po 4 savaičių...

Izoliavau mtz 80 mazaja kabina. Garsas nuo variklio vistiek didelis kabinoje. Kas gali buti? Vos pagazavus, net ausis glusina, mtz buves is vokieciu. Kitam mano mtz-80 su puskacium garsas mazesnis, eina nuo variklio, nors kabina ir neizoliuota. Galvoju gal tiesiog toks jau variklis pas vokieti? Arba garsas didenis del: 1) pas vokieti kabina pritvirtinta tik po dvi pagalves kiekvienam kraste; 2) Mtz is vokieciu kapotas senalaidis, kur priekines sonines groteles neatsivercia kartu su kapotu. Gal kam juokingas klausimas, bet gal kas galit ka patart kaip dar sumazint garsa?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Izoliavau mtz 80 mazaja kabina. Garsas nuo variklio vistiek didelis kabinoje. Kas gali buti? Vos pagazavus, net ausis glusina, mtz buves is vokieciu. Kitam mano mtz-80 su puskacium garsas mazesnis, eina nuo variklio, nors kabina ir neizoliuota. Galvoju gal tiesiog toks jau variklis pas vokieti? Arba garsas didenis del: 1) pas vokieti kabina pritvirtinta tik po dvi pagalves kiekvienam kraste; 2) Mtz is vokieciu kapotas senalaidis, kur priekines sonines groteles neatsivercia kartu su kapotu. Gal kam juokingas klausimas, bet gal kas galit ka patart kaip dar sumazint garsa?

Ausines užsidėk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Izoliavau mtz 80 mazaja kabina. Garsas nuo variklio vistiek didelis kabinoje. Kas gali buti? Vos pagazavus, net ausis glusina, mtz buves is vokieciu. Kitam mano mtz-80 su puskacium garsas mazesnis, eina nuo variklio, nors kabina ir neizoliuota. Galvoju gal tiesiog toks jau variklis pas vokieti? Arba garsas didenis del: 1) pas vokieti kabina pritvirtinta tik po dvi pagalves kiekvienam kraste; 2) Mtz is vokieciu kapotas senalaidis, kur priekines sonines groteles neatsivercia kartu su kapotu. Gal kam juokingas klausimas, bet gal kas galit ka patart kaip dar sumazint garsa?

duslintuva paziurek ,kazkada kolchoze nebuvo ka idet ,idejo  nuo lengvos masinos -dirbo kaip moskvycius :))))  +  gal guoliam ar pavarai kirdyk ir rekia uztai ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ramza, - kabina nesupuvus. Seip tas mtz is vokieciu jau astunti metai pas mane :icon-wink:. Tik neseniai isigijus antra traktoriu, sugalvojau izoliuoti to vokiecio kabina, nes kazkaip komforto truko palyginus su nujesniu pirkiniu. Nors mtz is vokieciu eina be rimtu gedimu.

Augunstas, - ant dvieju skirtingu duslintuvu tas pats rekimas. Deze nekaukia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Izoliavau mtz 80 mazaja kabina. Garsas nuo variklio vistiek didelis kabinoje. Kas gali buti? Vos pagazavus, net ausis glusina, mtz buves is vokieciu. Kitam mano mtz-80 su puskacium garsas mazesnis, eina nuo variklio, nors kabina ir neizoliuota. Galvoju gal tiesiog toks jau variklis pas vokieti? Arba garsas didenis del: 1) pas vokieti kabina pritvirtinta tik po dvi pagalves kiekvienam kraste; 2) Mtz is vokieciu kapotas senalaidis, kur priekines sonines groteles neatsivercia kartu su kapotu. Gal kam juokingas klausimas, bet gal kas galit ka patart kaip dar sumazint garsa?

1) kaip po dvi pagalves? Iš apačios pagalvė, o iš viršaus varžtas kietai prisuktas? Jei taip, tada jokia garso izoliacija nepadės. Reikia izoliuot, kur metalas per kietus sujungimus vibracijas perduoda, kaip pvz kapotas kad negulėtų plikai ant kronšteino, nes nuo vibracijų daužosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...
Prieš 11 valandų, Robertas08 pranešimas:

Užsisakiau iš autogarsas.lt grindims antivibracinės ir garsą slopinančio veiloko,visai nebrangiai išėjo,pati limpa,nereik klijų. Ant tos folijos klijuosis dar veilokas ir tada guminis kilimas.

20210221_175833.jpg

received_474844080362192.jpeg

received_340305883928255.jpeg

Pas mane toks veilokas yra jau is vokieciu parvazevo viena puse lyg butu is bitumines dangos prilydomos bet niekas neklijuota deta du sluoksniai vienas ant kito ir poto kilimeliai tai vien koja pastuksenus i grindis jau duslus tik garsas buna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, voras pranešimas:

O su koja stukseni prieš išvažiuojant, maždaug, kad nesubirėtų dirbant, ar jau grįžęs, iš serijos - ačiū, kad atlaikei ?

Aš tai vairą bučiuoju :icon-razz: 

Žmona daugiau bučuok pogalais ne vaira per daug laiko matyt praleidi su tuo vairu :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...