Jump to content
Loreta

INVENTORIUS: Ėdžios

Recommended Posts

gal galite pasakyti, koks storio metalas naudojamas gamyklinėse apvaliose ėdžiose? , nes aš savo dariau žiedus iš 32mm vamzdžio, o skersinius iš 15mm vamzdžio

Manąsias gaminausi iš keturkampio vamzdžio 20x20x2mm - pilnai užtenka. 

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali būti, bet palyginus kaip jaučiasi mano nugara nukirpus 450 galvų su juo ir be jo. tai čia kaip masažo krėslas atrodo.

ir avis stovi ramiai, kas labiausiai patinka. dar numatomas patobulinimas, kad aviai nereiktų rampa lipti. Užvedei ant aikštelės, užfiksavai ir pakeli iki žmogaus kelių lygmens.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ir jose vedziosit avis ir taip kirpsit? Man tai vis viena cia senovinis metodas nei pats kirpciau nei noreciau kad kirpejas ten zaistu su situo stovu ivesti priristi ir t.t. Nebent ant parodos :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
9 valandas ago , Biesas said:

gali būti, bet palyginus kaip jaučiasi mano nugara nukirpus 450 galvų su juo ir be jo. tai čia kaip masažo krėslas atrodo.

ir avis stovi ramiai, kas labiausiai patinka. dar numatomas patobulinimas, kad aviai nereiktų rampa lipti. Užvedei ant aikštelės, užfiksavai ir pakeli iki žmogaus kelių lygmens.

Nepasiteisinęs reikalas,turiu tokias pats pasidaręs ir stovi kampe numestos,nepatogu kirpti pririštos avies visiškai.Kad ir kaip tą nugarą skaudėtų,bet patogiausia ir greičiausia avį eina nukirpti pasisodinus...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 9/17/2017 at 09:39, Lambyland pranešimas:

Gal kam reikia,turiu atliekamų už simbolinę kainą

As visai ir noreciau toiu, nes kaip tik irengineju nauja avide, viskas priklauso nuo "simbolines kainos" :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...