Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Aga , o jei rimtai tuom 'vasium' susidomes ? , pagal aparato koki indentifikacini ; paziures ; pasirodys kad lietuvoj, randas tas 'vasius' o tada ....

o jie dabar ir seka  :icon-wink:  o jei nieko blogo nedarai tegu issaugo tuos siuntimus prisijungimus  :angelic-flying:  aisku atsiras kaip visada kas tuos duomenis panaudos piktiem keslam vo cia jau blogai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei surenki , gugle zodi 'nacionalistas' (pvz. nori paziuret jo reiksme) ir pagal pirma nuoroda nuzygiuoji , idomu ar darai ka blogo ? 

sunkus klausimas- neikertu  :icon-rolleyes:   cia seks isprususius piliecius kad labiau neisprustu :icon-mrgreen:  o va kur kaime bobulyte vienkiemyje gyvena ir niekam nerupi tai turetu pirma  susirupinti .....arba kaip ta neaimingoji bagazineje nieko negalejo prisisaukti.... 

jei i pirma nuoroda tai ten kazkas panasu i g.itlriausko ir maskos kulakovos kraujomaisa  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  Tokia dalis avelių- bliauti. Kad ir dideli avinai tokiem dalykam neatsilaiko.  Mano supratimu žmogelis nebuvo korumpuotas, ir neteko darbo todėl kad toks nebuvo. Būtų visiem aiškiai ir nedviprasmiškai nurodęs savo pavaldiniams kaip reikia balsuoti ir šiandien gautų ministerišką algą.

http://www.bns.lt/files/garso_irasai/Balsas_001_nemontuotas.mp3

 Juodiem tikslam galima panaudoti bet kokį įrašą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad , pakiltu skrydziuj , kas sakem mosuodamas , to aisku nebus :) , as ir nenoriu ....Depresija varo ne tai ,bet, na ta valdzios 'virtuve' , man primine kolukio kontoros poniuciu pokalbi su vyr.buhalteriu  Cia juk valstybe , po galais , a ka cia girdim "ne taip kazkas kazka suprato , neatspejo ko is jo nori , nesigaudo is kur vejas pucia ir  pan." . Nu rimtai "duros" kazkokios , na ir yra atitikamai, uztat . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manai , dėl to reikia džiaugtis ? Jau seniai man nuojauta , kad RF , daugiau į aziją orentuojas . Vakaram , manau Volodia duoda , tai suprasti .

Sw .p Wydai - nemalonu itariu kai yra nepageidaujamas ... bet visgi bombama prisimine lektuvo numusima o tai kazkaip visi nurase i nuostolius.. o su melagiu rimti zmones ir nenori bendrauti nors politika tuom remiasi bet sitas grubiai...ana syki ineto platybese radau apie g.i.rkina zurnalistu report./ sedi odiniame kresle apsistates sventuju alekseju ikonomis .... 

----Kanados ministras pirmininkas Stephenas Harperis pasakė: „Manau, kad paspausiu tau ranką, bet pasakysiu tik vieną dalyką – lauk iš Ukrainos“.

---------------Rusijos prezidentas atsakęs „deja, tai neįmanoma padaryti, nes mūsų ten nėra“.----------------    

(cia buvau uzsukes pas lt kariunus pasidalijo  vaizdo medziaga  

)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sw :) , girkinai , lėktuvai , grėsmes ir t.t. , man iš LT 'varpinės' žiūrint - giliai pofik . O va kad RF lygtais šestas pagal produktų vartojimą rinkas , plius energetinių ir kitų išteklių tekejas , mum turėtų lig labiau tuom kampu domint . Kažkaip graikija , portugalai, ir pan. nelabai to optimizmo kelia , savo pavyzdžiu ...., juk iš svetimų klaidų mokintis , reik . Ką davė LT , tas Kanads , ? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sw :) , girkinai , lėktuvai , grėsmes ir t.t. , man iš LT 'varpinės' žiūrint - giliai pofik . O va kad RF lygtais šestas pagal produktų vartojimą rinkas , plius energetinių ir kitų išteklių tekejas , mum turėtų lig labiau tuom kampu domint . Kažkaip graikija , portugalai, ir pan. nelabai to optimizmo kelia , savo pavyzdžiu ...., juk iš svetimų klaidų mokintis , reik . Ką davė LT , tas Kanads , ? :)

musu dalis politikoje tik papliurpti :)))  deja jus teisus   bet juk idomu zinoti ko saugotis reiketu ...del rinku manau badu nemirs nei vienas bet sotaus gyvenimo nesitiketi reikia kol kas ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja , ir Jūs teisus iš kitos pusės :) . Bet klausimas kaip saugotis ? , va pažiūrėjau tą video ...... o iki vaizdelio pilnumos , bent vaizduotėj - už kokių 1,5km , pakabink danguj , ruskių 'vertuske' ar kokias dvi , vo būt realus mokymai ..... tik kas po to prie pietų stalo besusirinktu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja , ir Jūs teisus iš kitos pusės :) . Bet klausimas kaip saugotis ? , va pažiūrėjau tą video ...... o iki vaizdelio pilnumos , bent vaizduotėj - už kokių 1,5km , pakabink danguj , ruskių 'vertuske' ar kokias dvi , vo būt realus mokymai ..... tik kas po to prie pietų stalo besusirinktu ?

Jie ir dabar pripazysta kad aviacijos truksta .... siais laikais raumenimis nelabai ka ir be pridarysi .. as kai buvau viskas rssu buvo radijo stotele ir ta o daba rssai kai duoda tai viska blokuoja visa rysi lieka baznyciu varpai .

Gruzinai ir bangas kelia del abchazijos ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniškai aš , nieko prieš - lai ima(jei jie mano , kad tai jiem priklauso) :lol:

d.e..lfi cituoja kad jie prisauks p.asaulio pabaiga . :angry-boxing:  beje manau po ziemos bus aisku ... nu mes duju turesim kad ir brangiu bet bus kazin tik rssu biudzetas issimokes atlyginimus juk tie gamtiniai istekliai ji ir pildo ne kas kitas ... 

svecius prasom prisijungti prie diskusijos o ne stebeti :)

Aisku jum p Wydai taspats kad minimuma didinti ruosiasi ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku jum .......taspats kad minimuma didinti ruosiasi ...

Neprovokuok :) , net jei ir ne tas pats - ruošiasi(planuojama , numatoma , prognozuojama ir pan. , seniai šitas įspūdžio - nebedaro) . Orentuojuos į savo pinigines turinį , pagal paskutiniu metų tendencijas - 'prognuozuoju' , nelinksmą vaizdelį ir ateityje . A tai kiek % ,jau užpildė sgd terminalą ? kad toks optimizmas žvelgiant į ateiti ? O tiesa , kaip JUMZ'ai ? , negirdėti kažkaip kaip jiem sekasi , kovoje , už "šviesų rytojų" ?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...