Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Didele salis su daug gyventoju - charakteriu daug ...  pabandyk koki gryzusi is karstu tasku -zodziais nuraminti.. 

 man patinka posakis ------mano namai mano tvirtove ------- o pas mus ???  ziurek plesikui nepalinkesi graziai pargriuti ant lazdos ir pareiks pretenzijas kad per maza lazda pakisai    dar po to sakys kad nepavalgydinai :) ar zmonos nedavei paziureti :) o prrororas su pasimegavimu paskaitys kokia dali uzmynei :)

va idomu kaip vienkiemyje bobute su dieduku kaip apsigina -knopke spaudzia .... :icon-mrgreen:

Pas mus net vilkus reikia gerbti kurie avikes papjauna nes sernai jiem neskanus  :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Matai ten ir vaikus su žaisliniais pistoletais mirtinom kulkom pavaišina.  http://tv.lrytas.lt/?id=14170753101416000787

Is pareigunu puses; is tolo kaip atskirti ar tikras ginkas ar ne  -antra,  is taisykliu kad reikia ispeti po to tik stengtis   suzeisti i koja .... cia gincytina situacija ...negi jiem reikejo begti ir sleptis .. 

pas mus  daug raso apie tas situacijas su ginklu -geriau jo netureti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ginklą - geriau turėti :) , jei jau pasirinkome demokratiją (laukinę) . Dalykas tas , kad ne kiekvienas ji gali panaudoti 100% kai to reikia , bet jei taip ir atsitinka kad būna tikrai saviginai panaudoja , kas po to laukia besigynusio ? Begalinis tasymas ........ , o turėtų manau kaip su amerikes kopais būti - lendi į mano teritoriją , butą kai aš to nenoriu , pats kaltas . Tagi ir toj nemegiamoj(cainikas) ru.žiniasklaidoje nuskambėjo , kad nuo policijos daugiau žuvusių nei nuo gangsterių , amerikoje , n.z. bet teisybės turbūt yra tame . «ginti ir saugoti» .... , nu pas Abraoma , tikrai nieks jau nebegresia ....... .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

D.terminalas gerai vis kazkas pralobs o tai merdeja intrigu nera ir panasiai ..  o musu generallinis gerai apie kaimynus nors karta paminejo aviacija  o tai n.ato lektuvai vis kyla ir kyla o tai kuro kiek isdegina ji juk is musu ima  ...

snipa pagavo  :animals-chickencatch:

Kazkas apie  kazka  http://www.agronews.ru/rubric_143/    Немецкие Ночки любят летать с комфортом.

sankcijos tik kiti taiko o kiti dirba  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka ten putinas sake per tris metus pasigamins visko? :)

Turbut , man su klausa problem :) , nei pirmam, nei antrame video negirdžiu ka taip sakytų . Kažkas apie bulvių maišus , i kad užvesti bandė senoviškai , dar apie kainą kažką . Kur taip sako , konkrečiai ? , nors koks mum skirtumas , ką jis ten prigamins , savu 'sakytoju' per akis :lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai abejoju , kad Putinas lietuvos spaudoje dėstys , rusijos ekonomikos planus . O tikrint , būtent taip i reikėtų , eilinį auto o ne tą kurį pakiša . Man į pristatymą kažkaip nepanašu(būt minia spaudos atstovų)- greičiau netikėtas patikrinimas . O ir veiksmas senokai vyko , gal po tos patikros ir pasitaisė mašinos reikalai . Apie tai nerašo , LT spaudoje :) ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu sorry bet juokas ima is jusu pasisaipymu, tipo lt spauda negali rasyt kas vyksta kitoj salyje, o gal jum nepatinka ka raso apie jusu drauga cara? Spaudoj visi narste putino pasalyta kalba, kurioj jis pats ir sake kad per tris metus visko prisigamins, nematau prasmes toliau gincytis

Caras tegu lieka Caru -ten pas juos kazkas i virusa plinta anakart norejau ikelt filmuka gerai kad paziurejau atidziau apsikarste emblemom rusu kujai pjautuvai    senas sajungos herbas ant krutines ir dar kampe filmuko kujis ir pjautuvas raudonas ....yra ir geru savybiu pas juos -o ziniasklaida viena kryptimi musa pas mus.. 

Del ..ladu.. kiek pastebejot ir senas dar jie gamina o savos rinkos apsaugojimas ir kurimas savo gamybos yra sveikintinas is jo puses ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pagal mane , viens dalykas ką pasako Vova ir visai kas kita kai pasako Lt spauda , buktai taip jis sakė :) . Jau ir užpulti šimta kart būtume buvę , ir dujos kiek kartu užsuktos , ir pan. . Spaudoj kiek jis visko prigamins neteko skaityt , anaiptol rašo kad greitai badu pradės mirt , karą ukrainosi pralaimės , dujų neturės kur det ir pan. , o lietuva suklestės greit , taip rašo spaudoje . Mano draugų tarpe , deja caru nėr , išvis lygtais išnyke jie :) . Reikėjo įdėt video ar nuorodą kur taip kalba , kad "visko prigamins" , klausimų nekiltų , dabar tik iš Paties žodžių tas "visko prigamins" , nerimta šitaip .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausyk metine kalba, igirsi. O siaip as rusu nekeikiu, aisku visokiu yra, bet ta ju virsunele tai tikrai bjauri, jej but protinga vadovybe tai ir gyventu geriau, o dabar yra kaip yra.

Nebent priesai surise priverstu - kalba(Putino !!!!!!!) metine klausyt , juk negalima ir kaip Pats sau leidziat tai ? , o per LTtv netransliuoja - per rusu tv ? , nori ka mane pasodintu ? Aciu , nenoriu :) , tada jau geriau Tavim patikesiu "kad rusam blogai gyvent" , kad ju valdzia durna ir pan. dalykais , bent neuzdaryts busiu :lol:  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei maistas pagal talonus yra gero gyvenimo požymis, tai tada jie gerai gyvena.

Kuriame regione talonai ? 

В «ДНР» в очереди за талонами на продукты люди случилась давка - люди получили травмы               Nemanau kad ten maisto trukumas aisku to asorti nera bet kad badautu taip nebu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuriame regione talonai ? 

В «ДНР» в очереди за талонами на продукты люди случилась давка - люди получили травмы 

Cia pas mus  greitai .opa bus

Kuriame tiksliai nepasakysiu.

Bet liaudis matė, kuriem dar pasiseka link Maskvos išvažiuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...