Jump to content

MTZ greičių dėžė


runkelis

Recommended Posts

Prieš 20 valandų, Bedarbis pranešimas:

Perkant traktoriu yra koks skirtumas ar ne tarp tu rankinėliu pagreitintojo paleti tojo.

Nelabai, svarbu veiktų, t.y. gerai junginėtųsi. Aš savam irgi esu keitęs visą dangtelį su šakute (dideles kabinos) tuo metu kažkaip buvo sudėtinga gauti didelės kabinos perjungimo mechanizmą naują, tai pasiūlė mažosios kabinos, dabar jau keli metai yra, taip kaip pateiktoje nuotraukoje. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, varmas pranešimas:

Nelabai, svarbu veiktų, t.y. gerai junginėtųsi. Aš savam irgi esu keitęs visą dangtelį su šakute (dideles kabinos) tuo metu kažkaip buvo sudėtinga gauti didelės kabinos perjungimo mechanizmą naują, tai pasiūlė mažosios kabinos, dabar jau keli metai yra, taip kaip pateiktoje nuotraukoje. 

Kurioj nuotrauokoj 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Bedarbis pranešimas:

Višutinė foto tai čia bus naujasnė ar mažos kabinos dežės danktis ar visa dežė

Viršutinėje nuotraukoje mažakabinio palėtintojo/pagreitintojo rankena su dangteliu. Dėžės dangtis vienodas ar didelės ar mažos kabinos, išskyrus naujesnių metų, kurių bėgių svirtis būna šone. Palėtintojo/pagreitintojo perjungimo svirtis stovi ne ant dėžės, o ant tarpinio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 mėnesių...
  • po 4 mėnesių...
Prieš 2 valandas, Gunia pranešimas:

Kas dėjotes ta naujoviška sankaba..segmentinę? 

Idejus labai daug pedalas vaikšto..tiksliau nukrenta iki galo,..sudeta kas komplekte diskatorius,diskas,išminamas guolis..

Kodel tas pedalas taip nukrenta? Kažka reik dar perdirbti?

Įdėjom prieš daug metų, kai tik atsirado tos segmentinės, jokių bėdų. Gal negerai surinkta arba brokas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 21 valandas, Gunia pranešimas:

Kas dėjotes ta naujoviška sankaba..segmentinę? 

Idejus labai daug pedalas vaikšto..tiksliau nukrenta iki galo,..sudeta kas komplekte diskatorius,diskas,išminamas guolis..

Kodel tas pedalas taip nukrenta? Kažka reik dar perdirbti?

Trys metai kaip įdėta, tai liux. Minkštai minasi,  išretina gerai, tiek sujungia gerai. Su priekaba pajudant tik neatsargus judesys ir velėna pakelta 😀 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Gerai,kol kas tik detalės imu, mokèsiu kai baigsiu. Šiandien dėžę surinkau, kosmosas su tais sinchronizatoriais, viskas labai tiksliai padaryta.pradèsi ne nuo to galo ir amen, rukyk. Daug problemų nebuvo,bet keičiau visus guolius, riebokšlius. Pusašių riebokšliai praleido,tad ir tuos keičiau. Cilindrą reikės perrinkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...