Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

Aš tik gera komedija rekomenduoju, o kur kam geriau tai kiekvienas gali rinktis, tik nevaziuokim atgal i tarybų sąjunga please :)

Na į T..S neskubėčiau , gal dėl vienos priežasties - neūkininkaučiau ir trinkelių negaminčiau (jaučiuosi pats savo gyvenimo kalvis ) , o visas kitas ES privilegijas tai galėčiau ir "paaukot".....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tik gera komedija rekomenduoju, o kur kam geriau tai kiekvienas gali rinktis, tik nevaziuokim atgal i tarybų sąjunga please :)

Ne visi remiami is es  ir palikimo negavo 100ha  :icon-mrgreen:  i tarybu tikrai ne.. bet kiekvienas nori siltai ir saugiai ... 

Vat siltumas pasijaus kai apkarpys kazka ir dar uzdes mokesciu -aisku jus tam nieko pries .... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Negalėčiau pasakyt , kad nemaišo , nes niekaip nesuprantu - liga tai ar iškrypimas . Motulės gamtos surėdyta kad tie organai dauginimuisi skirti .......Nusi......kt ( pasinaudosiu patarimu ) man ant jų iškrypimų , bet mano vaikai auga , o juos dar lengva klystkeliais paviliot .

Vaikus turetu aukleti tevai o ne aplinka ar mokykla tokiu dalyku . o del tu sutrumpinimu tai ne taip krenta i akis ir (g.u.gle) paieska ju neranda .. o dar koks ukininkas isizeis ir iskvies g.aisrininkus ir santechnikus  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pezat vyruciai, kaip eziukai ruke :D Norit pirstus mankstint? B**** armonika grokit :D Kalinka malinka :D Uzbaninkit mane kasnors, tai nors pora savaiciu tu nesamoniu nematyciau.

Gerai mat jiems buvo ... Kalanta turbut seip sau susidegino. Musu pacanai luosiais ir kastuose grize is  tarnybos "broliskos" valstybes armijoje, is tikrai ne musu karo afganistane ..irgi turbut savanoriai uz sviesu rytoju buvo? O sausio 13 ? O sibiras? Partizanu likimas? Cia ka viskas tik tam, kad butu prikimsti jusu pilvai, kad galetumet didziuotis gyvenantys Traukos centre? 

Apkritai tai galima butu padiskutuot, bet sunku kazka konkreciai isskirt is tu dvieju ilgu postu, ten tik kazkoks jausmu, nostalgijos, pseudo faktu ir spelioniu kratinys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaikus turetu aukleti tevai o ne aplinka ar mokykla tokiu dalyku . o del tu sutrumpinimu tai ne taip krenta i akis ir (g.u.gle) paieska ju neranda .. o dar koks ukininkas isizeis ir iskvies g.aisrininkus ir santechnikus  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Jeigu vaikui mokykloje pasakos , kad visos seksualinės mažumos yra gėris ir juos reikia suprasti ir visokeriopai jiems padėti adaptuotis visuomenėje..... Man vaikui aiškinti , kad mokykloje tau meluoja ? Ir kuo viskas pasibaigs ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pezat vyruciai, kaip eziukai ruke :D Norit pirstus mankstint? B**** armonika grokit :D Kalinka malinka :D Uzbaninkit mane kasnors, tai nors pora savaiciu tu nesamoniu nematyciau.

Gerai mat jiems buvo ... Kalanta turbut seip sau susidegino. Musu pacanai luosiais ir kastuose grize is  tarnybos "broliskos" valstybes armijoje, is tikrai ne musu karo afganistane ..irgi turbut savanoriai uz sviesu rytoju buvo? O sausio 13 ? O sibiras? Partizanu likimas? Cia ka viskas tik tam, kad butu prikimsti jusu pilvai, kad galetumet didziuotis gyvenantys Traukos centre? 

Apkritai tai galima butu padiskutuot, bet sunku kazka konkreciai isskirt is tu dvieju ilgu postu, ten tik kazkoks jausmu, nostalgijos, pseudo faktu ir spelioniu kratinys.

O tu buvai prie Kalantos ir jam deglą padėjai užsidegt ? Ir kas per tautiečiai , kad leidžia viešoj aikštėj , žmogui viešai nusižudyt . Mes nei vienas ten nebuvom , nematėm ir nežinom , kieno jis didvyris ar kankinys .

" Broliškos " armijos kariuomenėje buvo kareiviai vykdantys įsakymus. Kai Vytukas mūsų didysis reikalavo bėgt iš koloborantų armijos žadėdamas paslėpt ir padėt ......iš disbato anie gryžo tikrais patriotais . Iš Vietnamo važiavo savo valstybės kariuomenės karstuose ir savo karą kariavo , Irake savo karą kariavo , Afgane amerikonai jau savo karą ...... Mūsų kareivukai irgi afgane - tai dabar jau savo karą kariauja . O irgi karstas parvažiavo ( tiek paviešinta , o ar viską žinom ?).... 

Dėl sausio -13 , ten buvusiems irgi daug klaustukų , bet tiek to , nesigilinkim .... Tik dėl Maskvyčio su savo būreliu apmaudu - jie laisvės kovų kovotojai ar aukos ? Tada su savo ginklais reikėjo tėvynę gint , dabar to pačio iš medžiotojų reikalaut bandys - tai taip toli pasistūmėjom ?

Sibire žinoma dauk mirė - gaila dėl jų ... Bet kiti ir prasigyveno , kiti ir gryžt nenori - čia jau kaip kam ....Kaip jau minėjau - tada vežė , dabar patys išvažiuoja , dar net už tai susimokėdami ....

Būtų partizanai žinoję , kad vakarai jiems taip ir nepadės , vargu ar būtų tiek aukų ....

Propoganda galingas ginklas , šaunuoliai ir patriotais vadinami tie , kurie aklai tiki tuo kuo privaloma , o tiems , kam dar klausimų kyla , yra atitinkamos tarnybos susivokt padedančios .... Buvo propogandos anksčiau , dabar jos dar kažin ar ne daugiau .

Kodėl visada yra matomas tik negatyvas , kodėl visi užsimerkia ant pozityvo . Greitai iš vaikinukų armija vyrus gamino , kaži kelintą dieną dabartiniai kapišonuoti paaugliai kariuomenėje pasikartų . Turėjom įmonių , gamyklų , žemės ūkį , trumpiau tariant pramonę - kas iš jos liko dabar . Ne tik kad nesugebėjom to išlaikyt , bet netgi sugriovėm ir dar lyg ir bandėm padarytą žalą išsireikalaut.... Kiek gamyklų ši sąjunga lietuvoje pastatė ? Kiek kelių nutiesė ? Na taip tvirtinkit , kad remia , bet noriu primint , kad skolon .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sita diskusija daug idomesne negu jau minetas "interviu", gaila kad kiti forumai neturi tokiu specializuotu rubriku ir viskas istaskoma idomiose temose... o kai kuriems palinkesiu kantrybes, juk tris kart mokytas dar berods neuzkastas, o pietu korejieciai sunis jau klonuoja...

Vadinasi , čia rimtas forumas rimtiems vyrams  :icon-wink:  .

Buvo avys , dabar šunys .....Gal ir man jau nebetoli - aš su žmona ...... , na o klonas tegul aria .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu vaikui mokykloje pasakos , kad visos seksualinės mažumos yra gėris ir juos reikia suprasti ir visokeriopai jiems padėti adaptuotis visuomenėje..... Man vaikui aiškinti , kad mokykloje tau meluoja ? Ir kuo viskas pasibaigs ?

Pagal juos daba turetu zygiuoti visi kas tik nores --va cia kolega gerai pastebejo -duokites i valias kiek tik sirdis geidzia -bet kam reklamuotis ir lipt kazkur i tribuna ar ant kitu .... bet ir smerkt ju nereiketu jei jiem patinka -sako skonio reikalas  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu buvai prie Kalantos ir jam deglą padėjai užsidegt ? Ir kas per tautiečiai , kad leidžia viešoj aikštėj , žmogui viešai nusižudyt . Mes nei vienas ten nebuvom , nematėm ir nežinom , kieno jis didvyris ar kankinys .

" Broliškos " armijos kariuomenėje buvo kareiviai vykdantys įsakymus. Kai Vytukas mūsų didysis reikalavo bėgt iš koloborantų armijos žadėdamas paslėpt ir padėt ......iš disbato anie gryžo tikrais patriotais . Iš Vietnamo važiavo savo valstybės kariuomenės karstuose ir savo karą kariavo , Irake savo karą kariavo , Afgane amerikonai jau savo karą ...... Mūsų kareivukai irgi afgane - tai dabar jau savo karą kariauja . O irgi karstas parvažiavo ( tiek paviešinta , o ar viską žinom ?).... 

Dėl sausio -13 , ten buvusiems irgi daug klaustukų , bet tiek to , nesigilinkim .... Tik dėl Maskvyčio su savo būreliu apmaudu - jie laisvės kovų kovotojai ar aukos ? Tada su savo ginklais reikėjo tėvynę gint , dabar to pačio iš medžiotojų reikalaut bandys - tai taip toli pasistūmėjom ?

Sibire žinoma dauk mirė - gaila dėl jų ... Bet kiti ir prasigyveno , kiti ir gryžt nenori - čia jau kaip kam ....Kaip jau minėjau - tada vežė , dabar patys išvažiuoja , dar net už tai susimokėdami ....

Būtų partizanai žinoję , kad vakarai jiems taip ir nepadės , vargu ar būtų tiek aukų ....

Propoganda galingas ginklas , šaunuoliai ir patriotais vadinami tie , kurie aklai tiki tuo kuo privaloma , o tiems , kam dar klausimų kyla , yra atitinkamos tarnybos susivokt padedančios .... Buvo propogandos anksčiau , dabar jos dar kažin ar ne daugiau .

Kodėl visada yra matomas tik negatyvas , kodėl visi užsimerkia ant pozityvo . Greitai iš vaikinukų armija vyrus gamino , kaži kelintą dieną dabartiniai kapišonuoti paaugliai kariuomenėje pasikartų . Turėjom įmonių , gamyklų , žemės ūkį , trumpiau tariant pramonę - kas iš jos liko dabar . Ne tik kad nesugebėjom to išlaikyt , bet netgi sugriovėm ir dar lyg ir bandėm padarytą žalą išsireikalaut.... Kiek gamyklų ši sąjunga lietuvoje pastatė ? Kiek kelių nutiesė ? Na taip tvirtinkit , kad remia , bet noriu primint , kad skolon .....

Gal tikrai smalkiu apsiuostei? Turbut paleckiuko partijai priklausai. KiseliovTV turbut nuolat ziuri. Eik mises uzpirk Slovjanske nukryzuotam berniukui... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pezat vyruciai, kaip eziukai ruke :D Norit pirstus mankstint? B**** armonika grokit :D Kalinka malinka :D Uzbaninkit mane kasnors, tai nors pora savaiciu tu nesamoniu nematyciau.

Gerai mat jiems buvo ... Kalanta turbut seip sau susidegino. Musu pacanai luosiais ir kastuose grize is  tarnybos "broliskos" valstybes armijoje, is tikrai ne musu karo afganistane ..irgi turbut savanoriai uz sviesu rytoju buvo? O sausio 13 ? O sibiras? Partizanu likimas? Cia ka viskas tik tam, kad butu prikimsti jusu pilvai, kad galetumet didziuotis gyvenantys Traukos centre? 

Apkritai tai galima butu padiskutuot, bet sunku kazka konkreciai isskirt is tu dvieju ilgu postu, ten tik kazkoks jausmu, nostalgijos, pseudo faktu ir spelioniu kratinys.

pilietis jevgenij viktorovic jau baiget naujus metus svest ???  del blogumo jei man nepatinka as nezuru ir neatidarau bet jum cia idomu ,pripazinkit = kas kaip ir kur ......  dabar ir i afganistana siuncia lyg ten musu kapai butu...  ir isvaziuoja pilieciai(sako vilniuje aeruosto tualete yra toks uzrasas -kas paskutinis sviesa isjungit ) apie partizanus mano baba pasakojo kad reikejo  nuo tu sleptis tiek nuo tu -est nieko nepalikdavo viska atimdavo ... dziaugdavomes kad tevu nenusaudavo....  demokratija ir yra gerai kad visi gali pasisakyti o ne vien uz eu ar dar kazka ...  Jei rssai but noreje jie senai cia butu atleke ir ta eu man atrodo dideli B uzdeje ant musu ..  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pilietis jevgenij viktorovic jau baiget naujus metus svest ???  del blogumo jei man nepatinka as nezuru ir neatidarau bet jum cia idomu ,pripazinkit = kas kaip ir kur ......  dabar ir i afganistana siuncia lyg ten musu kapai butu...  ir isvaziuoja pilieciai(sako vilniuje aeruosto tualete yra toks uzrasas -kas paskutinis sviesa isjungit ) apie partizanus mano baba pasakojo kad reikejo  nuo tu sleptis tiek nuo tu -est nieko nepalikdavo viska atimdavo ... dziaugdavomes kad tevu nenusaudavo....  demokratija ir yra gerai kad visi gali pasisakyti o ne vien uz eu ar dar kazka ...  Jei rssai but noreje jie senai cia butu atleke ir ta eu man atrodo dideli B uzdeje ant musu ..  

Klausyk , jei dar syki kreipsies ne nick'u... na rasiu ir as tau kazka grazaus, tik va kaip mes cia tada atrodysim?:D 

O cia paskutiniu metu daznai uzsuku nes sergu, nuo pat kaledu....jau sienom lipu is neturejimo ka veikt. 

Va ir tu afgana prisiminei, tik yra smukmena tokia, dabar ten vaziavo savanoriai. Tada Breznevas siunte tikrai ne savanorius, nesakau kad savanoriu visai nebuvo, bet dazniausiai tuos, kurie vajenkomate patys pasisiulydavo savanoriais, siusdavo vabshe i kita puse.

Del tu isvazeveliu..tai ka cia padarysi, vistiek kazkur bus geriau, vistiek dalis nores pakeist aplinka ir pan. Mano motina, pensija ant nosies, emigrante. Ir gerai. Ka cia sedet valstybei ant sprando, ji ten dirba ir atostogauja tai Lietuvoj, tai Ispanijoj. Supranti, socializmas ja "dare" laiminga 50 metu, tai kapitalizmas labai kazkaip nesugadins :).

Kai raudonoji armija paskelbe mobilizacija, musiskiai turejo 3 pasirinkimus. Eiti i okupanto armija ir zuti fronte, slapstytis but sugautam ir greiciausiai susaudytam, stoti i partizanu buri kovoti ir zuti. Tiesa dar buvo artelnatyva eit i stribus, tu nesiunte i fronta. Kaip ir dabar, visokiu gnydu yra.

Butu puole rusai ar ne... nezino niekas, tai speliones sutik. Tai va buvo pasirinkimas, nieko nedarom ir rizikuojam pakartot istorija, arba darom bent kazka. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Savanoriai siuolaikiniai i afganistana -vejami didesnio atlyginimo kad rizikuodami gyvybe galetu  nusipirkti dvieju kambariu butuka ..  tas zodis pagrazintas toje sistemoje yra nn budu greiciau pabaigti tarnyba .

apie k.rus ir m.rus nemanau kad cia mes kazkam reikalingi bet reiketu sauguma daryti darbais o ne laukti kad kazkas ateis isties ranka ... cia aukso kasyklu yra :)???? 

Kai kuriu emigrantu umom ne padniat - kai kuriem ten pasiseka ir dirba ir net namus nusiperka -bet cia vienetai  

Beje ju niekas cia nelaukia -laukia tik ju pinigu -cia kazkur vienas skundesi kad negyvena 5metus atejo uz siuksles saskaita  :icon-mrgreen:  beje jie kelia uki toje salyje kur gyvena 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pezat vyruciai, kaip eziukai ruke :D Norit pirstus mankstint? B**** armonika grokit :D Kalinka malinka :D Uzbaninkit mane kasnors, tai nors pora savaiciu tu nesamoniu nematyciau.

Gerai mat jiems buvo ... Kalanta turbut seip sau susidegino. Musu pacanai luosiais ir kastuose grize is  tarnybos "broliskos" valstybes armijoje, is tikrai ne musu karo afganistane ..irgi turbut savanoriai uz sviesu rytoju buvo? O sausio 13 ? O sibiras? Partizanu likimas? Cia ka viskas tik tam, kad butu prikimsti jusu pilvai, kad galetumet didziuotis gyvenantys Traukos centre? 

Apkritai tai galima butu padiskutuot, bet sunku kazka konkreciai isskirt is tu dvieju ilgu postu, ten tik kazkoks jausmu, nostalgijos, pseudo faktu ir spelioniu kratinys.

"Svaigulys" , dar tas esat :) . Prie ko cia , leiskit paklaust R.Kalanta , afganai , tremtiniai ir kiti ???? . Jie ka , uz stojima i eurosojuza kovojo , taip nori pasakyt ? Kovota del nepriklausomos LR kuri buvo : nuo 91'uju iki 2004m , < http://ec.europa.eu/lietuva/abc_of_the_eu/kelias_i_es/kelias_i_lt.htm > , to laikotarpio lietuva kaip TC , ir turiu minty . O nuopelnus uz lietuvos "integracija" i EU teks prisiimt tiem , kas tai vykdo i prisideda prie to . Nepriklausomybe pradeta "taksavot" butent tais 2004 , euro ivedimas tik paskutinis akordas . O tu dvieju postu esme tame , kad budami tikrai nepriklausomi , kad ir is dabartimes situacijos galetume gaut naudos , kaip kad pan. pvz. Baltarusija . Bet jei Paciam tas asocijuojasi su , tuom ka pabaigoj rasai , cia jau ne mano problem . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Svaigulys" , dar tas esat :) . Prie ko cia , leiskit paklaust R.Kalanta , afganai , tremtiniai ir kiti ???? . Jie ka , uz stojima i eurosojuza kovojo , taip nori pasakyt ? Kovota del nepriklausomos LR kuri buvo : nuo 91'uju iki 2004m , < http://ec.europa.eu/lietuva/abc_of_the_eu/kelias_i_es/kelias_i_lt.htm > , to laikotarpio lietuva kaip TC , ir turiu minty . O nuopelnus uz lietuvos "integracija" i EU teks prisiimt tiem , kas tai vykdo i prisideda prie to . Nepriklausomybe pradeta "taksavot" butent tais 2004 , euro ivedimas tik paskutinis akordas . O tu dvieju postu esme tame , kad budami tikrai nepriklausomi , kad ir is dabartimes situacijos galetume gaut naudos , kaip kad pan. pvz. Baltarusija . Bet jei Paciam tas asocijuojasi su , tuom ka pabaigoj rasai , cia jau ne mano problem . 

nu tai kad jus pastoviai tapati shuda malat :D Pries kelis lapus pradejot lygint sajungas, Priminiau istorijas apie sajungas, sugretinau jas palyginimui ir maniau supratot,nes nelabai puolet priestaraut. Per pora dienu susiemet  ir pradejot CCCP laiku realibitacija, ieskot roziniu spalvu tame laikotarpyje.

Tada as priminiau, kad neviskas rozem klota buvo, kad buvo sudu sudas, kad prikimsti pilvai, nors toli grazu jie tokie ir nebuvo, neverti tu auku, kuriu pareikalavo tas toks mielas jusu dusiai laikmetis.....Ir dabar tu apsisukes vel grizti prie sajungu.

Manai Baltarusija tures kazkokios ilgalaikes naudos is krizes rusijoje? Tai tik vaizdziai parodo kokia is tikro slavu vienybe yra. Krizes ateina ir praeina. Batka padare savo ejima, paziuresim koks bus neuzaugos ejimas.

Salia rusijos neautraliu nebuna, Smetona bande, neisejo. 

Apie tai, kokia "sakraline" verte turi litas jau prisneketa belekiek, nebesikartokim. Aukos ne uz ES buvo, o uz teise rinktis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur , lyginu sajungas , kokia tsrs reabilitacija ,(nesapoliok ko ner, nefantazuok) ?? prisimenam tik tai kas buvo pozytyvu ir tiek . Koks tikslas butu lygint jau ketvirti amziaus neegzistuojancia sajunga su EU ?? Kaip su baltarusiais bus ? dzin , man ta baltarusija(tuoj prikergsi ir baltarusija , jauciu) , ka as zinau ? ,kaip pvz. pasakiau , galejau ir kita valstybe ivardyt . Apie slavus prostingaut , ne mum , bent jau ne man :) , ten kita , jei nori civilizacija ir kai kas jau ant to "posimove" . Krizes praeina , kai kur , pas mus bijau atejo visiem laikam , i 'sakralinis eur' - speju tik gilins ja , paziuresim po metu kitu , kiek bus LT skola sumazejus , gal nepamirsi pasigirt ?, jei taip bus , tai laikysiu is dalies ir Tamstos , nuopelnu . Aukos  ..... parodyk kas uz teise rinktis kovojo 91'ais , pasirinkimas buvo vienas - LAISVA Lietuva .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...