Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Ziurint kur butum papuoles tarnaut bet kad uztektu ka gimines papasakoja tai pasilik sau --- jei galvoji kad lt k.riu...ene  nieko tai giliai klysti -http://blog.fontanka.ru/posts/79189/  cia nuoroda asmeniskai pasidometi (ru kalba supranti) as puse metu tokiom salygom tarnavau . viena kart seniai neede buvo per mane ,galvojau p.zdec bus keturiese p.so prota -galvojau kuri pirma i pavesi deti ... zodis ..salaga .. budavo kuris puse metu tarnauja ir cia lt ..  nesimetau tokiais eptetais ant visu . 

Tai, kad nesu buves prie piramidziu ir apie jas man tik pasakojo, dar nereiskia kad piramides neegzistuoja.  

Tu nepisk man proto, Lietuvos kariuomenej, bent tuo laiku kai as turejau tarnaut, skirtingi saukimai atskirai gyvendavo. Aisku turbut buvo daliniu kur tai padaryt buvo neimanoma. Pagrindiniai kontaktai su "seniais" rukykloje. Kazkokiu konfliktu pavieniu budavo, psichologinio smurto, bet tai ne diedovscina. Visi mano draugai tarnavo LT ir visi sako jokiu problemu nebuvo. Maza to, nzn kaip kituose daliniuose, bet Pajuosteje tarnave sneka vienodai. Senis su nauju susimuse - Seni iskart suimdavo kol issiaiskins aplinkybes. 

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/mokomojo-pulko-kapitonui-iskelta-baudziamoji-byla.d?id=912678

http://www.xxiamzius.lt/archyvas/xxiamzius/20020227/istv_01.html

 

Viskas, elvis leaving the building.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad nesu buves prie piramidziu ir apie jas man tik pasakojo, dar nereiskia kad piramides neegzistuoja.  

Tu nepisk man proto, Lietuvos kariuomenej, bent tuo laiku kai as turejau tarnaut, skirtingi saukimai atskirai gyvendavo. Aisku turbut buvo daliniu kur tai padaryt buvo neimanoma. Pagrindiniai kontaktai su "seniais" rukykloje. Kazkokiu konfliktu pavieniu budavo, psichologinio smurto, bet tai ne diedovscina. Visi mano draugai tarnavo LT ir visi sako jokiu problemu nebuvo. Maza to, nzn kaip kituose daliniuose, bet Pajuosteje tarnave sneka vienodai. Senis su nauju susimuse - Seni iskart suimdavo kol issiaiskins aplinkybes. 

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/mokomojo-pulko-kapitonui-iskelta-baudziamoji-byla.d?id=912678

http://www.xxiamzius.lt/archyvas/xxiamzius/20020227/istv_01.html

 

Viskas, elvis leaving the building.

as ne su visais i kara eiciau -jevgenij viktorovic  :icon-mrgreen:  patikek visko buvo cia tik gelytes mes skaiciuodavom minutes ir dziaugdavomes nueje ramiai miegoti ...tuo ir unikalu kad stukacej armija neliubit .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:) ,jei jau taip - kokio velnio tie paršeliai graužė gardo lentoje plyši , vaizduodami šerniukus , į žviegdami "laisvės , mes ne vergai" puolė laukan ? Tam kad palakscius dalis kažkur dingtų , o likę pamąstę kad "nieko nepadarysim, galim tik prisitaikyt ir gyvent arba dejuot kaip blogai" , nutarė : gal atgal tvartan tik pas kitą šeimininka - anas prastu jovalu šere ..... Tokia mūsų mąstysena ? :lol:

  

visiem, tokiem Vydam, NEMOKAMAI,  dovanoju bilieta rytu pusen, su salyga, kad negrys!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pieniau,negražu !siuntinėti "senį"(anų laikų kareivių terminologija)-"visiem, tokiem Vydam, NEMOKAMAI,  dovanoju bilieta rytu pusen, su salyga, kad negrys!"Pirma,kai duodi,gali gauti grąžą.Antra,siunčiantys kitus patys kodėl  į visas keturias puses(ne vien į rytus)nekelauja.Ir apie praeitį-nemokamai į rytus jau vežė teisieji.Bent šiose diskusijose  nesitikėjau su tokia pasauėžiūra susidurti.Duok įrodymus,kad ir savo,tikėsim tavo žodžiu,o kai taip...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jokios prievartos, pasirinkimo laisve.

o kai tau traktorius sulus i rytus ar i vakarus begsi pagalbos ?  nu tu cia ..pieniau..  uzv.m.i     ............

Jis ka tau trukdo -kaip tik jis daugumai padeda su savo -techniniu ziniu bagazu- o kad prisimena savo jaunystes laikus tai kas cia blogo -ir nepersa Tau asmeniskai tiket i kazkokia partija ar panasiai .........neisvadino p.d.rastu ar tr.n.sv.estitu ar da kokia b.zdz.i.ne          taip kad tavo poziuris keistokas pats turbut daug padejes zmonem ar tik apv.mt.i  gali   :icon-neutral:  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visiem, tokiem Vydam, NEMOKAMAI,  dovanoju bilieta rytu pusen, su salyga, kad negrys!

 

Žiūrėk , kad nereikėtų vėliau į svečius prašytis .... Su "kelionėm" irgi įdomūs paradoksai - kažkada vagonais iš lietuvos vežė , dabar didesniais kiekiais savo noru išvažiuoja . Tik anie išvežti dauguma grįžo , o šitie dauguma tikrai negrįž .....Taigi , po pliusą abiems sąjungoms už migraciją ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Papunkciui : 1.kad netarnavai tai tik ir faktas kad netarnavai del kokiu priezasciu istorija nutyli :) , bet faktas ir tai , kad apie kariuomenes reikalus kompetencijos - 0 , turbut sutiksi ? 2. Del importavimo rusakalbiu , turbut isivaizduoji sita dalyka taip <prigaudo rusijoj rusu ir susodine i vagonus i Lietuva veza , islaipina ir atgal - nauju pasikraut> :lol: . Kad state gamyklas, elektrines jom reikejo 'specu'(ne tik rus.tautybes) kuriu lietuvoj nebuvo , zinoma "visiska nesamone" , a ne ? 3. Del "LTSR skolu" , faktu nezinau , kiek is anometines spaudos atmenu buvom pirmaujantys , sajungoje ; tarp kitko tai ir buvo atsiskyrimo vienas is motyvu , butent kad lietuvos ekonomika(tuometine) , buvo aukstesniam lygi nei likusios sajungos , atseit tempiam likusius , atsiskyrus - visu geriu naudosimes patys , be niekieno nurodymu . Del "LTSR neturejo savarankiskos ekonomikos isvis" , galiu tik paklaust - dabar turi ? Anuo metu buvom ekonomiskai integruoti i sajungine ekonom. , tas ir logiska manau - zinojo ka planuot kiek gamint ka uz tai gausim ir pan. . Siandienine kokia ? , kur pliusai ? , labai issivystem ekonomiskai europos sajungoj ? , tuo labiau kad ne po karo sugriovimu , joje atsidurem . Kas dabar planuoja kiek ir ko pagamint ? anuo met tai buvo , kokios ne kokios , bet valstybes reikalas , kieno dabar ? Pavardink anos "nesavarankiskos ekonomikos" minusu , ir dabartines pliusu , pasiekimu . Del , etnokulturos tai , isvis patylet .......

Jau pradėjau atsakymą oponentui kurpt , bet žiūriu žodis žodin jau parašyta , tad nesikartosiu ....... :eusa-clap:  :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazka reiktu "Pienius" atsakyt ..... apart keisto gedos jausmo , del to ka parase , nieko daugiau . Etikos-estetikos mokytoja isugde kazkada - jaust atsakomybe del salia esanciu elgesio , i nieko su tuom negaliu padaryt . Gera mokytoja , iseina buvo - iki siol veikia :lol: , zinoma , ne kiekvienam duota - tokia mokytoja ir tai suprast ... bet ,  to ir nesitikiu , labai  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazka reiktu "Pienius" atsakyt ..... apart keisto gedos jausmo , del to ka parase , nieko daugiau . Etikos-estetikos mokytoja isugde kazkada - jaust atsakomybe del salia esanciu elgesio , i nieko su tuom negaliu padaryt . Gera mokytoja , iseina buvo - iki siol veikia :lol: , zinoma , ne kiekvienam duota - tokia mokytoja ir tai suprast ... bet ,  to ir nesitikiu , labai   :)

Zmogus pagal savo issilavinima daug pasako apie kitus pasisakydamas ..  noretusi senus pabaigti ir pradeti naujus su gera nuotaika ,kaip va sitas ----geras daininkas  

   

ps.man jo asmeninis gyvenimas neidomus jei ka :))))) esme galutinis rezultatas !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kalbet apie sajungas, tai sita pati palankiausia per visa Lietuvos istorija. Skirtumas tarp visu sajungu, tai salygos del kuriu i tas sajungas ejome. Krevos sutartis - Jogailos noras pasipuikiuot karuna plius jauna zmona.

Liublino unija - nebuvo kitos iseities. Rusai su totoriais butu pasidaline Lietuva. Tuo metu lenkai jau buvo ateme Kijeva su dar keliomis seniunijomis. Pagal viska tai mes turejom nulenkint, bet tik per plauka nebuvom nulietuvinti. Chodkevicius su visa lietuviu delegacija klupejo ant keliu pries Zygimanta Augusta prasydami neskriaust savo tevo krasto. Reikia isivaizduot kokia kokia buvo beviltiska padetis, kad tai zemintis.

Praleidziant kelis simtus metu astidurem carinej imperijoj, veliau sovietu sajungoj. Nejau tikrai savo noru? Kazkokie atseit dinge tiksliau pagrobti kareiviukai, raudonoji armija sutelkta prie sienu. Ultimatumai. Net jus rusofilai sutiksit nedaug cia geros valios zenklu is bolseviku puses. Dvi "sajungos" su rusais, du rusinimo etapai, du skirtingi metodai. Grazdankos brukimas nesuveike, net dave priesinga efekta. Knygnesystes laikotarpiu buvo isleista daugiau lietuvisku leidiniu, nei iki lietuviskos spaudos draudimo.

Toliau grinai mano nuomone. Sekantis rusinimo etapas buvo gerokai subtilesnis. Mano paties pavizdys gerai iliustruoja. Visa gyvenima buvau Eugenijus, tik atsiemant pasa suzinojau kad esu Jevgenijus, pasirodo tokios buvo taisykles, jei metrikai surasyti tik rusu kalba, kaip pas mane buvo, tai vardai neverciami ar kaip cia tiksliau issireiskus, na tiesiog dadejo lietuviska galune ir taskas. Dabar galvoju, kokio chrieno mano metrikai surasyti rusiskai? Negi tik del to kad senelis rusas?

Europos sajunga turbut vygdo ....anglo-vokieto-prancuzofikacija? Juokinga...

P. S. visko turbut niekas neskaitys, tai bent pats sau priminiau :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kalbet apie sajungas, tai sita pati palankiausia per visa Lietuvos istorija. Skirtumas tarp visu sajungu, tai salygos del kuriu i tas sajungas ejome. Krevos sutartis - Jogailos noras pasipuikiuot karuna plius jauna zmona.

Liublino unija - nebuvo kitos iseities. Rusai su totoriais butu pasidaline Lietuva. Tuo metu lenkai jau buvo ateme Kijeva su dar keliomis seniunijomis. Pagal viska tai mes turejom nulenkint, bet tik per plauka nebuvom nulietuvinti. Chodkevicius su visa lietuviu delegacija klupejo ant keliu pries Zygimanta Augusta prasydami neskriaust savo tevo krasto. Reikia isivaizduot kokia kokia buvo beviltiska padetis, kad tai zemintis.

Praleidziant kelis simtus metu astidurem carinej imperijoj, veliau sovietu sajungoj. Nejau tikrai savo noru? Kazkokie atseit dinge tiksliau pagrobti kareiviukai, raudonoji armija sutelkta prie sienu. Ultimatumai. Net jus rusofilai sutiksit nedaug cia geros valios zenklu is bolseviku puses. Dvi "sajungos" su rusais, du rusinimo etapai, du skirtingi metodai. Grazdankos brukimas nesuveike, net dave priesinga efekta. Knygnesystes laikotarpiu buvo isleista daugiau lietuvisku leidiniu, nei iki lietuviskos spaudos draudimo.

Toliau grinai mano nuomone. Sekantis rusinimo etapas buvo gerokai subtilesnis. Mano paties pavizdys gerai iliustruoja. Visa gyvenima buvau Eugenijus, tik atsiemant pasa suzinojau kad esu Jevgenijus, pasirodo tokios buvo taisykles, jei metrikai surasyti tik rusu kalba, kaip pas mane buvo, tai vardai neverciami ar kaip cia tiksliau issireiskus, na tiesiog dadejo lietuviska galune ir taskas. Dabar galvoju, kokio chrieno mano metrikai surasyti rusiskai? Negi tik del to kad senelis rusas?

Europos sajunga turbut vygdo ....anglo-vokieto-prancuzofikacija? Juokinga...

P. S. visko turbut niekas neskaitys, tai bent pats sau priminiau :icon-smile:

Jei butumet tarnaves kariuomenej is jusu iseitu puikus karvedys =dedu pliusa uz si posta 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Europos sajunga turbut vygdo ....anglo-vokieto-prancuzofikacija? Juokinga...

P. S. visko turbut niekas neskaitys, tai bent pats sau priminiau :icon-smile:

Kam ir del ko buvom itraukti i ana sajunga , kaip ir aisku , nu o i šia tikrai smalsu kokiu tikslu ? ar ka jie vykdo ? Tik jei galima be to - "как космические корабли бороздят просторы большого театра…" , bet  realiai , del ko ? :)  <  

>
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima ir aiskiau jei nori :1. pats rasai :<Europos sajunga turbut vygdo ....anglo-vokieto-prancuzofikacija? Juokinga...> ;2. as paklausiau:<kokiu tikslu ? ar ka jie vykdo ? > , nes paciam kazko juokinga ;3. na , jei destyt zadat oficialia versija tai jos ir klausysiu kaip , tas is suriko nuotykiu . Na , o kad <Lietuvos istorija tau kaip istrauka is suriko nuotykiu ..> , tai paties interpretacija . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent jau as isikisau kai pradejot lyginti sajungas, kuriose Lietuva pabuvojo. Del ES tikslu zinau tiek kiek oficialiai teigiama ir pats zinai tik tiek. Visa kita prielaidos, hipotezes ir samokslo teorijos.

Na jei taip istoriskai is aukstai padumojus tai lt tauta nemoka gyventi viena -paimkim tokia mada anksciau buvo mada su rusu ar ruse apsizenyti   dabar bele vakarietis uzsienietis  geresnis meilesnis b.b.s didesnis.......

turiu pazystama kurio dukra su turku pasilakste -ir zinai jis sake -butu su lietuviu tai nors negeda leisti i mokykla o daba juodis visi saipysis mokykloje ... galima ir su tais biznisa daryti ES ir su RU ir but lt ,  

kaip daba nori  d.nb.s.as.  juk istojus ukram i es  ten viska uzdarys anglis neatitiks es standartu ir panasiai .... 

Cia galima gincytis daug ir kokias keturias nuomoniu barikadas irengti ... Man patiko toks .. Sliuzas..  kuris parode rubli visus buvusius pinigus nuo nepriklausomybes -ir sako jie visi beverciai o issitrauke sidabrini smetonos lita vo sitas turi verte net du kartus :) sory del gramatiniu klaidu :)

prisiminiau gimines pasakojima - uzsieni vokietija dirba su chakolu -nu cia savaitgalis ,atsipalaidavimui ima -nu ir apie politika -chakolas sako zinai mes juos nukariavom ir va pas juos vel vaziuojam dirbti - neabidna ne  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turkas ne vakarietis. Bet  tavo pazystamas tai....... jei del odos spalvos  jam geda i mokykla anuka leist..?  patiko sliuzas ar rublis? nes, net durniui aiskui, kad sliuzo darbeliai  ne is meiles tevynei...

Nu nezinau is kur jus -bet kada mieste pazemina jei esi is kaimo o mieste tarp baltapukiu vaiku sedi juodukas -vaikai paprasciausi saiposi is jo ka gali privesti iki kancov.kes .... o pilietis ..S.liuzas.. tai jo pavarde jei jis kazka daro man neidomu vadinasi jam reikia -bet jo mintis apie pinigus patiko.

ps.nuvaziavus i voketija ten daug sake turku yra ir net karenyje nemcy :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...